Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dodao bi još ovo.
    Kome je Slaviša Kokeza glavni čovek srpskog fudbala takva reprezentacija u startu osuđena na debakl.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Kriminalci vode fudbal i FSS,verovatno je iz tog razloga ubijen Bulatovic,tada su zagospodarili savezom. Njima nije ni cilj da nam reprezentacija igra na EP,SP,ko god nas plasira oni ga smene.

      Comment


      • Isto se 'vata i ugledni sportisti da budu na čelu velike organizacije kakav je FS Srbije. Setimo se Piksi Stojkovića i njegovog mandata kao čelno lice CZ. Legenda kluba a Zvezdu osakatio i ostavio bez pišljivog dinara. Ko god da dođe i preuzme nezahvalnu ulogu u sprezi sa kriminalcima iz državne vlasti odradi zadati posao i napusti stolicu sa punim džakom evrića i bogatim bankovnim računom.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Nije Piksi osakatio Zvezdu, već oni posle njega, on je ostavio igrače (poslednja generacija) koja je dobro prodata i za koju su uzete ozbiljne pare. Problem našeg fudbala su pored struke i menadžeri . Problem Piksija je bio pokušaj da nema za dž na tekmu, nema gostovanja na teret Zvezde i slične, ne mogu menadžeri da diktiraju i jbg onda je dobio od udružene hobotnice i ekspresno se pokupio iz Srbije.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Ma gde se Piksi obogatio na Zvezdi,on je bio tu obicna marioneta,kriminalci su vodili klub,bacali mu bombu na kucu samo da ode da mogu da rade sa Zvezdom sta hoce,da se Piksi ama bas nista ne pita. Covek koji je uzeo i uzima brdo miliona od igracke i trenerske karijere nema razloga da unisti svoj klub,verovatno je imao najbolju nameru ali nije mogao protiv kriminalaca.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Nije Piksi osakatio Zvezdu, već oni posle njega, on je ostavio igrače (poslednja generacija) koja je dobro prodata i za koju su uzete ozbiljne pare. Problem našeg fudbala su pored struke i menadžeri . Problem Piksija je bio pokušaj da nema za dž na tekmu, nema gostovanja na teret Zvezde i slične, ne mogu menadžeri da diktiraju i jbg onda je dobio od udružene hobotnice i ekspresno se pokupio iz Srbije.
              Ako je tako, nema razloga da nije, bolje si upućen, onda sam sve vreme živeo u krivu. Neki drugari Zvezdaši su mi tako pričali zato sam ovako nešto i bacio na forum. Osudih ni krivog ni dužnog čoveka.
              Kada kažeš "oni posle njega" kapiram da šakom i bradom aludiraš ponajviše na Vladana Lukića.


              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                Ma gde se Piksi obogatio na Zvezdi,on je bio tu obicna marioneta,kriminalci su vodili klub,bacali mu bombu na kucu samo da ode da mogu da rade sa Zvezdom sta hoce,da se Piksi ama bas nista ne pita. Covek koji je uzeo i uzima brdo miliona od igracke i trenerske karijere nema razloga da unisti svoj klub,verovatno je imao najbolju nameru ali nije mogao protiv kriminalaca.
                Ti koji uzimaju brdo miliona znaju biti najhalapljivi u raspodeli kolača. Ne aludiram niti mislim na Pikseta već samo kažem da nije puno važno kakvo im je imovinsko stanje pošto je oduvek "malac u očima". I ono puno za njih je premalo. Novci su čudno sredstvo za nečasne radnje, pogotovo ako se svakodnevno družiš sa njima.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Ako je tako, nema razloga da nije, bolje si upućen, onda sam sve vreme živeo u krivu. Neki drugari Zvezdaši su mi tako pričali zato sam ovako nešto i bacio na forum. Osudih ni krivog ni dužnog čoveka.
                  Kada kažeš "oni posle njega" kapiram da šakom i bradom aludiraš ponajviše na Vladana Lukića.


                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                  Apsolutno, dokaz kako su se menadžeri osilili jeste šamar koji je menadžer Rajo Božović udario Pižonu...
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Ma gde se Piksi obogatio na Zvezdi,on je bio tu obicna marioneta,kriminalci su vodili klub,bacali mu bombu na kucu samo da ode da mogu da rade sa Zvezdom sta hoce,da se Piksi ama bas nista ne pita. Covek koji je uzeo i uzima brdo miliona od igracke i trenerske karijere nema razloga da unisti svoj klub,verovatno je imao najbolju nameru ali nije mogao protiv kriminalaca.
                    Apsolutno si u pravu, zato je i pobegao iz Srbije brže-bolje (opasna je to mafija)Kako je ime gen seku Bulatoviću koji je u Španiji uhvaćen sa aktovkom punom para?
                    Opasne se pare vrte u fudbalu, opasne.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Piksi nije imao pojma gde je dosao,ususkali ga Japanci,bukvalno ga proglasili za Boga,uredjena zemlja,zakoni,milione je samo trpao na racun i onda se vrati u Srbiju punu kriminalaca da pomogne Zvezdi,a ovde kriminalci se za sve pitaju,ako im se suprotstavis dobijes metak kao Bulatovic,Piksi je dobio upozorenje,bacise mu bombu u blizini kuce i to je dovoljno da se za sva vremena pozdravi sa Srbijom i Zvezdom.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Apsolutno, dokaz kako su se menadžeri osilili jeste šamar koji je menadžer Rajo Božović udario Pižonu...
                        Rajo ozbiljnog udela imao u Partizanu. Setimo se samo Zetinih proizvoda braće Brnović, Ćetković itd itd...
                        Koliko su menadžeri osiljeni i uticajni govori primer Ramadanija. Šipus bio nezvanični gazda u Partizanu. Pozajmljivao klubu pare i punio kasu. Naravno uz višestruko vraćanje na svome bankovnom računu.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Rajo ozbiljnog udela imao u Partizanu. Setimo se samo Zetinih proizvoda braće Brnović, Ćetković itd itd...
                          Koliko su menadžeri osiljeni i uticajni govori primer Ramadanija. Šipus bio nezvanični gazda u Partizanu. Pozajmljivao klubu pare i punio kasu. Naravno uz višestruko vraćanje na svome bankovnom računu.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                          Pa to je ono što je okovalo i sjebalo srpski fudbal, zatim su i treneri prestali da se usavršavaju i samo su slušal te nezvnične gazde. Vi ste (Partizan) imali sreće da vam je u OŠ radio onaj trener (skoro je umro) koji ej izbacio dosta talenata ka prvom timu i za prodaju, sada koliko sam čuo "pare ljude kvare".
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • To je popularno ime za kriminalca-menadzer,kao sto je prostitutka-starleta. Svi zajedno nemaju 4 razreda osnovne skole ali imaju arsenale oruzja,droge i privatnih huligana.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Pa to je ono što je okovalo i sjebalo srpski fudbal, zatim su i treneri prestali da se usavršavaju i samo su slušal te nezvnične gazde. Vi ste (Partizan) imali sreće da vam je u OŠ radio onaj trener (skoro je umro) koji ej izbacio dosta talenata ka prvom timu i za prodaju, sada koliko sam čuo "pare ljude kvare".
                              Tog Dušana Trbojevića, koji je crno-belima podario veliki broj talentovanih igrača, koji su kasnije donosili klubu ozbiljna finansijska sredstva, su pred njegovu smrt zabranili da kroči u "svoju kuću".

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Piksi je dobar sa Fss i kad tad ce biti selektor Srbije

                                Comment

                                Working...
                                X