Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je problem timske igre a ne stopera,kod nas se svi skrivaju od lopte kad je dobije zadnji vezni umesto da mu nude vise opcija,niko nece sem Tadica da preuzme odgovornost pa makar i pogresio,svaka lopta ide unazad dok nam je ne oduzmu.

    Comment


    • Naravno, nezaobilazna je uloga Nenada Krstičića.
      Takvom asu je mesto u reprezentaciji, bez ijednog grama sumnje.

      Čak je i Siniša Mihajlović imao veliko poverenje u zaista sjajnog Nenada Krstičića i dodelio mu je jednu od zapaženih uloga na sredini terena u vreme kada je bio selektor.
      Tada je Nenad Krstičić pokazivao potencijal koji se veoma nadogradio brušenjem u Seriji A. Serija A je taktički izuzetno zahtevna liga, pogotovo za kreativnog igrača sredine terena, a Nenad Krstičić je upravo na takvom mestu skupio tone iskustva.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Originally posted by La Jugoslavia View Post
        Naravno, nezaobilazna je uloga Nenada Krstičića.
        Takvom asu je mesto u reprezentaciji, bez ijednog grama sumnje.

        Čak je i Siniša Mihajlović imao veliko poverenje u zaista sjajnog Nenada Krstičića i dodelio mu je jednu od zapaženih uloga na sredini terena u vreme kada je bio selektor.
        Tada je Nenad Krstičić pokazivao potencijal koji se veoma nadogradio brušenjem u Seriji A. Serija A je taktički izuzetno zahtevna liga, pogotovo za kreativnog igrača sredine terena, a Nenad Krstičić je upravo na takvom mestu skupio tone iskustva.
        Ne znam samo odakle ti snage vise.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Kad bi duh Jugoslovena noć uoči meča sa Portugalom, ušao u Tumbakovića, ovaj tim bi istrčao.

          Stojković - Ivanović, Milenković, Jagoš Vuković, Rodić - Gobeljić, Krstičić, Lukić, Ljajić - Tadić, Mitrović

          Mislim da bi Ronaldo kad bi video Gobeljića rekao Santošu da se ne oseća dobro i da ne može da igra. Šta tražiti više od Gobeljića?

          I ne kapiram šta imate protiv Tadića i Mitra.

          Comment


          • Ne bi ništa rekao Ronaldo obzirom da u timu - Juventusu ima goreg beka, Matiasa De Šilja.

            Ono je kataklizma od igrača, olupina.

            Comment


            • Hahahahahah

              Sa Jugoslovijom se slažem jedino u vezi Lukića taj mali je uz Maksimovića jako dobar zalog za budućnost.

              Matić nikad nije imao tu žicu da "obrne" protivničkog igrača i da povuče. Doduše vrhunski je holder, mora mu se priznati.

              Trenutno su Maksimović i Milivojević sasvim dovoljni za ozbiljne igre i rezultate. Nebih ja tu ništa diro.

              Comment


              • Imamo mi boljih igrača od Milivojevića, doduše sve kombinacije padaju u vodu ako selektor uspe da sklopi tim sposoban da donese rezultat.

                Što se Matića tiče, sem problema u organizaciji igre, velikih on problema ima i u postavci zone, pa čak i u duel igri.
                Neki njegovi nastupi za Mančester prošle sezone su bili blago rečeno transfer blama (kataklizma protiv Evertona 0-4 prva pada na pamet), gde ga nije prošao i provozao samo onaj koji nije hteo.
                Matić je velika zabluda ako mu se da glavna uloga u našoj reprezentaciji, neće biti dobro po tim.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Ne verujem, njega možda jedino Maksa može da isprati na zadnjem veznom.
                  Fejsa moli svakog trenera da ga ne zovu u reprezentaciju, takav igrač nam svakako ne treba, Matić sve napisano, Lukić možda u budućnosti sad ne ali kao zamena svakako.

                  Milivojeveć je ipak pravi igrač za tu poziciju, ne mogu da se setim nijednog njegovog kiksa ili gluposti u reprezentaciji, pravi igrač "za u kost"..

                  Milivojević i Maksimović isped odbrane, Lukić kao zamena ili kad se juri rezultat.

                  Comment


                  • Novi selektor mlade reprezantcije Srbije. Poverenik SNS za Lucane. Placi zemljo Srbijo.

                    Comment


                    • Ma jasno je ko je Kokeza i ko je plaćao akciju "Tole lopove" i zašto se oni sada grle sa tim istim "lopovom".
                      Jasno je i zašto se gura Radonjić i njemu slični i zašto je Muslin nakon što je odveo reprezentaciju na Svetsko prvenstvo dobio otkaz (za razumevanja ovog poslednjeg treba se mentalno spustiti na dno septičke jame, a to mogu samo "talentovani" rukovodioci saveza).

                      Uglavnom sve to na stranu, a na drugu stranu to što je selektor mlade reprezentacije postao čovek-trener.
                      Punokrvni trener sa iskustvom i autoritetom.
                      Neško Milovanović je pojam fudbalskog stručnjaka kada se poredi sa svojim nesrećnim prethodnikom "šestkom" Đorovićem.

                      Neško Milovanović je konačno jedan pozitivan korak saveza.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • https://www.b92.net/sport/fudbal/ves...nav_id=1578513

                        Tumbaković: Luka, sine, ne zanima me šta je bilo
                        Selektor reprezentacije Srbije Ljubiša Tumbaković je za Sportski žurnal govorio o susretu sa kapitenom Kristal Palasa Lukom Milivojevićem.

                        Vezni fudbaler je bio van nacionalne selekcije od Svetskog prvenstva u Rusiji, kada se sukobio sa tadašnjim selektorom Mladenom Krstajićem.

                        Tumbaković se sa Milivojevićem sreo u Londonu i dogovor je postignut - Srbija će konačno na raspolaganju imati jednog od najboljih defanzivnih veznih igrača Premijer lige.

                        "Rekao sam mu: Luka, sine, ne zanima me šta je bilo, hoću da gledam napred, ako smatraš da si još deo reprezentacije, hoću da budeš deo ekipe. Ne znam da li ćeš da igraš, ali znam da ću uvek da budem pošten prema svima. Očekujem da se poštujete između sebe, da poštujete reprezentativni dres i da budete profesionalni kao u klubovima za koje igrate. Eto šta sam rekao…", naveo je Tumbaković.

                        Istakao je da Milivojevića boli sve ono što se dešavalo, ali i da to više ne može da se ispravi.
                        Last edited by Chiwwi; 16-08-19, 12:45.

                        Comment


                        • E gde bi nam kraj bio da još daje golove.

                          Comment


                          • Pametnije bi mu bilo da je razgovarao sa Nenadom Krstičićem.

                            Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • https://www.b92.net/sport/fudbal/ves...nav_id=1578525

                              "Utisak iz Amsterdama – Tadić je veliki autoritet i na terenu i van njega"
                              Pomoćni trener u stručnom štabu reprezentacije Srbije Aleksandar Janković je u Amsterdamu razgovarao sa Dušanom Tadićem.

                              Edit:
                              Šta je ovo?
                              Ovi krenuli na ekskurziju, skupljaju ih kao da se sprema Boj na Kosovu 2.
                              Last edited by Chiwwi; 16-08-19, 14:00.

                              Comment


                              • Jedino Ivanovica zaobilaze,izgleda da je on Kokezi bas onako sve po spisku,nema nikakve logike da se Bane skloni iz reprezentacije,prvak Rusije,standardno igra u Zenitu,deifnitivno je bas zaratio sa Kokezom.

                                Comment

                                Working...
                                X