Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by saburo sakai View Post
    Odbila Fifa zahtev za Krkica
    Odigrao je samo jedan meč za Španiju.

    Zašto, šta je razlog?

    Comment


    • Pa upravo to, pise da ne sme ni minut da odigra za datu repku na mecu "klase - A"
      koji ima rezultatski znacaj

      E sad ne znam dal imamo pravo da se zalimo ili ne



      Moti valjda dozvolili da igra za Italiju zato sto je igrao na nekom desnom kupu za Brazil
      Last edited by saburo sakai; 22-09-16, 20:08.
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Mislio sam da je Krkić igrao neku prijateljsku, nisam znao da su bile kvalifikacije.

        A mislio sam i da je nebitno da li je takmičarska ili ne, već samo da ne smeš odigrati više od dve.

        Ali ako je to pravilo poznato što su onda uopšte i pokušavali.

        Comment


        • E to vec ne znam, ovo sam citao na sajtu telegrafa danas

          Mozda su nase novine nesto detaljnije prenele
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Ma ne sme odigrati niti jedan mec, u teoriji on sad moze samo za Kataloniju igrati ako se ovi separatisu.

            A fora sa Mottom ako se dobro secam, jeste ta sto su Italijani trazili da se njegovi mecevi (2) pod zastavom Brazila, klasifikuju kao u-23 level, sto zapravo skoro i jeste tacno, jer je Brazil poslao na taj Gold kup citav u-23 tim, mada je FIFA opet priznala to takmicenje kao full internacionalno ali eto, sve se moze.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment




            • Нови дресови.
              На целом свету само Црвена звезда оооо..

              Comment


              • Срам их било за ове мајице.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Ako veceras ne pobedimo jos jedne kvalifikacije su gotove posle par kola.
                  Aj pomozi boze bar da se sto duze lozimo

                  Comment


                  • Probili smo led, idemo sada da odradimo ovo rutinski
                    Last edited by Lord Aleksoni; 06-10-16, 20:08.

                    Comment


                    • Svaki put kad vidim Tadića, setim se Ćurčića koji kaže da nema mesta za njega u reprezentaciji, jer nije dovoljan kvalitet...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Svidja mi se nesebicnost i rutina u realizaciji ove situacije. Nije lose. Ali generalno gledano nista mi i dalje ne igramo.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Kurton smo, ali imamo dve klase od igraca koji ce vuci kolko budu mogli.
                          Samo jednom zelim da gledam top trenera u repki. Jbt pratim nas od 98' i ne da mi se da vidim nekog vrhunskog selektora

                          Comment


                          • Ova Moldavija je bas jedna tuzna reprezentacija. Bice slavlje posle ove pobede, ali ovakvom igrom necemo postici mnogo protiv iole ozbiljnijih ekipa, kakve su Austrija i Vels. Mi smo u nekoliko navrata ispadali u odbrani kao amateri, ali sreca pa ovi jednostavno ne umeju. Niti mi se ovih 11 uopste svidja.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Amaterske reakcija kod prvog i treceg gola, golmanu ide na dusu drugi gol.Recimo Irska ovakve propuste sigurno ne bi napravila.

                              Steta sto dobijamo, tema nece da bude zanimljiva za citanje do sledeceg remija ili poraza.Cekamo Austriju i reality check.

                              Deluje mi da je odbrana manje-vise zacementirana, jedino Maksimovic da udje umesto Vukovica.Mozda je i bolja stvar sto Bane igra stopera.
                              Last edited by Ricma; 06-10-16, 21:10.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Kurton smo, ali imamo dve klase od igraca koji ce vuci kolko budu mogli.
                                Samo jednom zelim da gledam top trenera u repki. Jbt pratim nas od 98' i ne da mi se da vidim nekog vrhunskog selektora
                                Radomir Antić?

                                Comment

                                Working...
                                X