Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Muslin neće da menja tim koji je u završnici kvalifikacija u dobroj poziciji da se direktno plasira u Rusiju.

    A trebalo bi da napravi bar dve promene jer je evidentno da je ekipa slabije izgledala u poslednja dva meča sa Velsom. Ja bih napravio i tri.

    Prva je Ljajić umesto Kostića koji je totalno van forme u poslednje vreme, pričam o reprezentaciji jer ga ne gledam u klubu. Sa tom promenom bi mnogo dobili u kreaciji i organizaciji igre, a pretili bi i sa šutem van 16. Ne bi izgubili apsolutno ništa.

    Druga je Milinković umesto Luke Milivojevića. Da ne objašnjavam puno, konkretniji i bolji igrač SMS od Luke.

    I treća je Rukavina. Čovek ne zna kada je odigrao utakmicu za klub, a kod Muslina svaki minut. Da je Dani Alves iz najboljih dana pa da razumem. Imao je onj centaršut u Velsu za gol, ali to je više mitrovo majstorstvo, ali malo je to. Mnogo izglednih akcija je upropastio, ali ne bih njega krivio već onoga ko ga tu drži. Tu bih probao sa Darkom Lazovićem ili Lazarom Markovićem, dobar je Lazar bio u odbrani kada je Livepul igrao ovu muslinovu formaciju kod Rodžersa.

    Nisam verovao da ću ovo reći na početku kvalifikacija, ali Mitar treba da igra u špicu, naš ključni igrač posle Tadića.

    Ostalo se zna, Stojke, Kolarov, Matić i dva štopera Bane i Nastasić, trećem mestu je trenutno najbliži Jagoš Vuković, ali videćemo kako će se mali Milenković snaći u Fiorentini, da li će Maksimović dobiti veću minutažu, a možda probari i sa Veljkovićem koji je standardan u Verderu.

    Od mladih za mene Andrija Živković veliko razočaranje, izgleda da ga je iseklo onih pola godine u Partizanu i ne igranje u Benfiki do pred kraj prošle sezone, a i to što je igrao bolje da nije.

    Generalno od Novozelanđana samo su Milinković, Gaćinović i Veljković na pravom putu, standardni u svojm klubovima u jakim ligama. Grujić mora negde na pozajmicu gde će igrati, inače će i on biti izgubljen za reprezentaciju.
    Last edited by goku; 14-08-17, 12:02.

    Comment


    • Sa nestrpljenjem ocekujem sledeci Muslinov spisak, bas me zanima da li ce sansu dobiti neko od pobrojanih igraca, za koje se vecina slaze da vec sada mogu u 11.

      Uzimajuci u obzir Muslinovu izjavu da mu se SMS ne uklapa u formaciju, verujem da je mislio da ne moze biti jedan od dva centralna veznjaka. Tu je kombinacija Matic-Milivojevic zacementirana, s tim sto Luka preskace naredni mec. Cenim da ce na njegovo mesto uci Fejsa koji je standardan u Benfici nakon oporaka od povrede.

      E sad, kolika je verovatnoca sa SMS bude jedan od dvojice igraca iza Mitra?? Kosticeva forma je gotova nepostojeca kategorija, a Sergej igra dosta blize napadacu nego sto je ranije bio slucaj. Ja bih probao tu kombinaciju, tim pre sto bismo time dobili i nadmoc u skoku pred protivnickim golom. Videli smo da je i kombinacija Mitar-Prijovic dobro izgledala 25 minuta protiv Velsa.

      Comment


      • Rekao bih da duo iza napadača nije klasični AMF u Srbiji. Više su nešto kao polušpicevi, nekad se ponašaju i kao krilni napadači, tako da mi se Sergej tu ne uklapa. A realno treba ga zvati. Bolji je od Milivojevića i mislim da bi se dobro snašao u paru sa Matićem.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Ja ću biti malo slobodniji da kažem da će to biti posle Dejana Stankovića najveće ime koje je Srb izbacila u vezi. Samo da ostane u Italiji, ili ako bude išao negde, da ode u neki Atletiko Madrid u Španiju, Sevilju, gde će još više napredovati. Mada cenim da ga na kraju sezone kupe Milan ili Juventus.

