Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Tog Dušana Trbojevića, koji je crno-belima podario veliki broj talentovanih igrača, koji su kasnije donosili klubu ozbiljna finansijska sredstva, su pred njegovu smrt zabranili da kroči u "svoju kuću".

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
    To ti sve govori, takav im nije odgovarao.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Meni je zao zbog tog Tadica,od Piksija nismo imali tako talentovanog igraca,covek se zajebava sa Realom u sred Madrida a u reprezentaciji ne moze nista jer mu mafija to ne dozvoljava,sabotiraju igrace sa selektorima,konstantnim menjanjem igraca na kljucnim pozicijama,nikad isti sastav,sad vec 52. utakmicu razliciti sastav izvode.
      Uvek imaju nekog svog jebivetra na terenu koji ce da lelemudise i sjebe utakmicu kako god da igramo.

      Comment


      • Niko da napiše da smo na žrebu izvukli domaćinstvo u potencijalnom finalu.

        Mislim znam da nećemo proći Norvešku ali ako se kojim slučajem nekako promuvamo bićemo domaćini pobedniku meča Škotska-Izrael.

        Comment


        • Ma zna se ko može na Norvešku, ove neznalice koje su sada na sceni, sigurno ne mogu.
          Kokeza, Tumbaković i njegovi nesposobni pomoćnici, Rajković, Maksimović, Kolarov, Matić, Radonjić... Svi redom napolje iz reprezentacije.

          Na mesto predsednika neko ko ima stvarno iskustvo i autoritet u fudbalu, na klupu Veljko Paunović, a u tim prave vrednosti:
          - golman Vladimir Stojković
          - odbrana originalni kapiten Branislav Ivanović-Strahinja Pavlović
          - bekovi Nikola Milenković-Milan Rodić
          - sredina terena Saša Lukić-Nenad Krstičić
          - krilo Darko Lazović
          - Trequartista sinistra Adem Ljajić
          - neprikosnoveni tandem u navali, tandem koji rekordno sipa golove i obara sve rekorde po broju golova u istoriji naše reprezentacije:
          Dušan Tadić-Aleksandar Mitrović

          E to je kombinacija granitne odbrane na čelu sa istinskim liderima Banetom i Stojketom, na čelu sa istinskim kvalitetom u liku ratnika Milenkovića i Strahinje i na čelu sa neustrašivim radnikom Milanom Rodićem koji beskonačno puta ponavlja svoju rutu uz levu aut liniju, a uvek je tu u našoj odbrani kada zagusti i uvek je tu da zatvori.

          Kreacija Saše Lukića i Nenada Krstičića je neprikosnovena i upravo je ona, uz granitnu odbranu, garant veliki kao ogroman planinski venac, da će svi konci igre biti u našim rukama.
          O Darku Lazoviću i njegovoj roli uz desnu aut liniju nema potrebe trošiti reči, dovoljno je samo pogledati bilo koju utakmicu Serije A da se vidi njegova besprekorna taktička obučenost, ili pogledati šta je taj čovek radio na gostovanjima u Volfsburgu i Lisabonu ili kući na Marakani protiv Portugalije.

          Adem Ljajić je u ovom trenutku, u svakom smislu, jedan od nekoliko naših najboljih igrača i istinski je ponos naše zemlje.
          Nuff said.
          Last edited by La Jugoslavia; 24-11-19, 12:12.
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Koliko su ocajni u FSS kad sad Tumbakovic najavljuje povratak Ivanovica,Kokeza mora da je dobio naredjenje odozgo da se ne mesa u sastav tima za baraz.

            Comment


            • Defanzivno očajni Kolarov zakucan za klupu Rome u najvažnijoj utakmici sezone.
              Nažalost jedan tako defanzivno limitiran igrač je kod nas na silu promovisan u kapitena na račun istinske legende, rekordera naše zemlje i reprezentacije, Branislava Ivanovića.

              Osloniti se na "defanzivu" Kolarova u Oslu protiv zveri kao što je Haland je siguran put u propast.
              Sasvim je sigurno da će ona neznalica od selektora upropastiti šansu koju imamo u baražu.

              Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Izgubićemo u Norveškoj koga god da povedemo. Od početka miriše da ne idemo na Euro.
                A i koga boli briga, baš su uspeli da ogade reprezentaciju.
                Ne samo "struka" i lopovi već i igrači čast izuzecima.

                Ne razumemo fudbal.

                Comment


                • Novi dres reprezentacije za gostovanja:

                  Comment


                  • Manekeni ili fudbaleri,bice da su ovo prvo,ocekujem neku katastrofu u Norveskoj,umesto da se bave igracima,loptom,oni se bave dresovima.

                    Comment


                    • Originally posted by Karamazov View Post
                      Novi dres reprezentacije za gostovanja
                      Dres za gostovanje u Oslu i dres koji može biti istorijski, ako izborimo plasman.
                      Nažalost, ona karikatura od selektora nastavlja sa svojim ingenioznim izjavama i najavama alibi izbora koji će nam utabati put u siguran brodolom.

                      Riba smrdi od glave, a na čelu našeg saveza je lik koji se preziva "Kokeza", šta tu dalje ima da se priča?
                      Sasvim je prirodno što je njegov izbor za selektora neko tako nesposoban i neadekvatan.

                      Izuzetno, izuzetno loš selektor je trenutno naš ubedljivo najveći problem.
                      Kvalitet igrača nije sporan, i sasvim je sigurno da možemo da sastavimo jak tim za meč odluke u Oslu. Problem je što će ova neznalica načiniti pogrešne izbore koji će nas odvesti pravo u poraz.

