Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nismo ni mi mogli Estoniju da pobedimo i sta sad?

    Ne mozemo mi konstantno da napadamo ekipu kao sto je Belgija, jer nemamo ni klasicnog napadaca, a vezni nam je osakacen izostajanjem Kuzmanovica. Trebamo igrati oprezno i strpljivo traziti sansu za gol, a ne da napadnemo i primimo gol iz kontre pa ganjaj rezultat. Igramo kuci, ne smemo da izgubimo i to je najvaznije. Svaki bod je vazan, jer je grupa izuzetno teska.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Po mom misljenju, zadnje vezne pocinju Ignjovski i Fejsa. Mislim da ce njima dati prednost u odnosu na Matica, Micka i Racu... Ako ostane tako, a ofanzivno postavi Tadic - Djuricic - Bambi, sa Stevanovicem (cak i sa Markovicem) kao spicem, mislim da su potonja cetvorica kadra da uteraju koji Belgijancima. Mozda ovo bude i ona koja ce da okali valjano Lazara... Naravno, pomoz' Boze sa jedno 3-4 slobodnjaka na jedno 25m od gola...

      Comment


      • Jos ako Mignolet bude branio, koji je branio za Sunderland proteklog vikenda... Ali cisto sumnjam.

        Comment


        • Moglo bi da usledi, ako vec i nije , jedno kolektivno mantranje ovde za nekoliko povoljnih faktora. Neka bude i multi-mantra, za svaki faktor po jedna...

          Comment


          • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=650286

            Comment


            • Najslabija karika u njihovom timu je trener.Realno.Takodje,nemaju ni rasnog golgetera, kao ni mi.Jaki su, ali mislim da ih mozemo dobiti.

              Comment


              • Originally posted by milanche View Post
                Najslabija karika u njihovom timu je trener.Realno.Takodje,nemaju ni rasnog golgetera kao ni mi.Jaki su ali mislim da ih mozemo dobiti.
                Pa ako ih ovakve ne dobijemo sada, ne znam kad cemo.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Bas tako.Cak cu se usuditi i da nas stavim na tiket.Vredi pokusati

                  Comment


                  • Ma mozemo mi dobiti Belgiju lagano .. jer neko saznao ko ce braniti Jorgacevic ili ?
                    Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                    Comment


                    • Ma Brkic ce braniti,nisu mu Jorgacevic i Kahriman ni do kolena.

                      Comment


                      • Imam neki pogan osecaj da ce Sinisa preterano da eksperimentise.

                        Nadam se da gresim.

                        Comment


                        • Mislim da nije sigurno da li će starteri biti Biševac, Fejsa i Marković. Ali možda i budu posle one ubedljive pobede...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Imam neki pogan osecaj da ce Sinisa preterano da eksperimentise.

                            Nadam se da gresim.
                            Mislim da se svi nadamo da gresis.

                            Originally posted by Krle View Post
                            Mislim da nije sigurno da li će starteri biti Biševac, Fejsa i Marković. Ali možda i budu posle one ubedljive pobede...
                            Fejsa ce biti starter 99,9% sa Ignjovskim. Mada, nesto se vrti da je Fejsa povredjen, zna neko sta i koliko ozbiljno? Pored njih dvojce, u opticaju su Micko, Raca i Matic. Ako bude eksperimentisao tu nesto, neka Matic bude eksperiment. Micko i Raca mi nekako mirisu na kandidate za crveni, ne znam zasto...

                            Comment


                            • Neko od njih dvojice bi igrao da je tu Fellaini, ovako se nadam da ce biti jos neko malo ofanzivnijih karakteristika.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ajd Bož' pomozi!
                                Neću ništa da čitam u vezi večerašnje utakmice, samo ću otići na Marakanu, pa šta bude...a želudac mi polako silazi u pete.

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X