Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nastavljamo ili krećemo iz početka... Zavisi kako se gleda.

    Meni je ok izbor novog selektora.

    Koliko znam ni Mihajloviću ni Advokatu nije padalo na pamet "da idu na noge igraču" kao što je Subotić, a Ćurčić i Savo Milošević su otišli.

    Velika je šteta što Subotić neće ni da čuje... ali i razumem ga.

    Mislim da će igrati igrači, da će se taktika prilagoditi njima, a ne obrnuto što već gledam duže vreme.

    Po imenima imamo dobru ekipu, ništa slabiju od Portugala.

    Comment


    • Optimista sam pred sledeca dva najteza gostovanja u grupi, smatram da mozemo u oba meca do boda.Ako pokazu seniori upola zalaganja kao njihove mladje kolege protiv Spanaca u barazu verujem u pozitivan rezultat.Mislim da ce da to bude slican pristup i postavka igraca.Glavni fokus ce da bude na odbranu, a u napadu sta se uradi.Interesovace me najvise koga ce da stavi da bude stoper pored Nastasica i desni bek(mada mislim da ce to da bude Bane) i koja ce ofanzivna trojka da pocne mec.Voleo bih da to budu Markovic, Tadic i Ljajic.Skoro da uopste nisam gledao Seriju A(kao i u prethodne tri godine) tako da ne znam kakve partije pruzaju Maksimovic i Tomovic.

      Comment


      • Kako mi bodovno mozemo najvise kalkulisati da bi bili treci makar u grupi ?? ne smemo nista izgubiti do kraja u Portugalu i Danskoj minimum po bod i sve do kraja pobediti da bili tek treci ??
        GIFSoup

        Comment


        • Kalkulacije ne moze nikakve da se prave, jer jedan neocekivan rezultat menja sve.Posle septembarskih utakmica bismo mogli da se bavimo time, jer ce slika biti dosta jasnija nego sto je sada.Odgovaralo bi nam da ga Albanci sto pre izduvaju, u nedelju je najpozeljniji remi na njihovom stadionu sa Jermenijom, pa potom pobeda Jermenije.Ovi nam drugi dolaze i lakse ce nam biti da igramo sa njima kod kuce pred praznim tribinama nego da nas ceka pakao u Albaniji.Bolje ih ugasiti sto pre.

          Comment


          • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

            Comment


            • А не би ми кренули са 2 нападача па то ти је. Бубрег бих дао да гледам Шкунтелара и Митровића у првој, ал' шта ћеш.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Nema sta, ovo je nas najjaci sastav, sa izuzetkom Petrovica, gde i nemamo neki izbor, ali sam ja makar ocekivao Milivojevica.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Da, da.. samo Petrovic bode oci, ali jbg. Imamo boljih opcija, ali to bi znacilo i igrati ofanzivnije, a od toga nema nista.

                  Comment


                  • Ali dugo sam cekao da vidim ovu trojku i to iza Mitra. Mada sam slabo optimista, s obzirom da ocekujem poraz.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Gudelj umesto Petrovica i to je nasih najjacih 11 u ovom trenutku.

                      Comment


                      • Na koju foru Petrović igra godinama, kapiram da je zbog raznoraznih menadžera

                        Comment


                        • Ovo je stvarno najbolje što imamo, nema izmišljanja tople vode, čak mi ni Raća ne bode oči, čovek je spor ali zna da igra, uvek je dobro odigrao kad je igrao za Srbiju.

                          Kad igramo sa jakim ekipama uglavnom odigramo 1:1, očekujem to i večeras.

                          Spoiler
                          ...ali nadam se pobedi.

                          Comment


                          • Раћа мађија, најјачи дриблер у репрезентацији. Само се сетимо оног продора против Немаца на СП 2010. Сви се посрали, а он лагано између шваба као на малом фудбалу... оп, оп...

                            А има и овог:

                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Portugalci rutinski, sa pola snage, za jos jednu u nizu lekcija nasoj reprezentaciji, sastavljenoj od, kako kazu nasi mediji, ''neverovatno dobrih fudbalera'', reprezentaciji ''koje se svi plase i koju svi izuzetno cene''.

                              Comment


                              • Last edited by miloolja; 30-03-15, 17:19.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X