Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ovog sada novog napadača Partizana, kako god da se preziva nema kvaliteta da igra za omladinski naš sastav. Pojeli bi ga klinci.

    Špic što je prešao iz Subotice u Partizan pre Nikolića.

    Comment


    • Nađe ga, Đorđe Ivanović daleka mu lepa kuća što se repke tiče, a njemu lično želi sve najbolje u daljoj karijeri, da se nafatira para u nekoj Turskoj npr.

      https://sr.wikipedia.org/sr/%D0%82%D...B2%D0%B8%D1%9B

      Comment


      • Ma idi Brajko covece. Od svih igraca, pa i nekoliko njih sa SP-a, ti izdvajas coveka koji je naknadno pozvan za turneju po "tri lepe", odigravsi minut ili dva... Radonjic ti, kapiram, ne smeta.
        Last edited by mark !t zer0; 07-07-18, 12:23.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Napisao sam gore u prvom postu i za Radonjića.

          Evo

          Kad se samo setim kako je dekinjo ili Gokara, kako god, opravdavao potez saveza vezano za smenu. Pa pozivi kojekakvih zvezda iz Subotice da igraju na onoj turneji u Kini, i za to je bilo opravdanja, sad se isto desilo na SP ali na malo većem nivou.
          Sraman savez.

          Comment


          • To valjda svako zna, i nema dileme. Samo je tako otkada sam ja svestan, i nikad nece biti bolje. Kad to skontas, ostaje ti samo da se lozis kao som uvek iznova, jer kao sto pisah ranije nema to veze sa mozgom. Da moze tako, niko ne bi navijao za selekciju Srbije.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Sve je rekao Brajko, može ključ na temu
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Treba tandeme forsirati u reprezentaciji, uigravati tim po blokovima. Mihajlović je tu čuda pravio, pogotovo po desnoj strani. Prvo je triling sarađivao desno, bek Ivanović, krilo Tošić, a prilazio je Tadić, to je bio recept za 6-1 protiv Velsa. Kasnije je ustalio Ivanovića na beku i Bastu na krilu, koji su 2013 gazili sve redom, Škotska 2-0, Hrvatska 1-1 (bila bi pobeda da nije bilo divljačkog starta nad Mikijem Sulejmanijem), 3-0 u Velsu i 5-1 protiv Makedonije.

                Sada bi mogli da uigramo tim oko Adema Ljajića, da ga koristimo kao što Brazil koristi Kutinja. Kutinjo oko centra, polulevo vreba priliku da centarfor kretnjom otvori rupu u odbrani, a onda šalje pasove za igrače sredine terena koji se u punom sprintu ubacuju u prazan prostor. Tako su Paulinjo i Renato Augusto davali golove Srbiji i Belgiji.
                Kod nas bi Ljajić delio lopte a ubacivali bi se Nemanja Maksimović (ima potencijal da nadmaši Nemanju Matića) i Mijat Gaćinović.

                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • I dok se razglaba o Hrvatima, Djokovicevoj podrsci itd Krstajic ostaje selektor i nista se ne menja .

                  Comment


                  • Sad će da dođe dekinjo da podrži, jer jbg mi smo ostali hejteri i negativci.

                    Comment


                    • Ove nase rekreativce treba naterati da odgledaju meceve Hrvatske i kako se "gine" za Reprezentaciju.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Sad će da dođe dekinjo da podrži, jer jbg mi smo ostali hejteri i negativci.
                        Zašto bi Krstajić imao moju podršku? Nije je nikada ni imao. Ja sam bio za nekog iskusnijeg selektora, ali nije bilo svrhe pljuvati kada se ekipa priprema za SP i narušavati atmosferu. Svaki prosečan pljuvač nikada ne razmišlja o tome.

                        Da je prošao grupu, ustvari da je vukao logične poteze na SP protiv Šiptara i Brazila imao bi podršku, ovako sam za neko drugo rešenje, pokazao je da nije dorastao zadatku.

                        Sad ima dovoljno vremena da se pronađe neko drugo rešenje. Posle smene Muslina i odbijanja nekih poznatijih trenera da preuzmu posao, Krstajić kao deo muslinovog stručnog štaba je bio najmanje loše rešenje.

                        Comment


                        • Ja nemam dileme, nas Goranče za selektora

                          Comment


                          • Uvek, ali bas uvek je bilo bolje da lav predvodi magarce nego magarac lavove, a kada se desi da magarci preovladaju u ishod i ne treba sumnjati.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Kada imaš Modrića na terenu, nije problem da ti Dalić bude na klupi.

                              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • UEFA Nations League C

                                Spisak reprezentacija

                                Spoiler


                                Sa Nastasićem u ekipi cena raste na preko 300 mil.

                                Sve osim plasmana u B grupu biće velika sramota.

                                U 1/4 finalu SP je igrala ekipa koja je 2,5 puta jeftinija od Srbije.
                                Last edited by goku; 20-07-18, 02:00.

                                Comment

                                Working...
                                X