Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tamo mozes i ti bez ikakvog iskustva.Niko ti ne brani da udjes u trenerske vode.Kada steknes iskustvo, bices iznad njega.

    Moze on kod Kineza, Izraelaca, Kiprana i slicnih.

    Comment


    • Sad bih najviše voleo da vidim Stanojevića.

      Ne bih se bunio ni da se Mihajlović vrati, al da ne traži da se peva himna.

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Kad čovek bolje pogleda, ti ne možeš da nađeš igrača koji se trenutno ističe u našoj reprezentaciji. Ne možeš da kažeš..."e on pravi razliku", "e on igra dobro". Šta to govori o našoj reprezentaciji? Kad ne možeš da nađeš par igrača koji igraju dobro za svoju zemlju...

        Sry na offu...
        Ne krivim ni jednog igrača koji igra za reprezentaciju loše. Nije do njih, oni hoće, ali ne mogu, jer ne postoji sistem, nema kontinuiteta.

        Jedan Mesi lošije igra za reprezentaciju nego za klub, a to je ipak Mesi. Šta onda mi da očekujemo od naših igrača koji su daleko ispod tog kvaliteta u odsustvu bilo kakvog sistema igre.

        Nismo mi loši jer imamo loše igrače, već zato što nemamo organizaciju ničega.

        Paunović je pokazao da sa dobrom organizacijom svakog detalja možeš postati svetski šampion iako nemaš veliki individualni kvalitet. To treba da nam bude putokaz kako treba da se ponašamo i igramo, ali koga ovde bole k. za reprezentaciju. Bitne su funkcije, menadžeri i njihova zarada, Zvezda i Partizan i ostala govna.

        Comment


        • Ja ih u neku ruku krivim, naravno ne u smislu da je sve ovo zbog njih, ali neki deo krivice svakako treba da preuzmu. Sistema nema, tu se slažem, ali brate mili ni oni se nešto posebno ne zalažu. Krivim ih što ne daju 120% za svoju zemlju. Izgubite svaku utakmicu, ali ako vidim da dajete svoj maksimum, od mene imate naklon do poda.

          Međutim, tu se javlja srpski mentalitet. Što bi ja ginuo, ako ovaj pored mene ne gine, nisam ni ja lud. Ovo su sasvim dobri igrači, ali su raspuštena banda(bar u reprezentaciji). Plus, što nemamo nikakvog predvodnika, ni u smislu trenera, a ni u smislu igrača. Mihajlović je nešto pokušao sa nekom disciplinom, ali tu se vidi da problem ide mnogo više i dalje od samog terena.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • I zvanično...

            Muslin novi selektor Srbije!

            Proslavljeni srpski stručnjak Slavoljub Muslin novi je selektor Srbije, potvrdio je Odbor za hitna pitanja Fudbalskog saveza Srbije.

            Muslin će sa vladajućim telom srpskog fudbala potpisati ugovor do kraja kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2018. godine u Rusiji i biće produžen ako ‘Orlovi’ ostvare plasma na Mundijal.

            Informacija da bi Muslin mogao da preuzme ‘Orlove’ pojavila se još pre nego što je Radovan Ćurčić napustio klupu srpskih fudbalera.

            Do sporazumnog rastanka između Ćurčića i Fudbalskog saveza Srbije došlo je prošle nedelje i tada je bilo jasno da bi Muslin uskoro trebalo da bude imenovan za novog selektora.

            U obrazloženju odluke o izboru Muslina za selektora, članovi Odbora za hitna pitanja su izrazili uverenje da je reč o iskusnom i kvalitetnom stručnjaku, koji će autoritetom i znanjem povesti nacionalni tim ka plasmanu na Svetsko prvenstvo 2018. godine.

            Fudbalski savez Srbije je takođe objavio da će datum zvanične promocije Muslina za selektora biti objavljen naknadno.

            Muslin je tokom bogate karijere vodio veliki broj klubova, između ostalih, Crvenu zvezdu, Bordo, Le Man, Levski, Metalurg, Lokomotivu, Lokeren i Standard.

