Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mladen View Post
    Brat je shvatio to odavno pa je sebi uzeo Pežo
    Samo Opel, samo Svabo.

    Comment


    • Posle dve utakmice umesto ocekivanh sest imamo jedan bod i to nam stavlja imperativ u nastavku kvalifikacija u novembru.
      Dolazi nam stari duznik Danska koja je nesportskom odlukom otisla umesto nas na EP u Svedsku 1992. uz dodatni hendikep za nas da kao domacini igramo na praznom stadionu. Sto se tice tima posle tri utakmice selektora Advokata sve je manje vise jasno. Golman Stojkovic, centralna odbrana Stefan Mitrovic - Nastasic, bekovi Ivanovic i Kolarov. Ispred odbrane tandem Gudelj - Matic, prema napred Zoran Tosic - Tadic - Lazar Markovic i CF Djordjevic. Od ostalih u ekipi Kuzmanovic i Djuricic su bili solidni a koristan moza biti i iskusni Lazovic.

      U svakom slucaju kvalifikacije su nam se zakomplikovale do maksimuma i ako igraci i strucni stab izdrze sve udare i odu u Francusku bice to podvig bez presedana.
      Last edited by White Hart Lane; 25-10-14, 06:52.

      Comment


      • Cim jedno lice bude izgrednik u dva incidenta zbog kojih smo drakonski kaznjeni(a i zasluzeno), sta drugo da pomislim sem da je pod protekcijom neke stranke(moja pretpostavka SPS).Siguran sam da ce ovakve stvari sa vremena na vreme da se ponavljaju i da se lica nece menjati.Neki od nasih su se sigurno nadali takvoj provokaciji, samo su trazili povod da se naprave neredi.

        Comment


        • Đenova nema blage veze sa šiptarima. U Đenovi su p(l)aćenici štitili interese narko i fudbalske mafije i njihove robovlasničke ugovore sa igračima za koje mafija smatra da su u njihovom vlasništvu. Kada se igrač u pitanju odlučio da samostalno gradi karijeru narko-bos je preko svojih sluga krenuo da se sveti fudbalskom savezu i igraču (fudbalskom savezu koji je takođe nakon bekstva prethodnog predsedika u CG, raskinuo bilo kakvu vrstu podaništva mafiji na koju su ovi bili navikli).
          Na JNA su se isti pojavili sa drugim nacionalističkim motivima bez ikakve namere da opet izazovu prekid koji je kao što se videlo posledica koordinisanog i pripremljenog plana terorista/nekih igrača(šiptara) i najodgovornijih koji su smislili i planirali taj akt a koji su u vrhu šiptarskog plemena.

          Comment


          • Богданова за председника ФСС и да накривимо капу...
            sigpic

            Comment


            • Nigde ja nisam spomenuo Siptare, Bogdanov(sve sto sam napisao se odnosilo na njega) je zajednicki za oba incidenta i nema zive sile da me iko ubedi da taj ima politicku protekciju, jer mu ovo nije sigurno poslednji put da ce ovako da upada.Zasto nije bilo vise redara na utakmici?Kako bi Bogdanov i slicni upadali ako bude trebalo.Uvek kada izbiju sranja, trazi se samo neki povod.Mirise meni da je sve to izrezirano, a vec smo takve signale dobijali 20 dana pred pocetak utakmice da bi moglo neko sranje da se desi.U oba slucaja(Djenova i JNA) su takve stvari mogle da se izbegnu, ali smo i mi i Italija banana drzave.

              Comment


              • Dik Advokat bi trebao da obrati paznju-S.Scepovic



                https://vine.co/v/OOOb3A9Jl9h
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Mislim da je ovo Marko, Stefan je u Seltiku. Nisu loši ni jedan ni drugi, možda je ipak Stefan trenutno na jačem nivou igra Ligu šampiona.
                  Ali kakvog mi igrača imamo ja ni sekunde ne bi razmišljao da ga bacim u vatru!



                  To je za mene naš najjači centarfor u ovom trenutku.

                  Comment


                  • Last edited by White Hart Lane; 04-11-14, 13:37.

                    Comment


                    • Izvanredan potez i gol Gudelja-samo se pitam kako u reprezentaciji ne napravu , bar nesto slicno


                      https://vine.co/v/Oe9xLbePIAw
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Dik Advokat se odlucio za sledeci sastav protiv Danske:

                        SRBIJA - Stojković, Ivanović, Biševac, S. Mitrović, D. Tošić, Gudelj, Matić, Z. Tošić, Đuričić, Tadić, Lazović


                        Spoiler
                        Cudi me da Mitrovic nije dobio prednost, jer je bas u formi
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • E bas mi drago sto Danko pocinje,dao bese po gol u poslednje 2 utakm.za Anderleht.jos arsenalu u zadnjem min.verovatno je pun samopuzdanja,dobro te je ostavio kilavog mitra na klupi,ne moze da se poredi ipak nasa liga i bilo koja druga
                          sigpic

                          Comment


                          • Totalno je opravdao svoje ime, pravi je Dik....

                            Ne bi me cudilo da cak i Lazovica usere neki gol veceras.Obicno to tako bude....
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Resava to mamurni Danko...

                              Comment


                              • Bolje Skuletica da je pozvao nego li sto Danka ovoliko forsira. Ocigledno ga jako ceni zbog njegovih partija u Rusiji i Holandiji, drugi razlog ne vidim.

                                Comment

                                Working...
                                X