Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mišu Kosanovića za selektora.

    Comment


    • UEFA preliminary draw for the FIFA World Cup 2022[emoji769] that is due to take place on 7 December at 18:00 CET as a virtual event in Zurich:

      Pot 1: Netherlands
      Pot 2: Serbia
      Pot 3: Hungary
      Pot 4: Slovenia
      Pot 5: Lithuania
      Pot 6: San Marino

      Grupa po meri.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • I tri najbolje drugoplasirane ekipe idu direktno. Maksimalan ucinak protiv Litvanije, San Marina i bar 9 bodova protiv Slovenije i Madjarske bi mogli da nas odvedu direktno na SP makar izgubili obe od holandjana......ali kako trenutno stvari stoje bice nam problem i slovenci i madjari

        Comment


        • Ovo je samo probni žreb, 7. decembra je zvanično.

          I ne ide niko direktno od drugoplasiranih već njih 12 igraju dva kruga baraža i 3 pobednika idu u Katar.

          Comment


          • Šta se ovo dešava? Aman više prestanite da podržavate jednog Kokezu, koji je glavni krivac za sve naše neuspehe.

            https://www.novosti.rs/sport/fudbal/...ao-igra-fudbal
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Nahuškao ga don Terza da ovako priča. Sada je Terza u ljubavi sa Kokezom.

              A u ovom slučaju najbolje da se javljaju fudbalske veličine a ne oni koji imaju jednu i po utakmicu za reprezentaciju.

              Comment


              • Orkestrirana podrška, više je nego očigledno.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Od ovakvih stvari zavisi da li ce biti pozvan u reprezentaciju,da li ce igrati sa Zvezdom LS a ne od njegovog fudbalskog kvaliteta i igara. Svakog dana izbacuju po jednog takvog igraca koji mora po direktivi da brani Kokezu i na kraju ce Kokeza i ostati,mozda samo promene Tumbakovica nekim Grofom,tako neki bezvezni trener kome mogu da naredjuju i dostavljaju spiskove a ako se dovoljno osile i Tumbakovic ce ostati selektor.

                  Comment


                  • Hahahahha kakva gnjidica Katai
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Hahahahha kakva gnjidica Katai
                      Razočaran sam, iako sam stanovišta da svako treba da misli za sebe, da može imati i onih koji iskreno misle da je Koki ok, da ne moraju svi da budu mog stanovišta, ovo je nekako poltronska izjava.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Ne može da bude onih koji misle da je Kokeza ok. Ja ne verujem u to, čovek ne može imati sumnjiviju biografiju. Ničim nije zaslužio mesto na kome se nalazi osim svojim poznanstvom sa Vučićem. Ovo je jedna klasična botovska izjava, naručena. Hvala Bogu pa Katai nije apsolutno nikakav faktor, i njegovo mišljenje je potpuno nebitno.

                        Kamo sreće da neko može biti toliko glup.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Kako nicim nije zasluzio funkciju, pa jel nosio calmu i gips na obe ruke onomad? Ako to nije dovoljno za funkciju ja ne znam sta jeste.

                          Da ne zaboravimo da je i na slagalici bilo pitanje "U kom sportu se proslavio Slavisa Kokeza?"

                          Comment


                          • Видећемо, очигледан је план да Кокеза остане.
                            Ко ће бити селектор велико је питање.
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Joakim Lev ostaje selektor Nemačke, u obrazloženju DFB-a se kaže da sudbina selektora ne zavisi od jedne utakmice (poraz 0-6 od Španije). Nekako su lagano prešli preko blamaža u Rusiji i u Ligi nacija prošle godine.

                              Valjda će FSS pokazati više mudrosti i ekspresno smeniti Tumbakovića nakon serije blamaža.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Lev je svetski prvak za razliku od Kokezinih selektora.
                                Gledao sam u poslednje vreme ove dokumentarce o Maradoni,ono sto nama na terenu fali je ta ljubav prema lopti,fudbalu koju poseduju Argentinci,kako se oni raduju svakom driblingu,golu,pasu.
                                Kod nas je fudbal samo sredstvo da se zaradi lova,opterecenje da moraju opravdaju tu lovu koju su zaradili a za Argentince je najlepsa igra na svetu,strast,oni ljudi stvarno navijaju na utakmici,gledaju utakmicu,sve bi dali za dobar potez,gol a kod nas ja ne znam da li iko od ovih tzv. navijaca gleda utakmicu ili onog kriminalca vodju,cekaju njegove instrukcije kako da navijaju.

                                Comment

                                Working...
                                X