Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veliki Radomir Antic. Pocivaj u miru.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Velikan
      u tmurnim vremenima uradio je velike stvari
      nakon pola stoleca vezali dva mundijala.. i sto je bitnije, vratio nadu, omogucio da sanjarimo,vilenimo zbog najvaznije sporedne stvari

      i danas ljubomorno cuvam dres iz 2009


      Slava mu

      Comment


      • Pocivaj u miru.

        Comment


        • Mister počivaj u miru, neka ti je vječna slava.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • https://www.rts.rs/page/sport/ci/sto...na-strana.html

            Comment


            • Gledam na SK Jugoslavija-Engleska polufinale EP 1968.,nema izmena a tuku ko blesavi Englezi,igrali smo ceo mec bez Ivice Osima,odmah ga povredili,zuti karton ne dobijes valjda ni kad slomis nogu protivniku,u ovom fudbalu mi je nemoguce da zamislim jednog Nejmara ili Kristijana,oni bi bez problema ostavili tim da igra bez njih kad bi ih neki Englez ovako sastavio ili ovaj nas Fazlagic.

              Comment


              • jesi vidio sta promasi jerkovic u produzecima vs sssr 1960

                inace,prvo pol tvrdo, Petko najbolji. Dzajic za sad nevidljiv u utakmici koja ga je vinula u orbitu.. poslednji trzaji poluamaterskog fudbala, bez izmjena, kartona itd .. a samim tim i nasih reprezentativnih uspjeha

                Comment


                • Ovo je meni pravi muski fudbal,nema prenemaganja,tehnicki su dosta siromasni izgleda bili ali zato srcani,borci a ne kao ovi danas manekencici,malo ga pipnes ovaj odmah pada i ne dize se pola sata. Nisam bio rodjen u ovo vreme,sad prvi put gledam Dzajica,definitivno se vidi da je brzi i fizicki jaci od svih na terenu,ali mi ne deluje po ovoj utakmici da je bio neki opasan tehnicar kako se prica.

                  Comment


                  • Mozda je bio u svoje vreme. Nisam gledao tekmu, ali moram reci kako sam nedavno gledao prvenstva iz '94 i '98 i jedna od prvih stvari koja mi je zapala za oko koliko su svi drugi slabiji tehnicari. Prijem lopte, kako im ona bezi i kako se spetljaju pa to jos gore izgleda nego danas. Par puta se desiilo da vidim gol u mrezi, kad ono corak. Stvarno neki put ne kapiram pricu da su prvenstva sve gora i gora i da se govori o nekim starim dobrim vremenima. Barem iz onoga sto sam video, reprezentativni fudbal iz devedesetih izgleda losije od sadasnjeg. Eventualno ako se gleda sve posle 2000te, ne verujem uopste da je rec o dramaticnom padu kao sto se prica. Za svako prvenstvo skoro pa uvek ide prica da je najgore.

                    Comment


                    • Meni licno najlepse prvenstvo za gledanje je bilo 1990. u Italiji,mozda zato sto je prvo koje mi je ostalo u secanju a imao sam skoro do kraja za koga i da navijam,Piksi,Valderama,Roze Mila kad se popisa po Englezima. Sledece 1994. pamtim po Balakovu,Brolinu,Badju,Romariju,Leonardu,1998.Pros inecki,Bergkamp,Zidan,Djorkaef,slobodnjaci Mihajlovica,centarsutevi Bekama. Ima na svakom prvenstvu poneki majstor lopte ali mi se cini sve manje i manje jer ih guse previse taktikom i odbrambenim zadacima,na zadnjem De Brujne i Modric su izdominirali,s prethodnog Dzejms Rodrigez mi ostao u secanju,premalo u odnosu na prvenstva u periodu 1990-1998.

                      Comment


                      • Mislim da strategija i taktika nisu problemi, već što danas nema težinu igrati za reprezentaciju. Novac ih je naterao da budu verniji svojim klubovima i 99% njih dolazi na svetsko sa namerom da se ne daj bože ne povredi, a šta urade nije ni bitno. Kod latinoamerikanaca je malo drugačija situacija, kod njih i dalje ima igrača koji ostave srce na svetskom, dok na klupskom nivou igraju vidljivo lošije. Zato smo i imali Džejmsa Rodrigeza
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Originally posted by Nerealan View Post
                          Mislim da strategija i taktika nisu problemi, već što danas nema težinu igrati za reprezentaciju. Novac ih je naterao da budu verniji svojim klubovima i 99% njih dolazi na svetsko sa namerom da se ne daj bože ne povredi, a šta urade nije ni bitno. Kod latinoamerikanaca je malo drugačija situacija, kod njih i dalje ima igrača koji ostave srce na svetskom, dok na klupskom nivou igraju vidljivo lošije. Zato smo i imali Džejmsa Rodrigeza
                          U slucaju Srbije za ovo su krivi i navijaci koji ne dolaze da bodre svoju reprezentaciju vec da mrze protivnicku.

                          Comment


                          • veceras na SK1 prva utakmica finala iz Rima 1968. da vidimo tog famoznog Dinsta na delu

                            https://www.rts.rs/page/sport/ci/sto...g-fudbala.html

                            https://vukajlija.com/sudija-dinst

                            Comment


                            • Snimak stare utakmice ima smisla ako su slika i komentar pristojni. Loše je to bilo odrađeno za polufinale u Firenci, negledljivo.

                              Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Sta je igrao Rajko Mitic? Ja sam bio ubedjen da je igrao centarfora a sad Novakovic nesto prica da je bio zadnji vezni.

                                Comment

                                Working...
                                X