Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    Žigule care!!! &8@^J &8@^J

    Disciplinovana igra je bila po ne baš najboljim uslovima za igru.
    Ovo bi mogao da znači neki novi početak ove reprezentacije. Nisam nezadovoljan današnjom igrom &+I}\
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije



      [quote author=MKSerbia link=topic=1569.msg198696#msg198696 date=1290021200]
      Žigule care!!! &8@^J &8@^J
      Disciplinovana igra je bila po ne baš najboljim uslovima za igru.
      Ovo bi mogao da znači neki novi početak ove reprezentacije. Nisam nezadovoljan današnjom igrom &+I}\
      [/quote]

      Pa kad je usao veseljko. Sem Ljajica i odbrane(ona je standardna) ovo je zalosno.

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        [quote author=carter985 link=topic=1569.msg198649#msg198649 date=1290015169]
        jebo ih tole da ih jebo! petorivc opet u sastavu, tu je sad i onaj miric, mijic kako vec iz toletovog spartaka... jebo ih i fudbal i sve, necu ni da gledam
        [/quote]

        Miric je bio odlican,svaka mu cast.
        Toliko o tome...

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          Zigic &8@^J

          Veoma vazna pobeda za Srbiju.

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            Nekima ce ovde na forumu ova pobeda jako tesko pasti. &+I}\

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              nismo bili losi koliko sam ocekivala,ljajic je bio fantastican &^@4( , idemo dalje +*@WT*48*
              <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
              *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
              *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
              LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
              Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
              JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

              sigpic

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                Ljajic je objasnio fudbal na ovoj utakmici...steta sto nije dobio vishe lopti da pokaze jos vise!!

                odusevio me je onaj Miric, bori se dechko , trci! Zigic je potreban ume da zavrshi od kad ga je krenulo u birmingemu... sve je ovo lepo ali nase sanse za plasman na euro su unistene #%d*

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  Veseljenko Trivunovic je odigrao za desetku $#^%RT
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    [quote author=-dacha- link=topic=1569.msg198766#msg198766 date=1290026924]
                    Veseljenko Trivunovic je odigrao za desetku $#^%RT
                    [/quote]

                    Covek namestio gol cim je usao... Tacno se videlo da je pogledao prema Zigicu a onda ga spojio sa golom kao Bekam u najboljim danima h5g6k8 Stvarno,sramota me sto sam kritikovao Pizona zbog Trivunovica i Mirica, ali izgleda da u nasoj ligi ipak ima vise solidnih igraca nego sto sam mislio #$&amp;+|r Ipak,ne znam kako misli da mu igraju i Petrovic i Milijas jer su toliko spori da je dovoljan samo jedan od njih (a Milijas je ipak bolji).Steta za Fejsu ,da mu se nije desila ta povreda...

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      [quote author=Melo link=topic=1569.msg198758#msg198758 date=1290026448]
                      Ljajic je objasnio fudbal na ovoj utakmici...steta sto nije dobio vishe lopti da pokaze jos vise!!

                      odusevio me je onaj Miric, bori se dechko , trci! Zigic je potreban ume da zavrshi od kad ga je krenulo u birmingemu... sve je ovo lepo ali nase sanse za plasman na euro su unistene #%d*
                      [/quote]

                      Nikad ne reci nikad.

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        S Pizonom nema sanse da dodjemo do eura jedino da ga odma smene i dodje neko normalan.
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          Jel davao Pizon neke izjave posle meca?
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            Ja nigde jos nisam nasao njegove izjave.

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              Ko nadje izjavu bilo kakvu nek postavi molim vas!Verovatno nece biti kao one protiv Estonije &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] ali mislim da cemo moci da se nasmejemo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                Ja sam rekao, trazice oni svecom Radomira Antica. &amp;+I}\

                                Comment

                                Working...
                                X