Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by CicoIZeko View Post
      Neverovatan šut, topovski jak + precizan.

      Inače sinoć su mnogo dobri bili Stojković, Ivanović, Kolarov, Matić, posebno Matić koji je stvarno svetska klasa (kako je samo maltretirao Pogbu i generalno svakog francuza koji je imao loptu - vrhunski presing), a nisu loši ni Tadić i Đorđević.
      Advokat je zadržao 4-2-3-1 samo se nadam da će da uvede još par novih igrača sa kojima bi bili bolji.

      Stojković
      Ivanović-Subotić-Vidić-Kolarov
      Jojić-Matić
      Basta-Tadić-Kostić
      Đorđević

      Desna strana MNOGO bolje deluje kada u paru igraju Basta i Ivanović. Zoran Tošić je bio dosta dobar, zadužen za prekide, ali jednostavno ne funkcioniše najbolje sa Banetom.
      Ja mnogo cenim Kostića i mislim da mu je mesto u najboljem timu Srbije, pogotovo što se sinoć pokazalo da Lazar kao igrač sredine/krilo jednostavno ne doprinosi dovoljno. Tu treba da igra neko drugi, a Lazar u navali.

      Filip Kostić:









      Slažem se da Lazar može da igra samo u špicu uz Mitra ili Đorđevića, a slažem se i za Kostića.
      Da sam Advokat ja bih probao ovako:

      Stojković
      Ivanović, Subotić, Nastasić, Kolarov
      Kostić, Matić, Jojić, Tadić
      Marković, Đorđević (Mitrović)

      Jel zna neko da li je ovo novi logo FSS i da li će on biti na ovim novim umbro dresovima?
      fss3.jpgfss-novi-logo.jpg
      Last edited by goku; 01-10-14, 10:47.

      Comment


      • ADVOKAT: Bolje je da ne zovem Subotića, nego da remeti ekipu

        http://www.sportklub.rs/advokat-bolj...i-ostatak-tima

        Advokat pozvao Danka Lazovića i izostavio Ljajića!

        http://www.sportklub.rs/advokat-pozv...stavio-ljajica

        Comment


        • E Dik ,Dik i pre nego sto si seo i vodio reprezentaciju u kvalifikacijama ,pokazao si da si jedna velika truba koja nema "cojones" u vezi sastava

          Pa ko se normalan odrice Subotica i Ljajica ,i ne zove Radovica koji igra daleko bolje nego li skoro svi nasi ofanzivni igraci sem Tadica .
          A idilicno osim Tadica tu imamo i Markovica i Tosica ,od cega ovaj prvi jos uvek nije se navikao na premier ligu i samim tim ce i igre za reprezentaciju biti malo losije pre svega zbog samopuzdanja ,iako je stvarno odlican igrac,dok ovaj drugi nije isti igrac kad igra za CSKA i reprezentaciju ,i onda se nadje pametan da se odekne Ljajica koji je uz Tadica najbolji tehnicar u ofanzivnom delu.

          Odbrana , nemamo nijednog centralnog beka a da igra neku zapazenu ulogu u svom timu . Nastasic 4-5 opcija kod Pelegrinija , Mitrovic jos uvek nije uspeo da se ustali u prvih 11 u Frajburgu ,Tosic je pre svega levi bek ,koji moze da odigra centralnog ako nema ko ,Tomovic isti slucaj samo je desni bek .
          Jedini konstantni iz te pozvane odbrane su Ivanovic i Kolarov ,i donekle Basta.Rukavina nije u prvom planu u Villarealu .

          Pozive su trebali da dobiju Spajic i Pejcinovic...

          Sta ce u timu pre svega Lazovic koji nije em najbolji napadac u jsl ligi ,niti je mlad i poletan ,niti je najbolji napadac u raspalom partizanu ,vec je to Skuletic ,i takav igrac dobija poziv ,a da se ne kaze da je jos odavno rekao da je raskrstio sa reprezentacijom.
          Pa bolje da si zvao Scepovica sto prosle godine tresao mrezu sa Lekicem u Hihonu ,sad mislim da je u Seltiku ,nego ovog nesrecnika ..

          Ovim sastavom je ubio i ono malo nade da ce biti bolji od Mihajlovica sto se tice pozivanja igraca u reprezentaciji.

