Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prosto te nateraju da pozelis da drogirani Lalatovic postane selektor. Milosevic selektor,ajde sto nema veze sa trenerskim poslom,covek pocetnik kao Krstajic nego jos i sudije gadja flasom vode,dere se,psuje ih a tek kakav je covek,cemu on moze da nauci igrace,kako da se ponasaju kao najgori licemeri,prvo pljujes po savezu na sve strane a onda sve to polizes i izmenjas sve moguce funkcije u tom istom savezu.

    Comment


    • Osvajamo!
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Ako je Milosevic selektor Curcic ce da bude pomocnik tako da je Tadic zavrsio svoju reprezentativnu karijeru a verovatno i mnogi drugi,nemaju autoritet ni Javor da vode a ne reprezentaciju.

        Comment


        • Curcic izbacio Spance u baraza za EP U21.

          Ni prvi ni poslednji lik koji se silom gurao u kategoriju gde nije trebalo.

          Comment


          • I sta je uradio sa U 21 reprezntacijom na prvenstvu evrope,nista,Spance izbacio na srecu i na utakmicu zivota Kostica koji je pokrio celu levu stranu i napred i nazad.
            Preuzeo A reprezentaciju,oterao Tadica iz reprezentacije,Milosevic ga podrzao, dok je on direktor Tadic nece igrati za reprezentaciju,nece biti prvi put da jedno kaze,drugo misli,trece radi,sad ce da mole i on i Curcic Tadica da se ne povuce iz reprezentacije a ako se povuce vec vidim naslove u novinama kako je Tadic izdajnik,manekeni,kao i prvi put kad su ga napljuvali.
            Meni je tek pre par godina postalo jasno sto Partizan nije mogao da napravi neki rezultat u Evropi sa igracinama kakvi su bili Curcic,Ilic,Ciric,Milosevic,Kezman,Krstajic,Nadj,p okazalo se kasnije koliko su ova zadnja cetvorica losi ljudi.

            Comment


            • Nije on vodio mladu reprezentaciju, posto je vec nakon baraza bio promovisan u selektora A reprezentacije. Da jeste, sigurno bi ili prosli grupu ili bi bili treci.

              Cuj na srecu, mozda samo laicima. Znaci svaka ekipa koja je tako ikada prosla dalje je bilo na cistu srecu. Pricamo sa druge strane u to vreme jedne od najjacih repki koja se poigravala sa Hrvatskom u kvalifikacijama. I da su izgubili minimalno, opet ne bi bio neuspeh.

              Lik je za mladje kategorije dok igraci se ne razviju i prevazidju njegov nivo. Takvi igraci koji jos nisu nasli odskocnu dasku su mogli da slusaju njega iako su svesni njegovih limita. Samo nakon tog nivoa, kod nekih se belezi kvantni skok i u tom stadijumu razvoja tesko da je on u stanju takve fudbalere da obuzda.

              Comment


              • Radovan Ćurčić je odličan trener, tu nema grama sumnje.
                "Mali" problem je što je pred početak kvalifikacija za Rusiju 2018. ušao u sukob sa Dušanom Tadićem, koji je potom odbio da igra za reprezentaciju.
                Epilog je poznat, Ćurčić je ustupio mesto selektora Slavoljubu Muslinu, a Dušan Tadić je postao heroj kvalifikacija za Rusiju, nijedna reprezentacija na svetu nije imala igrača sa takvim učinkom što se tiče nameštenih golova.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Ćurčić je po mom laičkom viđenju i viđenju ljubitelja fudbala jedan isprdak bataĐorine škole koji bi najradije igrao neku formaciju tipa 5-5-0 na najdalje 30 metara od svog gola. Savo je malo pametniji ali ako mu je ovaj asistent prso ga je i pre prve utakmice.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Zvanična potvrda da je Piksiju ponuđeno mesto selektora reprezentacije:

                    Пантелић: Пикси био и остао наш први избор, чекамо позитиван одговор
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Boško Obradović oštro napao Kokezu:

                      "Kokeza je gangsterska karikatura
                      Ja sam samo jedan od mnogih običnih navijača naše nacionalne reprezentacije, istina, zainteresovan da se kriminal i mafija izbace iz sporta."
                      Last edited by La Jugoslavia; 05-01-21, 19:37.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Do sledećeg ponedeljka, 11. januara, pada odluka.
                        Ili Piksi ili Savo.
                        Last edited by La Jugoslavia; 05-01-21, 21:55.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Meni nije jasno što niko ne proba sa Vladimirom Ivlićem, pa od skoro je bez posla.

                          Dovode balegu od čoveka da bude selektor, pa ja ne znam ko će moći da navija za takvu reprezentaciju.

                          Comment


                          • Navijanje za reprezentaciju je pitanje patriotizma.
                            Jugoslavija je 1990. igrala četvrtfinale Svetskog prvenstva u Italiji, a nekakav moron nije navijao za reprezentaciju svoje zemlje jer je Ivica Osim selektor ili što je pozvao igrače koji su napravili ogroman uspeh. Predrag Spasić ili Faruk Hadžibegić ili Refik Šabanadžović, Davor Jozić, Safet Sušić, Srećko Katanec, Vujadin Stanojković, Zoran Vulić, Zlatko Vujović...
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                              Navijanje za reprezentaciju je pitanje patriotizma.
                              Jugoslavija je 1990. igrala četvrtfinale Svetskog prvenstva u Italiji, a nekakav moron nije navijao za reprezentaciju svoje zemlje jer je Ivica Osim selektor ili što je pozvao igrače koji su napravili ogroman uspeh. Predrag Spasić ili Faruk Hadžibegić ili Refik Šabanadžović, Davor Jozić, Safet Sušić, Srećko Katanec, Vujadin Stanojković, Zoran Vulić, Zlatko Vujović...
                              Skoro da si u pravu....ako je navijanje za reprezentaciju stvar patriotizma onda je stvar patriotizma i igranje za reprezentaciju, patriotizam je i kada ti povere formiranje reprezentacije u punom kapacitetu. Kako stvari stoje, prisustvo u reprezentaciji je samo prilika da se još više zaradi. Ja za takvu reprezentaciju neću da navijam, jer to nije moja reprezentacija. Neću da navijam za Faljija Ramadanija i njegovog kompanjona, uličnog dilera devizama....oni ne predstavljaju moju državu, koju volim, već nas samo brukaju....

                              Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Dragan Stojković poslao je Gvangžuu RF pismenu ponudu za raskid saradnje pod njegovim uslovima * Ukoliko Kinezi pristanu, Piksi će biti novi strateg "orlova", a u suprotnom, nacionalni tim preuzeće Savo Milošević
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X