Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • OK, ako on hoče da igra za njih neka...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Што дрскост? Нек пробају људи, не видим шта је проблем.

      Ми смо тарзани ако га пустимо, проста прича. Мада, и он је тарзан ако пређе тамо.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Moguce je da ce se mec protiv Albanije igrati u Solunu, bravo za Saloniki. Kad vec ne mozemo kuci, mislim da boljeg mesta za nas od Grcke nema, pogotovo Solun u kojem ima i nase istorije. Jedino sto ce verovatno ova goveda doci u velikom broju (ako bude publike).. ako uopste i bude nesto od tog predloga.
        Last edited by p4p1; 22-10-14, 14:33.

        Comment


        • Originally posted by Il Capitano View Post
          OK, ako on hoče da igra za njih neka...
          F.Kostic je odbio poziv da igra za C.Goru

          "Celnici srpskog fudbala su mi ozbiljno stavili do znanja da u budućnosti ozbiljno računaju na mene i pitanje je dana kada ću dobiti poziv i ostvariti san iz detinjstva, a to je nastup za reprezentaciju Srbije:
          tu2:
          "U meni prevladava veliki patriotizam i ljubav prema svojoj zemlji i spreman sam da čekam koliko god je to potrebno"
          Last edited by jovan; 22-10-14, 16:01.
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Svaka cast Kosticu. Velika je steta sto su nam uzeli Drincica i Volkova. Kako bi nam samo legao jedan Drincic u tandemu sa Maticem na sredini, o prekidima da ne pricam... Bas steta, a Volkova bi mogli da koristimo kao back-up za Kolarova, a nije iskljuceno i da bi se rotirali.
            Inace su obojica igrali za Srbiju, Drincic osvojio titulu vicesampiona Evrope u Djukicevom timu 2007. a Volkov je debitovao za A tim i uopste mi nije jasno na koju foru je mogao da zaigra za dve zemlje kada se zna kakve su nam sve nebulozne uslove postavljali kada smo hteli da 2010. pozovemo Klea.

            Comment


            • Danas se donosi odluka, dan"D"


              Spoiler
              Srpska fudbalska reprezentacija dobija tri boda za zelenim stolom, ali i meč(eve) bez publike, uz kaznu od 100.000 do 300.000 franaka, dok Albance čeka manja novčana kazna, "saznaje Kurir iz dobro obaveštenog izvora".
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • .......

                UEFA je tijekom dana trebala donijeti odluku o prekinutoj kvalifikacijskoj utakmici u Beogradu, ali je prolongirana za petak.
                Last edited by Rossonero; 23-10-14, 13:30.

                Comment


                • "Politika" je iz dobro obavestenih izvora saznala koje su kazne za prekinuti mec.

                  1. Igrace se nova utakmica na neutralnom terenu
                  2. Sve preostale utakmice nasa reprezentacija ce kao domacin odigrati bez publike
                  3. Drasticna novcana kazna.

                  U tekstu se ne navode kazne za FS Albanije ali ovo je jos jedno ponizenje, naravno ocekivano. Sto je najgore FS Srbije se nece zaliti na kazne.


                  http://www.politika.rs/rubrike/dogad...anijom.sr.html

                  Comment


                  • O ovim istim kaznama pisali su još prošle nedelje, što li su prolongirali...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Mi smo najgora nacija ako nastavimo ove kvalfikacije. Bez obraza, bez časti.
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Originally posted by Mladen View Post
                        Mi smo najgora nacija ako nastavimo ove kvalfikacije. Bez obraza, bez časti.
                        +1.

                        Izadjes lepo i cao..
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Nemaš pojma koliko sam puko kad sam pročitao ovo. Ali pazi, da se kladimo da ćemo naravno da postupimo kao najveće picajzle. Svaka čast Vučiću, za samo par meseci je svojim predanim radom...
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Dabome da nastavljamo. Kada smo jajare..
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Pa naravno da ce nas kazniti,svi znaju dobro da Srbija uvek najebe,zato sto nemamo nikakvo postovanje u Evropi,svi gaze po nama kao da smo poslednji olos.Ne vole oni ni Albance ali naravno da ce kazniti nas i to mnogo vise nego sto treba a njih samo novcano,zao sto smo u njihovim ocima nebitni likovi,i uvek ce nas tao i gledati.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Naravno da ce nas kazniti kad je Karadzic glavni i on nesto pametno da obrazlozi u UEFU, pa on samo zna Terzicu kontrirati da ostane na celu saveza.

                                Ostankom Karadzica i dolaskom(odlaskom) Advokata(Drulovica) znas koliko me briga za ovu reprezentaciju kao za lanjskim snjegom, nisu nas zaduzili nicim i sta se nervirati i pratiti, neka nas i izbace imace Karadzic opravdanje da ostane i do SP u Rusiji!
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X