Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.njuz.net/uefa-dodelila-sr...#ixzz3H4E1F95t

    Comment


    • Koliko su bedni.

      Voleo bih da dobijemo sve utakmice do kraja. Verovatno bi i tada nesto izmislili...
      Normalno, to se nece desiti...

      Comment


      • Vo dao ostavku!!!
        Last edited by jevta1992; 24-10-14, 15:35.
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Није дао него поднео. И наравно, сам ће да је и одбије.

          http://sportal.rs/news.php?news=135398
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Eh da je srece da ode jednom ovaj covek,tako pricao i prosle godine da podnosi ostavku u decembru on ostade jos celu godinu pravi se blesav tako da dok ne vidim zvanicnu potvrdu ne verujem
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ma isti qrac..samo neka se skloni sa tog mesta.
              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

              Comment


              • Originally posted by bice View Post
                Eh da je srece da ode jednom ovaj covek,tako pricao i prosle godine da podnosi ostavku u decembru on ostade jos celu godinu pravi se blesav tako da dok ne vidim zvanicnu potvrdu ne verujem
                Nije rekao u decembru koje godine

                Comment


                • Da li će da nam svane jednom, da ode ova spodoba više

                  Comment


                  • ко ли је само тај мамлаз који је организовао обезбеђење на утакмици!

                    како је могуће поред сто људи да прође и уђе на терен неки клинац манијак? и треба да нас казне кад смо неспособни... ипак смо ми банана држава... каква европа и цивилизација!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Nije rekao u decembru koje godine
                      Hhaha e da u pravu si nije rekao godinu
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Kazna poprilicno opravdavajuca, mislim da su Albanci izvukli deblji kraj, samo mi je ova smejurija sa dodelom pobede, a onda oduzimanjem u najmanju ruku tragikomicna. Albanci su dobili svoje, a mi isto zbog nesposobnog obezbedjenja i organizacije koja uvek nadmasi sledecu po pitanju ocajnosti.

                        Sto se Toleta tice, super je sve to, samo ne znam sta ocekujete da se nabolje promeni, ko ce njega da zameni ? On nije toliko bitan lik, sistem je taj koji se menja i koji je los, ne zavisi sve od jednog coveka (ustvari mozda zavisi, ali to nije Tole).
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Zamenice ga isti onaj Terzic koji je i pre mutio kao Karadzic tako da na bolje opet nece da izadje.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • "Jedno vam obećavam - nikada nećemo odustati! Stvari koje moramo da promenimo su pred nama, nalaze se u vremenu koje dolazi i promenićemo i izgled tabele. Iskreno verujem u konačni uspeh i zajedničko radovanje povodom plasmana na EP", zaključio je kapiten Orlova-Ivanovic


                            Spoiler
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • добро смо прошли! албанци би нас победили у сред Београда...

                              онај плаћеник бугарин Богданов ради свој посао за паре... можда га и шиптари плаћају...

                              како сте мислили да прођемо, кад наш навијач уђе на сред терена са столицом у рукама и жвајзне гостујућег играча по лабрњи???
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by PRINCE View Post
                                Kako ces posle ovoga Brajkulu u oci da pogledas?
                                Brat je shvatio to odavno pa je sebi uzeo Pežo
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X