Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja zaboravio na ovu prijateljsku utakmicu.

    Comment


    • Neki potok?
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Neki potok?
        Na:

        http://sport28.net/translation/serbi...d_link=2099566

        Odlična je slika.

        Comment


        • Eve ti i Nova S:

          http://sport28.net/translation/serbi...d_link=2099525

          Comment


          • Kad ce vise da se istromfaju ovi menadzerski igraci,svaku utakmicu dva,tri nova ulete u postavu. Sergej,Tadic,Jovic postali su hronicno povredjeni kad treba da igraju za reprezentaciju i nije im ni zameriti dok god su selektori Kokezini klimaci glavom.

            Comment


            • Emre Belozoglu sa 39 godina igrao za Tursku u startnoj postavi i onda mi ovde pricate kako je Bane Ivanovic mator sa 35 a Turcima Emre nije sa 39 godina. Emre igra u Basaksehiru a Ivanovic u Zenitu i dalje osvaja titule,igra ligu sampiona.

              Comment


              • Uz to Emre igra kreativnog vezistu gde mora 5 puta visi da trci nego Ivanovic na stoperu,znaju Turci kako se odnose prema svojim legendama,verujem da Emre nije ni 30 posto onog igraca kakav je bio na vrhuncu forme ali nikome ne pada na pamet tamo da ga se odrekne dok god igra fudbal. Kod nas te sutne neki krminalac Kokeza koji nema veze s fudbalom.

                Comment


                • Ne znam kako drugacije da ti objasnim, pokusacu na fin nacin.

                  Branislav Ivanovic vise nece igrati za reprezentaciju Srbije tako je bespotrebno pominjanje istog. Hvala mu za sve sto je uradio za OFK Beograd, mladu i seniorsku selekciju.

                  Pomiri se sa jebenom cinjenicom da BANE NECE IGRATI ZA SRBIJU DOK JE SNS NA VLASTI ODNOSNO KOKEZA PREDSEDNIK SAVEZA!
                  Last edited by belgrade_owl; 12-10-19, 00:51.

                  Comment


                  • Zato smo tu gde jesmo,zato sto svaka vlast vodi svoju politiku,nije im dosta sto drze sve zivo u ovom drustvu nego imaju i svoje igrace,reprezentativce ove zemlje.

                    Comment


                    • Jel ja i pola dva moram da čitam o Banetu Ivanoviću.

                      Comment


                      • Za mene je Ivanovic simbol otpora ovom mafijaskom savezu,igrac koji apsolutno ne zasluzuje da bude ovako oteran iz reprezentacije,bolje da citas o ljudini Ivanovicu nego o manekenu Kolarovu i mafijasu Kokezi.

                        Comment


                        • Bane jeste ljudima, a Kolarov i Kokeza su govna, ali nemoj više lebati o njemu, sve znamo i sve nam je jasno.

                          Comment


                          • Pa sto onda kad sve znate lupetate kako on nije dovoljno dobar,kako je mator i slicne gluposti a istina je samo da se zakacio sa mafijasima u savezu i da ga zato nema u reprezentaciji.

                            Comment


                            • Veoma sam razočaran odnosom čelnika FSS prema reprezentaciji.
                              I nije to od juče.

                              Jedan događaj jasno razdvaja sportske od nesportskih perioda.
                              Već 15 punih godina traje okupacija FSS od strane ljudi koji našu reprezentaciju koriste isključivo za nezakonito bogaćenje, što je ogroman zločin protiv naše zemlje.

                              Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                                Pa sto onda kad sve znate lupetate kako on nije dovoljno dobar,kako je mator i slicne gluposti a istina je samo da se zakacio sa mafijasima u savezu i da ga zato nema u reprezentaciji.
                                Niko nikad nije rekao da Bane nije dobar. Već da imamo buljuk mladih štopera i da je sad pravo vreme bilo za smenu u ligi nacija i u ovim propalim kvalifikacijama.

                                Comment

                                Working...
                                X