Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pri kraju karijera,izem ti tastaturu

    Comment


    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
      Pa mi onda nismo gledali istog igraca,Bane je u Celziju uglavnom igrao standardno desnog beka i to bio i najbolji desni bek premijer lige.

      Comment


      • GOLMANI: Nikola Vasiljević (Radnik), Dušan Marković (Rad).

        ODBRANA: Dejan Đurić (Brodarac), Bojan Kovačević (Voždovac), Nenad Cvetković (Zemun), Aleksandar Vukotić (Beveren), Nemanja Takijaški (Spartak), Aranđel Stojković (Vojvodina).

        SREDNJI RED: Njegoš Petrović (Rad), Nemanja Glavčić (Spartak), Nikola Eskić (Napredak), Marko Pantić (Bačka), Borko Duronjić (Voždovac), Aleksandar Srećković (Vojvodina).

        NAPAD: Marko Mrkić (Radnički Niš), Ognjen Đuričin (Vojvodina), Slobodan Tedić (Čukarički), Filip Stuparević (Voždovac), Dušan Vlahović (Fiorenitna), Radovan Pankov (Radnički Niš),Viktor Lukić (Brodarac).
        Fudbale majku ti j......



        Nikada nisam gledao momke ali kapiram da imamo bolje kadrove za ovu selekciju.

        Comment


        • Originally posted by La Jugoslavia View Post

          Napon snage Nikole Milenkovića kreće sada i naš selektor Mladen Krstajić je to fantastično prepoznao, Nikolina metamorfoza u odbrambenu zver se dešava sada i to u reprezentativnom dresu i to je isključiva zasluga Mladena Krstajića. Da je tu Muslin još bi gledali one nesrećnike smotanog Maksimovića i preplašenog zeca Nastasića.
          Da sam ja ovo nesto napisao a da ne trolujem, polio bih se istog trenutka benzinom i zapalio.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Fudbale majku ti j......



            Nikada nisam gledao momke ali kapiram da imamo bolje kadrove za ovu selekciju.
            Za koju je ovo selekciju i utakmicu. Inače Pankov igra štopera, a ne napadača.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Koji je to bek koga Tadic ne moze da izvoza,mislim da ljudi i ne kapiraju kakva je Tadic igracina,ja tvrdim da od Piksija nismo imali takvog plejmejkera i onda dodje Krstajic na SP forsira Sergeja,Tadica pomeri na krilo,ugusi mu tamo kreativnost i nije ni cudo kako smo prosli tamo.Ja ne znam vi ili ste deca pa ne pamtite kakve je partije pruzao Ivanovic na desnom beku u reprezentaciji i Celziju ili neki poslusnici FSS. Ivanovic je lomio utakmice svojim centarsutevima i golovima s bekovske pozicije,a da je i u defanzivi bio odlican.Ne bi igrao tolike godine u Celziju,osvojio sve sto se moglo osvojiti da je bio rupa odbrani.I onda mi poredite njega sa Rukavinom koji uopste nije los igrac,on je cak vazio za ofanzivnog beka dok je igrao u Partizanu ali je daleko ispod nivoa jednog Baneta Ivanovica.

              Comment


              • Imaš u linku, neka Srbija B kako su naveli, a inače Srbija U23.

                Kanal, zvao predsednik saveza svoju dečicu, ljudi peti u srpskoj ligi Beograd koju sam i ja lično igrao u životnom dobu napred boldovaih igrača.

                Zamisli da su mene tada zvali pored npr. Perice Ognjenovića ili npr. ko je tada igrao za Vojvodinu.

                Živote lutalico.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Imaš u linku, neka Srbija B kako su naveli, a inače Srbija U23.

                  Kanal, zvao predsednik saveza svoju dečicu, ljudi peti u srpskoj ligi Beograd koju sam i ja lično igrao u životnom dobu napred boldovaih igrača.

                  Zamisli da su mene tada zvali pored npr. Perice Ognjenovića ili npr. ko je tada igrao za Vojvodinu.

                  Živote lutalico.
                  Aha...znači "izlog"...odnosno šta se ima za ponuditi...naravno uz %.
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Mora i Kokeza nesto cisto preko Brodarca da otme.

                    Comment


                    • Sramno zaista.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • "Rukavina bolji bek od Ivanovica" au, pa daj mi nekoliko razloga za takvo misljenje?
                        "Rukavina jedan od najzasluznijih za plasman na SP" koliko najzasluzasluzniji? U rangu Mitrovica i Tadica? Ili mozda Baneta i Stojkovica? Zasluzniji nego Prijovic?
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Znaci Ivanovic igrao stopera u Celziju, bio los po desnoj strani?

                          Covek samo ne moze da trci kao sto je nekada mogao, inace je bio klasa po toj desnoj strani.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Hah, dođosmo do toga da je Bane ustvari bio velika neznalica i da se šlepao u Čelziju. Svašta može čovek pročitati ovde.

                            Ne znam ni što se primate da odgovarate. Neko jednostavno ustane iz kreveta i kaže sebi..."Idem danas na par foruma da trolujem što više". To ih čini srećnim i potpunim valjda.

                            Ne morate im pomagati tako što pokušavate da im objasnite kako nisu u pravu. To samo donosi da oni troluju još više. Argumenti ne pomažu protiv trolovanja, samo ignorisanje.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Evo citam Baneta trazi Barselona da zameni Umtitija a ovima iz FSS ne valja nista,kad bi ih ovi Belgijanci sve pohapsili,sve te kriminalce sto se ugradjuju u transfere fudbalera,ako procesljaju doci ce i do Kokeze,Krstajica preko te Kezmanove ekipe.

                              Comment


                              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                                Evo citam Baneta trazi Barselona da zameni Umtitija a ovima iz FSS ne valja nista,kad bi ih ovi Belgijanci sve pohapsili,sve te kriminalce sto se ugradjuju u transfere fudbalera,ako procesljaju doci ce i do Kokeze,Krstajica preko te Kezmanove ekipe.
                                Neće njima ništa biti. A i kako bi bilo, kad te država štiti.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X