                      Inače, novi dres je sjajan, jednostavan, a ima dobitnu kombinaciju kraljevske plave, zlatne i bele.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                        Dres za gostovanje u Oslu i dres koji može biti istorijski, ako izborimo plasman.
                        Nažalost, ona karikatura od selektora nastavlja sa svojim ingenioznim izjavama i najavama alibi izbora koji će nam utabati put u siguran brodolom.

                        Riba smrdi od glave, a na čelu našeg saveza je lik koji se preziva "Kokeza", šta tu dalje ima da se priča?
                        Sasvim je prirodno što je njegov izbor za selektora neko tako nesposoban i neadekvatan.

                        Izuzetno, izuzetno loš selektor je trenutno naš ubedljivo najveći problem.
                        Kvalitet igrača nije sporan, i sasvim je sigurno da možemo da sastavimo jak tim za meč odluke u Oslu. Problem je što će ova neznalica načiniti pogrešne izbore koji će nas odvesti pravo u poraz.

                        Inače, novi dres je sjajan, jednostavan, a ima dobitnu kombinaciju kraljevske plave, zlatne i bele.
                        Istina sve što si napisao međutim (jbt ja branim Tumbu) Tumbaković je izmislio fudbal za neke prethodnike tipa Krstaja do jaja i slični (više i ne znam ko nas sve nije vodio, Kokeza i ekipa napraviše sprdnju od reprezentacije a onda i odnos igrača prema reprezentaciji. Kolarov ne da mi ne bi bio kapiten već bi ga iscipelario iz reprezentacije lelemud najobičniji. On kao kapiten treba da bude primer mlađim igračima - ON. Lebe mekani???
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Potpisujem naravno svako reč [emoji106]
                          Biće mučno gledati to batrganje u Oslu dok nas Haland bude rastavljao na sastavne delove i to sve "zahvaljujući" onoj neznalici od našeg selektora [emoji1751][emoji107]

                          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Tumbakovic jedino brljavi sa dve stvari. Prva nekonzistentna standardna cetvorka, doduse na to je puno uticala povreda Nastasica. Nemam nikakvu sumnju da Kolarova ne bi gurao na stopera da je on bio zdrav. Bas mi je retardirana ta podela na desne i leve stopere i jurenje levih stopera po svaku cenu. Sa zdravim Nastasicem, barem bi imali standardnu trojicu u vidu Nastasica, Kolarova i Milenkovica i samo bi se tu trazio cetvrti clan(Maksimovic). I Tumba je uvideo da je bolje da Milenkovica da gurne na desnog beka, a da Maksimovic bude stoper. Jedina tu losa stvar je sto nije mogao Nastasica da upari sa njim i da se uigraju u ovih par utakmica.Druga stvar je nepozivanje Grujica. Sto se tice ostalih linija, nema tu vece propuste. Njegov najveci neprijatelj je vreme. Pogotovo u reprezentacijam(a i klubovima) ima primera kada levi bekovi zauzimaju poziciju levog stopera, isto vazi i za desne bekove. To su srodne pozicije.

                            Glupo mi je da napadam Tumbakovica kada moze da dodje samo gori. Svakako je bolji od Krstajica, Curcica i Pizona. A imali smo i strance koji su se pogubili u vidu Advokata. Mislim da bi Muslin mozda bolje koristio ovaj tim u svojoj formaciji, Lazovic i Kolarov na boku. Jedino od svih selektora nakon Antica, pozitivno misljenje imam samo o Muslinu. Nisam podrzavao Mihine metode, a i veoma retko je izvodio najjacu mogucu postavu nego je ubacivao razne dileje koje si pre mogao da vidis da ulaze samo u poslednjih 20 minuta.

                            Hrabar ce biti potez ako Halanda ubaci u startnih 11. King je uglavnom pocinjao kao starter. Tesko da ces liku koji je do sada igrao tipa 50 minuta za seniorsku reprezentaciju das mesto startera. Ubacice ga verovatno u drugom poluvremenu, nema potrebe da od starta igraju ofanzivno. A i do sada se nisu isticali po tome.
                            Last edited by Ricma; 26-02-20, 20:48.

                            Comment


                            • Maksimović, Nastasić i Kolarov su ogromne, monumentalne prevare. Metaforički rečeno radi se o gejevima u roze suknjicama, striktno fudbalski gledano.

                              Naša legenda Branislav Ivanović, istinski heroj i kapiten mora povesti naš tim u Boj na Oslu.
                              Ale kao što su neustrašivi Strahinja Pavlović i nepobedivi bedem Milan Rodić su tipovi ljudi koji se vode u odlučne bitke, to su ratnici koji dolaze naoružani do zuba, dolaze da ratuju, a ne da se sekaju kao što to redovno radi Kolarov koji je zasluženo popio klupu u Romi, Maksimović i Nastasić su jednake prevare po tom pitanju.

                              A i da ne spominjem ofarbanog Rajkovića, to bi tek bila katastrofa, kataklizma i brodolom kada bi se toj neznalici dale rukavice da nas reprezentuje u Oslu.

                              Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                              Last edited by La Jugoslavia; 26-02-20, 22:29.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Pa dobro, boljka Srba je da ne umeju da cene tudji uspeh.

                                Sem ovih najjacih repki, svaka druga repka bi zelela da ima nekog od nasih defanzivaca. Imamo ono sto je drugima prekopotrebno.

                                Comment

                                Working...
                                X