Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Ako ne može Ljajić kako onda Maksimović da nastupi. Igra svaku treću u Valensiji.

    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
    Pa daj onda nekoga ko je standardan iz Surdulice ili Lučana?

    Comment


    • Ne treba niko iz Surdulice ili Lučana već Ljajić mora imati svoje mesto.
      Nznm zašto mnogi osporavaju Fiću Kostića kada ima individualno vrlo dobru sezonu u HSV.

      Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Najbolje je ubaciti 11 individualno najboljih igraca ne obracajuci paznju na pozicije, pa sta urade. Suludo je razmisljati o tome koja nam je najbolja ekipa jer sada nema nikakvog sistema i uigranosti u istom.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by goku View Post
          Ljajić sad ne igra, ali on i sa jednom nogom pre Kostića.

          Znači ne valjaju Fejsa, Ljajić, Tadić, Mitar, ništa, onda nema druge nego pokušati sa ovim timom.
          Imamo mi jedan veći problem od toga ko će jednostavno igrati, pošto imamo dosta falinki u gotovo svakom delu ekipe i ekipa se mora tako napraviti da se smanje rizici. Na primer, mi sa trojicom pozadi ne smemo igrati - ne zbog same te trojice, od kojih imamo dobre igrače - već zbog toga što Kolarov ne može igrati levog spoljnog (nikada to nije radio i ne može sada da nauči kako se to radi, uz to će doći u jun sa cirka 50 mečeva u nogama pošto igra u ekipi koja nema drugog levog beka); napadač mora biti brz i eksplozivan da jurne u kontru zato što sa trojicom pozadi, po inerciji čekaš protivnika, ne "vodiš" igru (Mitrović je sidraš klasičan koji van 16 metara nema upotrebnu korist i nije pretnja), itd.

          Naša tri tehnički najspremnija igrača (Matić, SMS, Tadić) moraju igrati zajedno, ne znam kako, ali moraju. Staviti im Milivojevića i Fejsu iza, odbranu kako znaju i zbiti redove. Imamo fizikalije i tehniku na sredini i treba iskoristiti to bar dok ne krene umor da hvata. Posle dati Ljajića ili Kostića u poslednjih 15 minuta i pomoliti se Bogu da ćorava koka nekada ubode.


          Stojković
          Rukavina, Ivanović, Nastasić, Kolarov
          Fejsa, Milivojević, Matić
          Tadić, SMS
          Mitrović (Ljajić)
          Last edited by Crni Đorđe; 26-02-18, 22:10.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Ne treba niko iz Surdulice ili Lučana već Ljajić mora imati svoje mesto.
            Nznm zašto mnogi osporavaju Fiću Kostića kada ima individualno vrlo dobru sezonu u HSV.

            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
            Pa nema dobru sezonu, 4 gola i 0 asistencija nije dobro ako igraš 90 min svaki meč.

            Ima najmanji procemat uspešnih driblinga u svih pet najjačih liga.

            Igra samo direktno, nikakve druge opcije nema u igri. Slabo je to, pa čak i za naše uslove.



            Originally posted by bici View Post
            Najbolje je ubaciti 11 individualno najboljih igraca ne obracajuci paznju na pozicije, pa sta urade. Suludo je razmisljati o tome koja nam je najbolja ekipa jer sada nema nikakvog sistema i uigranosti u istom.
            Neće ni biti uigranosti, jedino što možeš je staviti u tim najbolje igrače na svojim pozicijama.
            Last edited by goku; 26-02-18, 23:10.

            Comment


            • Krstajić bi mogao razmisliti da u Rusiji igra u rombu: Matić - Milivojević, Grujić - Milinković - Mitar, Prijović, pošto su nam sva krila u kanalu, a vezni i špicevi dominiraju. Problem bi mogao biti što bi ekipa bila malo sporija, ali jbg. neka sakriju loptu

              Last edited by goku; 10-03-18, 17:24.

              Comment


              • Misliš na ovako nešto


                Inače Krstajić danas pozvao Bastu pa možda više ne gledamo Rukavinu da šparta desnom stranom.
                Last edited by goku; 10-03-18, 20:11.

                Comment


                • Kad je kapiten Kolarov decko koji ponasanjem ne zasluzije da bude kapiten ni u Surdulici ...da ne vredjam Surdulicu ...onda je jasno u kakvom je stanju reprezentacija

                  Comment


                  • Uzasna odluka Krstajica, prvo zbog cega je Bane zasluzio da mu uzme kapitensku traku a drugo ako je vec to uradio zasto bi istu dao Kolarovu.
                    Vec vidim da ce biti raspad sistema u timu i da je bolje da ne idemo na to svetsko.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pre ovog ustoličenja smo bili komedija, a sad smo urnebesna tragedija!

                      Comment


                      • Koliko se slžem sa vašim upisma, od toga da je potez nekorektan do toga da nema opravdanja staavljati Kolarova umesto baneta kada su obojica penzioneri (reprezentativni).
                        Da je traka data Matiću, verujem da ni Banetu ne bi bilo krivo...ovako ostaje gorčina a bojim se i raspada repke, jer čini mi se da Kolarov nije ni jednu utakmicu odigrao sa žarom i na maksimumu (da li je to zbog splavarenja po Bg splavovima ili do čoveka nznm)
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Bane treba cini mi se da obori rekord po broju nastupa koji drzi Deki Stankovic, trebali su mu ostaviti traku..

                          Comment


                          • Na stranu to što su Kolarova imenovali za kapitena, da ne ulazim u to da li je zasluženo ili ne, javnost je zaslužila da zna zašto Bane nije više kapiten. Krstajić mi već ide na.....živce.
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • pa oborice rekord, sa ili bez trake.. vrv cak i do pocetka mundijala (jedno 4-5 pripremnih)

                              Kolarov i (ne)zalaganje,

                              on igra isto u dresu Srbije, Rome, Lacija, sitija itd

                              ljudi danas slabo prate fudbal. samo rezultate i hajlajtse tu i tamo

                              kakogod, nakoh Rusije ide remont. mladji nadiru

                              ionako onu ligu nacija vecina repki nece igrati sa najjacim postavama
                              Last edited by cssr; 20-03-18, 15:11.

                              Comment


                              • Kakvo je stanje u reprezentaciji, takve se i odluke donose.

                                Nije valjda da vas ovo iznenađuje?

                                Pa ljudi moji, otišli smo na SP, otpustili trenera koji nas je doveo tamo i nismo mu doveli zamenu. Sad nas na SP vodi čovek koji nema dana kao trener.....i vi ste i dalje iznenađeni nekim odlukama...?
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X