Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U susret kvalifikacijama za SP 2022

    Last edited by goku; 27-02-21, 12:19.

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      EPL klubovi nece biti u obavezi da pustaju reprezentativce u zemlje koje su oznacene crvenom zonom, to znaci da bi Portugal protiv nas mogao biti prilicno oslabljen.

      Rui Patricio, Nelson Semedo, Ruben Dias, Joao Cancelo, Joao Moutinho, Bernardo Silva, Bruno Fernandes, Ruben Neves, Pedro Neto, Diogo Jota....

      То нам је најбоља шанса за добар резултат

      Comment


      • Piksi promovisan na rođendan, ugovor na tri godine i poruka: Moramo da ginemo za dres, grb i himnu naše zemlje

        https://www.mozzartsport.com/fudbal/...-zemlje/380404

        Comment


        • Idemooo Pikseta! [emoji123]
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Kakva ce to onda smejurija od kvalifikacija da bude ako pola liga ne dozvoljavaju igracima da ih igraju,nama dovoljno Italijani da zabrane pa da nemamo pola reprezentacije,Portugal ima Benfiku,Sporting,Porto a gde mi da izvucemo igrace.
            Jedino sam optimista zbog toga sto Kokeza nece imati vremena da se bavi reprezentacijom i igracima,morace na prevaspitavanje,ali ima tu sigurno jos kriminalaca okolo,valjda ce se skloniti dok traje vodjina sablja.

            Comment


            • Kog li ce kretena sad Vucic da postavi za predsednika FSS?

              Comment


              • Ovaj Petkovic iz TSC,je li to onaj bivsi igrac Zvezde,mislim da se posle smucao i po Kini,ok mi je spisak,jedino mi ovaj Spajic bode oci,ista je rupa kao i Nikola Maksimovic.

                Comment


                • Originally posted by goku View Post
                  U susret kvalifikacijama za SP 2022

                  Nisam znao da voliš sa igraš FIFA.

                  Comment


                  • Sad sam slusao Piksija na areni,tako treba da se razmislja,sad da li ce uspeti to sto je zamislio videcemo ali sigurno ima da osedi dok ne shvate igraci sta trazi od njih,navikli su da beze od lopte,a sad Piksi trazi lep,napadacki fudbal.
                    Svidja mi se kako Piksi razmislja,ne moze bre da se igra utakmica da ne sutnes u gol,ne povezes dve akcije,kad gubis onda neka bude 4-3 a ne 1-0,valjda ce konacno prestati da se plase gresaka u igri.

                    Comment


                    • Stojković objavio spisak igrača za uvodne mečeve u kvalifikacijama za SP

                      https://www.danas.rs/sport/stojkovic...acijama-za-sp/

                      Spisak:

                      Golmani: Predrag Rajković (Rems), Marko Dmitrović (Eibar), Đorđe Nikolić (Bazel);

                      Odbrana: Stefan Mitrović (Strazbur), Nikola Milenković (Fiorentina), Uroš Spajić (Fejenord), Miloš Veljković (Verder), Strahinja Pavlović (Serkl Briž), Marko Petković (TSC), Milan Gajić (Crvena zvezda), Filip Mladenović (Legija);

                      Sredina terena: Mihailo Ristić (Monpelje), Saša Lukić (Torino), Uroš Račić (Valensija), Nemanja Maksimović (Hetafe), Nemanja Gudelj (Sevilja), Nemanja Radonjić (Herta), Dušan Tadić (Ajaks), Nenad Krstičić (AEK), Sergej Milinković-Savić (Lacio), Filip Đuričić (Sasuolo), Darko Lazović (Verona), Marko Grujuć (Porto), Ivan Ilić (Verona), Andrija Živkovič (PAOK), Filip Kostić (Ajntraht);

                      Napad: Aleksandar Mitrović (Fulam), Luka Jović (Ajntraht), Dušan Vlahović (Fiorentina), Đorđe Despotović (Rubin).

                      Comment


                      • Ivan Golac: Užasavajuće je, u Srbiji nema dijaloga, samo monolog
                        https://direktno.rs/sport/fudbal/338...stojkovic.html

                        Posle Škotske jedini krivac što nismo otišli na EURO bio je Ljubiša Tumbaković. Sada imamo selektora Dragana Stojkovića, ali probleme u rukovođenju. Koliko je nezahvalan momenat za selektora da preuzme posao, makar se on zvao i Piksi?

                        - Sveukupna situacija daje izuzetno neozbiljnu sliku Saveza. Nije selektor došao sam na funkciju, neko ga je postavio. Kao što neko postavlja nekog i na druge odgovorne funkcije. Ništa se pametno lepo nije dogodilo ni naučilo iz prethodnih decenija. Kao da imamo blokadu. Dolazi jedna serija štancovanih situacija, i trenera i svih ostalih ljudi iz uprava, Izvršnih odbora. Dolazak novog selektora bez predstavljanja, cela ta situacija i fama su samo zamagljivanje stvarnosti, a ja nikad nisam dobio odgovor na moje pitanje: koji su kriterijumi dovođenja selektora, direktora, članova IO, predsednika? Moja priča traje 30 godina. Mnogo je "ad-hok" situacija, radi se neprincipijelno. Selektor mora da bude institucija, a to podrazumeva mnogo toga. Igračka karijera može da pomogne mnogo, ali trenerska podrazumeva iskustvo, mudrost, znanje, umeće i rezultate. Znamo koji su i kakvi su rezultati potrebni.

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Nisam znao da voliš sa igraš FIFA.
                          Pa ne volim.

                          Comment


                          • INTERVJU - Dragan Stojković: Mogu li Tadić i Sergej zajedno? Ko je novi Matić? Zašto Petković?

                            https://www.mozzartsport.com/fudbal/...etkovic/381615

                            Comment


                            • Svaka cast Milivojevicu na misljenju oko reprezentacije,posten momak,retki su takvi,deluje da je jedini takav bio u reprezentaciji.
                              Mislio sam da je Ivanovic oteran jer je drzao stranu Muslinu,sad cujem da je jedini Milivojevic hteo da se igraci pobune protiv Kokeze i njegovih idiotskih odluka,sad mi je jos veca misterija sto je Ivanovic oteran,ocigledno je bio spreman da precuti Muslina,mozda je stvarno istina da se pokacio s Kokezom jer je ovaj hteo da trenira sa njima.

                              Comment


                              • Milivojević se ponaša kao uvređena mlada. Nije dobio poziv i odma se oprašta od reprezentacije po 3657. put. Dečko je očigledno konfliktnan ličnost.

                                Sine, ćuti i radi, možda dobiješ poziv neki drugi put.

                                Comment

                                Working...
                                X