          Samo da ne ode u PL da se kolje tamo bezveze, mnogo će ga više ceniti u Italiji ili Španiji.

          Comment


          • Uvek neugodna 4 golmana... Za svaki slučaj. Voleo bih da mi neko objasni u čemu je prednost Rukavine u odnosu na Bastu.

            Comment


            • Muslin ga preferira.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Ma pustite te fore ne uklapa se. Ili zna da igra fudbal ili ne zna, jedini razlog ne uklapanja je ako se ne slaze sa ostalim saigracima ili je problematican,a ovo kada treneri takticki krenu da dramoseraju je sujeta, ili u ovom slucaju inat jer ga nije zvao od pocetka.

                SMS se ne uklapa, ali se uklapa Gudelj koji igra revijalnu ligu ili ova silna krila koja svi zajedno imaju pet nastupa u celoj sezoni.

                Comment


                • Originally posted by Eric Cartman View Post
                  Uvek neugodna 4 golmana... Za svaki slučaj. Voleo bih da mi neko objasni u čemu je prednost Rukavine u odnosu na Bastu.
                  Meni to nije najjasnije, neko kaže Basta se povukao iz reprezntacije, ali Basta je bio povremni reprezentativac sa pauzom od jedno desetak godina tako da nije logično da on objavljuje neko povlačenje. Dečko nije lud i svestan je toga.

                  Muslin ni jednom nije pričao o njemu, a ne znam ni da li su ga novinari i jednom pitali za Bastu. Inače obojica imaju 33 godine.

                  Sva je prilika da selektor stvarno više preferira Rukavinu, a možda se na početku kvlifikacija setio njega, a nije Baste, nama krenulo i sad nema menjanja.

                  U prevodu Muslin će živeti i umirati sa Rukavinom.

                  Edit: Evo sad čitam pozvao Ljajića umesto bambi Tošića. Konačno jedna logična odluka, verovatno jer je Kostić u kanalu.
                  Last edited by goku; 15-08-17, 13:20.

                  Comment


                  • Bas dugo sam prizeljkivao Fejsu i Matica zajedno u vezi.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Bas dugo sam prizeljkivao Fejsu i Matica zajedno u vezi.
                      Si siguran da se Fejsa neće povrediti?

                      Ima još 20 dana do meča.

                      Comment


                      • Traficno je sto se iz ciklusa u ciklus radi sve isto,tj opet se menadzerise i radi svasta nesto,rezultat i igra su u trecem planu nekom.Sto bi reko rolka jovanovic,nama igra Jagos od 200e,sta da pricamo vise..

                        Comment


                        • Sergej i Veljkovic su morali dobiti poziv. momci igraju ok i redovno

                          opet dosta zlatnih kod Djorovica u mladoj,. Zivkovic Gajic Jovanovic itd

                          sve upucuje na to da neki veci remont mozemo ocekivati tek posle ove kampanje za Rusiju

                          nisam odusevljen povratkom Ljajica,ko zna kojim.. al eto bar necemo vise gledati Bambi tosica kako dribla sam sebe

                          Comment


                          • Ne igraju mladi nesto puno u svojim klubovima i niko od njih sem SMS ne bi doneo instant kvalitet, zbog toga igraju za u21.Pored nepozivanje SMSa i dalje smeta sto se ne poziva drugi desni bek i sto se cini da je Rukavina nezamenljiv.To su jedina dva veca propusta koja se vec vuku neko vreme.Veljkovic nije jos materijal za startera, ali bi trebalo da dobija poziv u skorije vreme.Nije on toliko trenutno bolji u odnosu na Spajica i Mitrovica, pa da je propust njega ne pozvati.Jedna stvar je sigurna, a to je da ce on vise da napreduje u toku sezone ako bude zdrav.

                            Comment


                            • Naknadno pozvan Zoran Tosic u tim za predstojece utakmice. Sacuvaj boze.

                              Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                              Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                              Comment


                              • Čovek je nenormalan. Voleo bih da ispadnemo tj da se ne plasiramo. I voleo bih da SMS ima pravo da promeni repku da nastupa za neku drugu državu. I Rambo Petka su zajebali tako. Boli me ćošak za reprezentaciju Srbije.

                                Comment

                                Working...
                                X