Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I odemo na EP prežaljeni ko Danci i uzmemo trofej. [emoji23][emoji6]

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Odakle 2000 ljudi,mozda sa nama sto preko tv-a gledamo.

      Comment


      • Još jedna slaba partitura Adema Ljajića.
        Igrač njegovih kvaliteta morao bi biti lider, gazda na sredini terena što nije slučaj.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Amaterizam našeg zadnjeg reda.
          Ne zna se ko je gori pozadi.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
            Kolarov na stoperu,to je najkriminalnija odluka Tumbakovica,Gvardiola ima 10 majstora pa moze da se zeza sa Kolarovom na stoperu,Tumbakovic to ne bi smeo da radi.
            Kolarov u reprezentaciji je sramota.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Ima više sramota.
              Šta tek reći za Gudelja.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Jedva čekam trenersku ekspertizu Tumbe da čujem.
                Verovatno je bilo puno dobrih stvari za budućnost koje je samo trenerska prevara videla.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Džaba i da ga metnuo Luksemburg, naši ga primiše u nadoknadi vremena.

                  Comment


                  • Prazne tribine su najbolji odgovor na kriminalne radnje FS na čelu sa Kokezom. Da ima i malko obraza spakovao bi kofere i zauvek napustio čelnu poziciju prvog čoveka srpskog fudbala.
                    Samo... O kakvom se obrazu ovde priča. Da ga ima sigurno ne bi bio tu gde sada jeste.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Ja ne vidim razliku izmedju Gudelja,Milivojevica,to su zadnji vezni kakvi nam trebaju,borbeni,problem su ovi ispred njih koji lade jaja u odbrani a nema selektora da im podvikne,odbrana pocinje od napada,ali ne znam koliko je i njihova greska,jer ja nisam video nas presing na protivnikovoj polovini terena,ne moze jedan da im napadne stopera a ostali da gledaju gde vrane lete a to se stalno desava. Rodic pogubljen,Kolarova vise ne znam ni gde da ga stavi,sta god da igra on kiksira kao da prvi put loptu vidi, Nikola Maksimovic,Spajic,sve kiksara do kiksare. Gde je Veljkovic,stoper za narednih 15 godina kako su govorili na SP u Rusiji?

                      Comment


                      • Gudelj, Milivojević il Maksimović su igrači sličnog kvaliteta ko Fejsa. Takvi igrači ne mogu škoditi za neki vid defanzivne postavke, ako se želi ubiti igra protivnika. Al šta sa njima dobivamo na sredini u organizacionom smislu. Još smo u čabru kada ih sadašnji selektor upari u manevru tek tada naša igra nema ništa od smisljenosti niti kvaliteta.
                        Fali nam definitivno nešto što Kockasti imaju u liku Luke Modriće. Jedna persona od koga će se sve odvijati i koji će se pitati za svaku loptu. Mi od vremena Piksija nemamo takvog igrača ni na vidiku.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Imamo Sergeja koji moze da odigra tu desetku na sredini,korisniji je od Ljajica u odbrani,bar u skoku i fizicki je jak,daleko je on od Piksija ali moze da bude koristan,napred ko kod Muslina Tadic,Kostic,Mitrovic,bar meni deluje da bi tako najbolje igrali,sa dvojicom defanzivnih i jednim ofanzivnim vezistom na sredini koji igra odbranu. A nazad stvarno nemam pojma,od kada su Baneta sutnuli,vise nemamo rupu nego rupetine nazad,svako je u stanju da kiksne i da ne markira igraca.

                          Comment


                          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                            Kolarov na stoperu,to je najkriminalnija odluka Tumbakovica,Gvardiola ima 10 majstora pa moze da se zeza sa Kolarovom na stoperu,Tumbakovic to ne bi smeo da radi.
                            Ma nek' ga stave i na golu samo da ga ne gledam više na beku.. Kad već mora da igra..

                            Comment


                            • Problem što SMS il Ljaja mogu biti višestruko korisni da uz Tadića budu udarna trojka na sredini. Samo što obojica ne mogu se sastaviti u reprezentaciji. Odigraju jednu-dve valjano i onda nestanu na duži period. Nama treba konstantnost, neko ko će iz utakmice u utakmicu vući tim i donositi kvalitet.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Ljajic mora da ima slobodu u igri a to je nemoguce ako igra sa Sergejem i Tadicem,morali bi svi da igraju za Ljajiceve lopte jer on u defanzivi ne postoji,ne svidja mi se ta postavka kad su sva trojica na terenu,mnogo tehnicara,malo radnika. Nama treba Kostic kao sto je odigrao u utakmici sa Spanijom za mlade,igrao je i beka i krilo,svuda ga je bilo,ima brzinu,centarsut,sut,borben. Na drugoj strani mozemo da slepamo Tadica,ima Milenkovica iza sebe,a od njega mnogo zavisi nasa igra u napadu. Bitna su ova trojica na sredini da trce,uzimaju lopte i Sergej da ih deli na stranu Kosticu i Tadicu,a moze cak i dubinski Mitrovica da trazi. A nazad nam treba neki madjionicar od selektora s obzirom na profil nasih stopera i bekova,meni stvarno deluje dobro onaj mali Pavlovic iz Partizana na stoperu,samo ne Spajic,Nikola Maksimovic,Kolarov,njih trojica mi ubijaju volju da gledam reprezentaciju. Pa i Vujadin Savic dok je igrao u Zvezdi delovao mi bas dobro,ne komplikuje,jak u duelu,borben.

                                Comment

                                Working...
                                X