Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A koji je jos nas trener uzeo titulu sa nekim klubom iz lige petice,tj.ne samo titulu nego duplu krunu je uzeo sa Atletikom. Omalovazavanje kad nas covek nesto dobro uradi je neverovatno ovde u Srbiji,i drago mi je sto je odrao FSS,bolje on nego neki Kokeza,Terzic,Vucelic,Karadzic,zasluzio je Antic svaku paru. Bila bi velika stvar da ponovo postane selektor,ima veliko iskustvo,znanje,autoritet ali sumnjam da ce se to desiti,verovatno je Tumbakovic novi selektor.

    Comment


    • Originally posted by La Jugoslavia View Post
      Što je kokošar?
      Zato što je ispregovarao bolji ugovor nakon što je savezu doneo 10 miliona od FIFA za plasman u Južnu Afriku?

      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
      Zato što je pretio da neće ići na žreb, da će napustiti reprezentaciju ako ne dobije lovu koja inače nije bila dogovorena ugovorom.

      To se tako ne radi, on prvi je počeo da kvari atmosferu., zato je kokošar.

      I nije on sam doneo 10 mil., valjda je tu bilo i nekih ljudi na terenu koji su igrali.

      Comment


      • Originally posted by goku View Post
        Zato što je pretio da neće ići na žreb, da će napustiti reprezentaciju ako ne dobije lovu koja inače nije bila dogovorena ugovorom.

        To se tako ne radi, on prvi je počeo da kvari atmosferu., zato je kokošar.

        I nije on sam doneo 10 mil., valjda je tu bilo i nekih ljudi na terenu koji su igrali.
        Iz kojih izvora mozes da potvrdis tu pricu? Ja nisam cuo za to.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Kada je otišao sa mesta selektora u toku kval. za EP, onda je Karadžić to izjavio, mislim da je bio SOS kanal. Antić nije demantovao priču.

          Comment


          • Ja mislio neki ozbiljan izvor, ono Toma prevara.

            Više verujem Kuriru.

            U svakom slučaju, koliko god izlapeo ili ga vreme pregazilo...uvek bih radije da nas vodi Antić, nego neki Krstajić 2.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ajde Zola ne zajebavaj, nije toliki retard da izmisli tu priču.

              Comment


              • Najbolji potez u karijeri Antica,trebao je jos vise para da im uzme,manje bi mafija u Srbiji imala da pljacka i deli. Mislili su da ce im Antic oprostiti lovu, zaprete,kako se vec to ovde radi ali ne prolazi to kod Antica,cim je seo na klupu znao je koja su njegova prava,sta i koliko moze da trazi i dobije.

                Comment


                • Jeste, veliki uspeh je ostvario na SP, bio je poslednji u grupi u kojoj je trebao da bude drugi bez problema. Tako da mu je pljackanje saveza najveci uspeh karijere.
                  Last edited by belgrade_owl; 29-06-19, 00:39.

                  Comment


                  • Kako ga je opljackao kad su mu oni dali takav ugovor? Savez su opljackali Karadzic,Kokeza,Terzic,Vucelic i ostala banda a ne Antic. Na SP je ta banda vec pocela da minira Antica,uspeh im i nije bio vazan,samo su hteli da ga oteraju jer su racunali da nece morati da ga isplate ali su se negde preracunali,nije Antic duduk. Uostalom na tom SP mi smo dobili jednu Nemacku i to je jedan od vecih uspeha srpskog fudbala,nesrecno smo izgubili od Australije. Trebala je i Nemacka na ovom SP da bude lagano prva u grupi pa je bila zadnja,niko za to ne krivi Leva,nastavio je da radi svoj posao,ali ovo je Srbija,podrazumeva se da osvajamo SP iako prodjemo grupu jednom u 30 godina.

                    Comment


                    • Kao sto vidite posle Antica srpski fudbal je procvetao,svake desete godine se plasiramo na neko takmicenje,koji selektor u tome uspe potpisao je sebi otkaz jer to nije cilj saveza,njima ne treba uspesan selektor.

                      Comment


                      • Originally posted by goku View Post
                        Ajde Zola ne zajebavaj, nije toliki retard da izmisli tu priču.
                        Ne, mnogo je veći retard od toga. Ko zna šta se dešavalo iza zavese. A Tomi nimalo ne verujem. Prevara nad prevarama.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Možda ne pričate o istom Tomi.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                            Kako ga je opljackao kad su mu oni dali takav ugovor? Savez su opljackali Karadzic,Kokeza,Terzic,Vucelic i ostala banda a ne Antic. Na SP je ta banda vec pocela da minira Antica,uspeh im i nije bio vazan,samo su hteli da ga oteraju jer su racunali da nece morati da ga isplate ali su se negde preracunali,nije Antic duduk. Uostalom na tom SP mi smo dobili jednu Nemacku i to je jedan od vecih uspeha srpskog fudbala,nesrecno smo izgubili od Australije. Trebala je i Nemacka na ovom SP da bude lagano prva u grupi pa je bila zadnja,niko za to ne krivi Leva,nastavio je da radi svoj posao,ali ovo je Srbija,podrazumeva se da osvajamo SP iako prodjemo grupu jednom u 30 godina.
                            Koliko god je poraz od Australije "nesrecan" toliko je pobeda nad Nemcima srecna. Na kraju zavrsili smo kao poslednji u grupi a platili smo trenera kao da je igrao 1/2 finale SP.

                            Comment


                            • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                              Možda ne pričate o istom Tomi. [emoji3]
                              Da, Zola verovatno misli na Tomu diplomu, Tomu Nikolića.

                              Comment


                              • Nsmo mi platili nego FSS od para koje su dobili za plasman na SP a ostalo je ocigledno dovoljno da i mafija medju sobom izdeli cim su mu dali takav ugovor. Cak i da je Antic bio preplacen,bolje i to nego da te pare zavrse kod Karadzica i ostale mafije u fudbalu.

                                Comment

                                Working...
                                X