Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam samo realan,naravno da navijam da prodjemo Norvesku,Skotsku,Izrael i odemo na EP ali partije reprezentacije,ljudi koji su na celu saveza,stalni sukobi sa igracima mi ne dozvoljavaju da budem optimista,20 godina mi ne mrdamo,katastrofa za katastrofom,Estonija,Azerbejdzan,petarde,nema ko nas nije pobedio. Na kosarkaskoj temi je skroz druga prica,tamo pojedinci pljuju po Djordjevicu i igracima a ja na te stvari pizdim jer su oni doneli mnogo medalja i jedno malo losije takmicenje nista ne znaci. Ovde nas Muslin odvede na SP i oni ga smene,postave amatera,Baneta oteraju iz reprezentacije,Ukrajina nas petardira,Portugal dva puta rutinski dobije i sad treba da ocekujem da ce da nas Tumbakovic spase protiv Norveske,covek koji je izmenjao milion igraca kroz reprezentaciju,nijedan deo tima nije uigrao za mec sa Norveskom,niko ziv ne zna koga ce izvesti na teren,mogu samo da se uzdam u neku inspiraciju Tadica ili Sergeja da cemo nesto uraditi,da polude i odigraju mec zivota.

    Comment


    • Ma nisi ti realan, ti si naspram svih nas nerealan na kub.

      Comment


      • Ne znam sta nije tacno od onoga sto sam napisao ali ajde da vam ne ubijam nadu,ona poslednja umire,navijamo za reprezentaciju i da prodjemo te Norvezane i posle ko naidje Skotska ili Izrael.

        Comment


        • Treba razdvojiti generalno mračenje, za koga se apsolutno slažem da ga treba saseći u korenu i aktuelnu situaciju sa neznalicom za kormilom, što je svakako garancija brodoloma u baražu.

          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Jedan stih pesme grupe Kolja i 4 prsta oslikava nasu fudbalsku reprezentaciju a glasi Svi bi da pobjede a da se ne ozlijede,moze malo sutra,moze malo prekosutra.

            Comment


            • UEFA navodno razmatra da pomeri EURO za godinu dana.

              Comment


              • Ide na RTSu repriza finala Srbija-Brazil iz 2015, ja vise preferiram klasik iz Montevidea.

                Comment


                • Preminuo Radomir Antic

                  Neka mu je laka zemlja.

                  Comment


                  • Comment


                    • Nek mu je vjecna slava i hvala za sve[emoji26]
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Većna mu slava!

                        Comment


                        • Hvala mu za onu pobedu protiv Nemacke.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Poslednji put sam verovao u reprezentaciju dok je on sedeo na klupi. Poslednji put kad su se gledale utakmice na trgovima gradova. Hvala na tome mister. Vecna ti slava!
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Sto je rekao jedan, covek koji je naterao Srbina da navija za Srbiju.

                              Za boljeg selektora nisam znala i nije se nista promenilo od tada.
                              Zao mi je mnogo
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Hvala mu za onu pobedu protiv Nemacke.
                                Jedna od najvećih pobeda u našoj istoriji.
                                Ogromne zasluge za taj tim ima Radomir Antić.

                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X