Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jokanović za "Novosti": Nek me ne guraju u lažne priče

    http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...-u-lazne-price

    Comment


    • Ugovor na 2 godine.

      Comment


      • Eto njega dogodine opet na ostrvu, samo malo da zgrne pare.
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Znači Jokana da precrtamo. Znam, nije uopšte bilo realno da dodje i bez ovog angažmana.

          Piksi i Paun su takodje ugovorima vezani za klub, Piksi posebno ima mnogo jak finansijski ugovor tako da i njih možemo da precrtamo.

          Jovanović je u emiratima, takodje ima ugovor.

          Jedino ostaje Tumba kao slobodan a sa njim se kao šatro nisu dogovorili.

          I to je to manje više sve od koliko-toliko ozbiljnijih imena, ostaje Miloje iz naše lige ali čisto sumnjam da sa njim može da se iskombinuje i Zvezda i reprezentacija tako da i on otpada.

          Dakle:
          1. Tumba(Sa njim se kao nisu dogovorili)
          2. Lalat( Sa njim nema šta da dogovaraju, spreman je kao zapeta puška)
          3. Djorović(Možda i najrealniji scenario)
          4. Buvač(Ne verujem ali ajde)

          I to bi bilo to.
          Ja ne mogu više nikoga da se setim možda ćelavi Nikolić ali takodje ugovor u Madjarskoj ne znam samo Miha kakav status ima u Italiji.
          Last edited by Chiwwi; 16-06-19, 18:01.

          Comment


          • Ako sve bude po planu na EP U21, Djorovic je novi selektor.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Ja navijam za Lalata....kad je vec zurka, neka bude raspad do kraja.

              Comment


              • Kod Lalata bi igrali samo najbolji ako nista drugo
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • I ja za Lalata, nek nam se ceo svet smeje kad smo zaluzili.

                  Comment


                  • Ziva je vec mator, a Lalat je jedini dostojni naslednik......

                    Comment


                    • Čuj Lalat. Pa nije to JSL. Svaki drugi meč bi bili bez selektora jer bi bio kažnjavan zbog divljanja pored klupe.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Malo smo ironicni Nemanja

                        Comment


                        • Uopste nisam ironican
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Ja jesam, takva karikatura od trenera koja iza sebe nema 3 regularne utakmice na mestu selektora bi bila prava slika fudbala u Srbiji.

                            A i videli smo kako je vodio mladu repku.
                            Last edited by belgrade_owl; 17-06-19, 11:11.

                            Comment


                            • Evo ga, Ziva uradio analizu

                              Sve to sa Krstajićem je neozbiljno, kao što je neozbiljan i fudbal u našoj zemlji. Ubačeni su raznorazni tipusi koji imaju za cilj da šire primitivizam, intrigu i zavist. Ovo što se desilo s Krstajićem je najbolji primer kako ne treba da se radi. Setite se kako je bilo s Muslinom. Istu sudbinu je doživeo i Krstajić - rekao je za Kurir Milan Živadinović i dodao:

                              - Šta, kao nije se znalo da ova reprezentacija, bez reda, rada i discipline, neće dobiti pet komada od Ukrajine. Što nisu odmah smenili Krstajića, već ga smenjuju posle pobede od 4:1! Trebalo je da ga ostave do kraja. Kao sad će novi selektor nešto da odradi kvalitetno. Nema od toga ništa.

                              Milan Živadinović smatra da je sam izbor Mladena Krstajića za mesto selektora bio velika greška.
                              - Krstajić prvo nije ni smeo da bude tu gde je bio! Odnosno, nije smeo da prihvati to mesto. Bio je dobar igrač, ali nema iskustva kao trener. Izdali su ga oni koji su mu najviše obećavali podršku. A to su igrači! Naseo je na foru. Mislio je da tu ima fer igre i korektnosti. Ali se prevario.
                              Sledeća utakmica reprezentacije Srbije je protiv Portugala 7. septembra u Beogradu, a do tada treba izabrati novog selektora.

                              - Koga će sad izabrati, to niko ne zna! Pa ni oni! Nama je sada potrebna komisija, kao u vreme Miljana Miljanića. Da se odrede parametri na osnovu kojih neko može da bude selektor reprezentacije. Kakav profil ličnosti tražimo, kakve je uspehe imao, gde je radio, koliko treba da ima godina... Komisiju bi činili bivši selektori, a ne ovo što sada imamo, hoće Pera, neće Mika... Opet će da uvale nekog ko nema nijedan dan prakse.

                              Comment


                              • Je l' to onaj što je pričao o šipta...OoOovaj bre u Švajcarcima, kako im je reprezentacija puna šipt..OoOovaj bre Švajcaraca..
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X