Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ž. Brkić
    N. Vidić
    B. Ivanović
    M. Biševac
    A. Kolarov
    M. Ninković
    N. Milijaš
    Z. Tošić
    R. Petrović
    M. Pantelić
    M. Jovanović


    Izmene:

    A. Ljajić
    B. Šaranov
    I. Obradović
    M. Mirić
    N. Tomović
    N. Žigić
    V. Trivunović

    U prvoj postavi reprezentacije Raća Petrović
    Žigič očigledno nedovoljno spreman mada možda udje s klupe posle...
    Marko Mirić reprezentativac a Kačar i Janković nisu ni pozvani...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Zasto Adem na klupi a ovaj Petrovic u 11?
      O Petrovicu jbt
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Dobro Ljajić nije nešto odigrao u petak, možda je i bolje da udje sa klupe...
        Ali tek sam sad video da Sulejmanija nema ni na klupi

        Ma iako se plasiramo na EP mi moramo u kvalifikacija za SP 2014 da imamo novog selektora!!!
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Jbt,nema Sulejmanija,Kacara,Jankovica...
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Raci ko da je Karadzic licno menadzer... Ocekujem da ga forsiramo i da sutira sa 30 metara.
            Last edited by Nebojsa; 29-03-11, 19:19.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • O je**m ti vise ove povrede,da li je moguce da smo toliki maler
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Pantelic rece radujte se Srbi koliko sam cuo. 0:1

                Comment


                • 1:1, to je kada se ne iskoriste sanse, kao ona situacija 1 na 1 koju je imao Tosic.

                  Comment




                  • Ccccccc, ej Bože, Bože...kad se ne iskoriste šanse, kad se kod kuće izgubi od istih sa 3:1....
                    Last edited by miloolja; 29-03-11, 21:31.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • E moj Brkicu, uvek si ti bio klasa, sada si pokazao zasto...
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Tole odlazi!Dok se to ne dogodi bojkot repke i ove teme na forumu.
                        Moja zadnja recenica u ovoj temi,do daljeg.

                        TOLE MAJMUNE NAPUSI SE KARI-E
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Idemo momci dalje,nema veze imamo i dalje sanse za EP. ;)

                          Pantelic odigrao za cistu 10. nista mu se ne sme zameriti.

                          i Naravno da kazem TOLE odlazi zauvek iz srpskog fudbala!

                          Comment


                          • Petrovic na kraju ispao jos i najbolji uz Tosica i Pantelica.Milijas O C A J A N.
                            Ne mogu da verujem od kakvih cirkusanata mi izgubimo 5 bodova!!! Ne zna se ko je smesnija ekipa S.Irska ili Estonija.Ali izgleda da smo mi najsmesniji...

                            Comment


                            • Jebem vam majku smrdljivu,i sudijama i ofsajdu i Brkicu i svima vama a posebno KARADZICU....
                              Mars iz fudbala srpskog breeee....Ne povratio se nikad VISE!!!!!
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Jeste, Tole je izgubio ovu utakmicu...
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X