Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne gledam, ali mi krivo što je Radonja ušao umesto Magica i izdominirao.

    Comment


    • Trt, 2:1.

      Tutnu ga i Luksemburg.

      Comment


      • Sviraj kraj bogtejebo

        Comment


        • Kad i Luksemburg izgleda kao velesila protiv nas,stativa,precka,gol linija,da su imali srece vodili bi dva gola razlike.

          Comment


          • Visi nam gol u vazduhu.

            Comment


            • Još jednom Mitar.

              Comment


              • SMS odigrao dobru utakmicu.

                Comment


                • Pronasao svoj nivo, kao i ostatak tima, Luksemburg.

                  Comment


                  • Kad je Brnaba na tribinama ni mocni Luksemburg nije nepobediv.

                    Samo je usla u svlacionicu i rekla

                    Spoiler
                    Ako ne pobedite je**** vam mater
                    Last edited by belgrade_owl; 10-09-19, 22:42.

                    Comment


                    • I pored trijumfa i tri boda glava ne prestaje da bolucka. Anonimni Luxemburg znao u pojedinim fazama da nas tera na panično branjenje i ispucavanje što dalje od gola.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Užasno smo izgledali dobar deo utakmice. Nakon drugog gola smo (da li po selektorovoj naredbi ili sami igrači)počeli da otežemo i da čekamo kraj, vraćajući loptu unazad i kada nije tzrebalo.
                        Kazna je brzo stigla. Taj Luksemburg je ispod proseka e, pa sad vi vidite gde smo mi. Jako loš pristup koji jeste stvarstruke, od petlića se uče da čuvaju rezultat, otežu, simuliraju, glumataju umesto da igraju.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Zasto Jovic nije bio u protokolu? Ako nista drugo, ocekivao sam da ce imati vecu minutazu. Mitar ce biti zacementiran jos neko vreme. Deluje mi da ce Jovic ponajvise da ispasta od toga(kao sto je i do sada bio slucaj) jer ce se cekati na potez Mitra koji ce da resi mec. Takav je tip igraca, moze da bude neaktivan veci deo meca ali u jednom trenutku ili ce uci u gol sansu ili ce da stvori sansu nekom drugom.

                          Treba vec traziti startnih 11 za dodatne kvalifikacije, ne bih nista dirao od starteta sa meca sa Portugalom i treba ih uigravati zato sto bolje od ovoga nemamo, Nemanja Maksimovic umesto Matica i nemam blage koga bih stavio napred sa Tadicem i Kosticem. Ne znam koji je razlog nepozivanja Grujica, on bi bio jak adut sa klupe. Ocekujem povratak Zivkovica na spisak cim se izbori za minutazu.

                          Comment


                          • Kada ti limitirana selekcija poput Luksemburga šutne 23 puta na tvoj gol jasan pokazatelj da tu ničega dobrog nije bilo. U pojedinim fazama smo izgledali ko miševi naspram goropadnih domaćina.

                            Ovde je samo konačni zbir vredan sve ostalo za zabrinutost.

                            Comment


                            • Sad smo postali robovi proseka zvanog Luka Milivojević, ništa ne igra lik, ništa, a priča je kao da je Buskec lično. Lik nema pas unapred, ali bukvalno, još juče duva u sredini baš jakooo. Nenad Milijaš je bio klasa za njega.

                              edit: Isto tandem Spajić - Maksimović je sramota.
                              Last edited by mark !t zer0; 11-09-19, 12:19.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Sad smo postali robovi proseka zvanog Luka Milivojević, ništa ne igra lik, ništa, a priča je kao da je Buskec lično. Lik nema pas unapred, ali bukvalno, još juče duva u sredini baš jakooo. Nenad Milijaš je bio klasa za njega.

                                edit: Isto tandem Spajić - Maksimović je sramota.
                                Spajić ispada iz igre kao iz brzog voza...težak prosek.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X