          Ali njegova izjava -
          „Dok sam ja selektor Srbije, Subotić neće igrati za reprezentaciju. Imam osećaj da Subotić ne želi da igra za nacionalni tim, već da se posveti samo klupskim obavezama. Nisu nam potrebni igrači koji se ne osećaju dobro u reprezentaciji, bez obzira na njihov kvalitet. Želimo nasmejane i zadovoljne igače kao što je to bio slučaj na prethodnom okupljanju. Komunicirali smo porukama i mejlovima. Stvari su veoma jasne. Što se mene tiče, završio je“
          Boldovano ,pazi on ima osecaj ,a on je to shvatio komunicirajuci porukama i mejlovima.Pa i Ferguson imao osecaj da je Mojes pravi covek za United ,pa debelo pogresio ,tako i on,samo jos to ne zna ,mada mislim da i zna ,nego je dosao da uzme pare ,a prica o nekom timskom duhu ,a u Srbiji bio 2 puta,kad potpisao ugovor i na mecu protiv Francuske ,sve ostalo je u rodnoj Holandiji ,odakle se pravi pametan ...Tole je Tole i neka je glup ,a mi bogami to nismo ...

          Zato obojica dovidjenja u paketu,dok jos nismo izgubili sanse da se plasiramo na evropsko

          Comment


          • Basta Ivanovic ?? Kolarov
            Ko ce da igra pored Ivanovica?
            Nastasic nije minute igrao, nema ga na klupi, on otpada.
            Stefan Mitrovic nije odigrao mec, ludost ga staviti i nije nivo za A tim.
            Tomovic nije kadar redovan u Violi biti, a kamoli u reprezentaciji i jos mu nije primarna pozicija centralni.
            I za kraj ovaj Tosic bude li on tek smo onda najebali.
            Znaci moj pik Nastasic, najmanje zlo u odnosu na ovu trojicu.

            Zadnji vezni Jojic i Matic, to je lako.
            Onda trojac ispred ove dvojice Tadic sigurno, Tosic(kakav takav je igra u CSKA standardno) i kontam Markovic iako je los u LFC, ipak ce biti dobar za nas raspali tim protiv Jermena i Albanaca.
            Napad neka jedan mec pocne jedan, a drugi drugi napadac i neka bude izmjena u 60.min, Lazovica ostaviti zakucanog na klupi.

            Necu o Advokatu nista govoriti, zavrne li 6.bodova ima prolaz kod mene, igra ne mora biti nikakva samo neka utjera go vise protivnicima.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • "Osim golova nije bilo mnogo šansi i baza za budućnost je čvrsta odbrana", kazao je Advokat.
              Sudeći po ovome možda čak ostavi istu odbranu. Mislim da ima dilemu da li da stavi Kuzmanovića umesto Gudelja, a ostalo možda ostane isti tim kao protiv Francuske.

              "Не волим да позивам фудбалере који не играју редовно, али су Митровић и Настасић одиграли коректно против Француске. Морају још да напредују и пратићемо их на тренинзима. Размишљам и о томе да Ивановића преместим на штопера, иако више волим да играчи буду на позицијама на којим играју у клубу", казао је Адвокат.
              Ja ga ovde podržavam, iako je nezahvalno predvideti neke stvari, mislim da bi Ivanović trebao da ostane desni bek.
              Neverovatno je da Srbija iako ima dva centarhalfa svetske klase, treba da razmišlja i brine kako će joj izgledati centralna odbrana. Prava je katastrofa za naš tim da ne može da računa na tandem Subotić-Vidić, na kome bi nam mnogi zavideli.

              Stefan Mitrović i Nastasić su bili dobri protiv Francuske, ali moraju da se poprave. Imam poštovanja za Aleksandra Mitrovića, ali nije isto biti napadač u Belgiji, Holandiji ili Premijer ligi. Aleksandar Mitrović mora da se popravi i na utakmicama i na treninzima. Sledeće nedelje ćemo videti da li su dovoljno dobri za "A" tim.
              Oba centarfora su nam on fire, ali se i ovde slažem da je Đorđević taj koji je no1 u našem timu. Mitar će se možda u budućnosti izboriti za taj status, što je bilo vidljivo i sinoć protiv Borusije kada je bio odličan u duelu sa Subotićem, ali nije imao sreće da da gol (pogodio stativu).

              Bio sam veoma zadovoljan igrom Gudelja i Matića, ali je i Kuzmanović odlično igrao pola sata protiv Francuske. Videlo se da je navikao da igra na višem nivou, brzo se oslobađa lopte i ne "gnjavi". Problem je što ne igra u Interu, nastupio je samo na jednoj od šest dosadašnjih utakmica. Ipak, bilo je veoma pozitivno kako je igrao protiv Francuske.
              Još jedna potvrda da je Kuzmanović blizu tima.

              Moram da vidim šta ćemo sa Ivanovićem. Obično volim da zadržim igrače na istom mestu u reprezentaciji, na kojem igraju i u klubu. Međutim, ukoliko to ne bude uspelo, moraću nešto da promenim.
              Dilema oko pozicije Ivanovića.
              Verovatan tim Srbije:

              Stojković
              Ivanović-Stefan Mitrović-Nastasić-Kolarov
              Gudelj-Matić
              Zoran Tošić-Tadić-Lazar Marković
              Đorđević

              Comment


              • Ljudi moji,na koju foru se ovaj Tosic vise vuce u startnih 11 (da ne kazem i samoj reprezentaciji)...