            Novi selektor trebalo bi dase prvi put nađe na klupi Srbije 25. maja u prijateljskoj utakmici sa Kiprom u Užicu, šest dana kasnije ‘Orlovi’ se u Novom Sadu sastaju sa Izraelom, dok je 5. juna u Monte Karlu na programu duel sa Rusijom.

            Svoj pravi debi na klupi ‘Orlova’ Muslin će imati u septembru, kada počinju kvalifikacije za Svetsko prvenstvo u Rusiji. Reprezentacija Srbije će se takmičiti u grupi sa Republikom Irskom, Moldavijom, Austrijom, Velsom i Gruzijom. Prvi rival srpskih fudbalera biće Irska, 5. septembra u Beogradu.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Neka počne

              Comment


              • Muslinova izjava:

                "Ako igrači budu igrali na nivou na kom mogu, koji jeste njihov nivo, na kom igraju u klubovima, onda će biti teško, ali ćemo imati šanse. Ako budu igrali na nivou na kom su igrali u prethodnim kvalifikacijama, za Evropsko prvenstvo u Francuskoj, onda nemamo šanse".

                Pa zar nije njegov posao da stvori uslove da igraju na nivou na kom mogu? Daje izjavu kao dao je to u božijim rukama.

                Oće li konačno doći neko normalan.

                Što Stanoja nisu doveli ili Pauna, nekog mlađeg sa novim idejama.

                Comment


                • Dok ne naturalizujemo 22 crnca i ne dovedemo nekog Firera iz Nemacke za trenera nece biti rezultata nikada.. Naravno celi tim ne sme da ima nikada nikakve dodirne tacke sa Fudbalskim savezom i moramo fudbalsku reprezentaciju da prebacimo pod ingerencije vaterpolo saveza a dokument tog projekta mora da ima istu klauzulu kao ugovor sa Fiatom..

                  Comment


                  • Čitajte komentare za ovu vest i videćete kako su aktivirani botovi (esenes) po dislajkovima...

                    http://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=1133783

                    I onda dođu tipa ovakva 2 komentara i dobiju brdo lajkova

                    Posle mnogo godina veliko fudbalsko ime, čovek sa velikim ugledom u zemlji i svetu, na čelu FSS. Pozdravljam glasanje.
                    Jos jedna legenda srpskog fudbala sa cisto sportskim motivima na pravom mestu. Bitno je I to da nema vise politike u sportu.
                    Botovi ne shvatajući ironiju jer većina njih verovatno nije upućena u ova zbivanja, vide podržavanje lica za koje im je rečeno da mora biti hvaljeno u komentarima i po ocenama komentara, i kreću da daju lajkove. Komendija...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Originally posted by Il Capitano View Post
                      Čitajte komentare za ovu vest i videćete kako su aktivirani botovi (esenes) po dislajkovima...

                      http://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=1133783

                      I onda dođu tipa ovakva 2 komentara i dobiju brdo lajkova





                      Botovi ne shvatajući ironiju jer većina njih verovatno nije upućena u ova zbivanja, vide podržavanje lica za koje im je rečeno da mora biti hvaljeno u komentarima i po ocenama komentara, i kreću da daju lajkove. Komendija...
                      "Nema politike u sportu..."
                      Nadam se da ce biti barem malo bolje nego sa Toletom, ali dok ne vidim rezultate nista. Nisam neki optimista. Ipak, drago mi je da je konacno Karadzic smenjen.
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Da, bice bolje sigurno. Jedan kandidat, jednogladna odluka i onakva bljuvotina iz usta Sava Milosevica.
                        Sribijo, RIP, u svim granama drzave.

                        Comment


                        • Ovo treba ovako upamtiti, pa ovo je legendarno!

                          Svi bez sendviča danas!

                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Sa ogovorajućom deskripcijom.



                            ne vidi se opis, stoji na mozzartu "glasači po komandi".

                            Povraća mi se od ove države.

                            Comment


                            • I ja sam iznenadjen ovim dislajkovima silnim, a tako ti botovi kad vide da neko "hvali" Koleta, udare plus...
                              Inace definitivni pobednik je Savo Milosevic koji je trazio od Nikolica da dodele orden Toletu
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Nisam ni znao da su bili neki izbori, eto toliko mi je bitna ova vest.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X