Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi nemamo selektora, on bi da vodi neku reprezentaciju....

    Comment


    • Kad je savez rekao da će objaviti ime novog selektora?
      Koliko se sećam nakon objave smene Krstajića rekli su za desetak dana objava novog selektora.

      Comment


      • Sad vec i duze od toga. Ocekivali su da posle igre koja zadovoljava na prvenstvu U 21 prebace Djorovica, taman je to taj period. Ako i sutra ponove igru od pre dva dana moraju se okrenuti Tumbi ili nekom sad vec trecem.
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Kad je savez rekao da će objaviti ime novog selektora?
          Koliko se sećam nakon objave smene Krstajića rekli su za desetak dana objava novog selektora.
          Pa i metro je trebao već tri puta da bude završen i nikome ništa.

          Comment


          • Originally posted by NSG View Post
            Sad vec i duze od toga. Ocekivali su da posle igre koja zadovoljava na prvenstvu U 21 prebace Djorovica, taman je to taj period. Ako i sutra ponove igru od pre dva dana moraju se okrenuti Tumbi ili nekom sad vec trecem.
            Od izuzetne važnosti je da ponove takvu igru, a još više i rezultat.

            Comment


            • Ma prebiće ih Nemci, Mašović, Lukić i foraš Danilo Pantić, ne može taj vezni red više od 3 boda na EP, jasno kao dan.

              Šamar Savezu u lice što su se obrukali o Marka Grujića, najbolji vezni u generaciji.

              Comment


              • Nekada ne moraš da zoveš najboljeg igrača ako ćeš tim postupkom imati tim i 11 gladijatora ali poučen istorijom (fudbalskom) Marko nije pozvan jer nemaju koristi od njegovih igara.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Ako izduvaju i za Tumbu i za Djorovica ostaje im samo iskusni Savo Milosevic.....pa nije dzabe isao u emisiju da kritikuje "selektora", svog jarana iz kafane.

                  Comment


                  • Mašović i Lukić su odigrali savršenu utakmicu, dok je Pantić debelo zakazao.
                    Grujić je naravno ni tamo ni vamo, previše mekan za DM, nema smisao za kreaciju za CM, ekstremno je spor za AM. Jasno je kao dan da se radi o nedovoljno obučenom igraču, što uostalom i potvrđuje njegov status u Liverpulu.

                    Što se selektora tiče Tumbaković je završena priča, samo će biti odrađena artiljerijska medijska priprema u narednih mesec dana, da bi ga javnost što lakše progutala.

                    Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                      Mašović i Lukić su odigrali savršenu utakmicu

                      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka


                      ovo su neke nove granice. A što se tiče Grujica, decko je srvoren za box to box veznjaka. Ima mesta i u A repki u rotaciji, a tek ovde...
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • I ja mislim da je Tumba dogovoren. Ovo licitiranje u medijima sa imenima tipa Jovanović, Stojković, Paunović, Jokanović kao da se radi s namerom da u slučaju ako Tumbi krene loše onda ovi iz FSS-a izađu i kažu - pa znate kako, mi smo hteli Jokana, Piksija, Pauna i Ivicu Jovanovića al niko od njih nije hteo ili nije mogao da preuzme reprezentaciju. Morali smo Tumbu.

                        Comment


                        • Originally posted by Stojanče View Post
                          I ja mislim da je Tumba dogovoren. Ovo licitiranje u medijima sa imenima tipa Jovanović, Stojković, Paunović, Jokanović kao da se radi s namerom da u slučaju ako Tumbi krene loše onda ovi iz FSS-a izađu i kažu - pa znate kako, mi smo hteli Jokana, Piksija, Pauna i Ivicu Jovanovića al niko od njih nije hteo ili nije mogao da preuzme reprezentaciju. Morali smo Tumbu.
                          Ma sve pet, ali Tumba je Murinjo za Krstaju.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Bolje i Tumba nekog da nas Krstaja pretumba.

                            Comment


                            • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                              Mašović i Lukić su odigrali savršenu utakmicu, dok je Pantić debelo zakazao.
                              Grujić je naravno ni tamo ni vamo, previše mekan za DM, nema smisao za kreaciju za CM, ekstremno je spor za AM. Jasno je kao dan da se radi o nedovoljno obučenom igraču, što uostalom i potvrđuje njegov status u Liverpulu.

                              Što se selektora tiče Tumbaković je završena priča, samo će biti odrađena artiljerijska medijska priprema u narednih mesec dana, da bi ga javnost što lakše progutala.

                              Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                              Tačno je da Grujić nema mesta u Liverpulu, ali isto tako Lukić i pogotovo ovaj drugi Mašović igraju za Barselonu, obzirom da su, jelte, obučeni igrački.

                              Ostatak posta ne bih komentarisao, pogotovo deo oko odlične utakmice

                              Comment


                              • Meni nikad nece biti jasan taj pristup utakmici,svi kidaju samo nas zabole da li primili 2,3 ili 10 golova,niko da potrci,da ukliza,da trazi tu loptu da nesto uradi s njom,ceo tim bezi od lopte i pricaju o nekim finalima,kombinacijama,ali to je sve do trenera,kad te vodi amater bez autoriteta onda mozes i da se napijes u kafani pa dodjes da ispustis dusu na terenu.

                                Comment

                                Working...
                                X