                Kao neko ko je gledao par puta uzivo Tosica u reprezentaciji,a i par treninga,ja ne mogu da verujem da on ima uvek zacementirano mesto u prvih 11.Pa on nista za Srbiju nije uradio.Svaki put kad vidim "Zoran Tosic" na levoj strani najezim se kao da sam video najgoreg neprijatelja.Pa dajte nekome drugom sansu da proba nesto da uradi,kad ovo "istripovano go*edo" ne moze nista.Sto ne pruziti Filipu Kosticu sansu (nije standardan u Stutgartu jos uvek,ali moze pruziti vise od pomenutog,uveren sam).Pa stavio bih i Ljajica na levu stranu pre Tosica.Ume on to da odigra.

                I jedno pitanje,sta je sa Sulejmanijem?Znam da je bio povredjen,a jel se oporavio ili je jos uvek povredjen?Nema nigde tog coveka...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by z0La
                  ...I jedno pitanje,sta je sa Sulejmanijem?Znam da je bio povredjen,a jel se oporavio ili je jos uvek povredjen?Nema nigde tog coveka...
                  Miralem Sulejmani privodi kraju oporavak od teške povrede ramena i uskoro će biti u konkurenciji za prvi tim Benfike.

                  Srpski reprezentativac je povredu doživeo na poslednjoj utakmici prošle sezone, u finalu Lige Evrope protiv Sevilje. Sulejmani je ubrzo operisan i od početka juna se nalazi na rehabilitaciji. Nedavno je počeo da trenira sa loptom i uskoro bi mogao da pojača konkurenciju među lisabonskim "orlovima".

                  Comment


                  • Ovo sam zaboravio. Kakav je to start bio. Alberto Moreno (sada u Liverpulu) je povredio Sulejmanija koji nije mogao da nastavi finale.











                    Nadam se da će se Miralem vratiti što pre, mnogo će nam značiti.
                    Ja sam potpuno zaboravio na ovu povredu i baš sam se iznenadio kada ga Benfika nije prijavila za Ligu šampiona.

                    Comment


                    • A igrao je dobro...steta.Dobro ce nam doci kad se vrati.

                      Evo sad citam da je FS Albanije izjavio da ce biti navijaca Albanije u BG-u na tekmi.Zasto imam osecaj da ce biti neko sranje,da cemo biti kaznjeni praznim tribinama,nekim bodovima ili u najgorem slucaju nekom izbacivanju?
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ja tako mislim da je to namesteno da budemo sa Albanijom, da je bila kvota 1.05 da se nadje sa nama u grupi... Testiraju nas opasno. Fazon jos malo, pa cemo igrati protiv Kosova

                        Comment


                        • Nedaj Boze da dodju njihovi navijaci. Ne smem ni da zamislim sta ce stoka da uradi...

                          Comment


                          • Nece biti nista na njih 100 bice 10.000 zandara.
                            Koliko vidim ovima iz fss jasno da niko nece kupiti kartu pa poceli da daju besplatno po skolama, fakultetima, nekim firmama itd.
                            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                            Comment


                            • Ne verujem kakav izbor za stopere, izostavlja Ljajica, a zove Danka, a forsira se neka prica o bazi za buducnost ili ne znam sta.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Advokat je rekao da nece zvati one koji nisu standardni u svojim klubovima, pa je onda promijenio stav nakon pitanja vezanih za S.Mitrovica i Nastasica, obrazlozivsi to cinjenicom da su bili "dobri" protiv Francuske. Aj' to da se nekako i svari, ali kako onda objasniti cinjenicu da je Petrovic i dalje na spisku!? Em nije igrao protiv Francuske, em skoro pa da i ne igra u G'birligiu. A iskreno sumnjam da Advokat uopste i zna kako izgleda Radosav Petrovic!? Otkacio Subotica zato sto "osjeca" da on ne zeli da igra za reprezentaciju(iako je Subotic davno rekao da ce i dalje igrati za reprezentaciju), a onda je pozvan Lazovic koji je zajedno sa Lukovicem otkacio reprezentaciju jos prije vise od 3 godine. Obrazlozenje vezano za izostanak Ljajica je meni licno potpuno nerazumljivo, tj. nemam pojma sta je Advokat implicirao...

                                Ja sam sve manji optimista kada je ova "avantura sa Advokatom" u pitanju. Za razliku od njega, cak mi je i Clemente ostavljao jaci utisak i djelovao mi je kao osoba kojoj je bar stalo da se napravi dobar rezultat na terenu.

                                Realno, Srbija se nalazi u grupi u kojoj nema protivnika protiv kojeg mozes ocekivati sigurne bodove, cak ni na domacem terenu.

                                Comment

                                Working...
                                X