Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada je Milan Lane Jovanović u leto 2010. pogodio mrežu Manuela Nojera i time zapečatio sudbinu Joakima Leva i njegovih pancera, zaista je ljubiteljima reprezentacije pucao prsluk ko su Tole i Kokeza i ko je kome menadžer.

    Dres i reprezentacija su svetinje i tu činjenicu ne može ništa i niko da promeni, pogotovo ne gorepomenuti klošari.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Druže....ja sam TV dnevnik u pola osam odavno prestao da gledam.

      Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Originally posted by Constantin View Post
        Skoro da si u pravu....ako je navijanje za reprezentaciju stvar patriotizma onda je stvar patriotizma i igranje za reprezentaciju, patriotizam je i kada ti povere formiranje reprezentacije u punom kapacitetu. Kako stvari stoje, prisustvo u reprezentaciji je samo prilika da se još više zaradi. Ja za takvu reprezentaciju neću da navijam, jer to nije moja reprezentacija. Neću da navijam za Faljija Ramadanija i njegovog kompanjona, uličnog dilera devizama....oni ne predstavljaju moju državu, koju volim, već nas samo brukaju....

        Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
        Ne bih ništa imao a dodam, a ne bih ništa ni oduzeo napisanom.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Constantin View Post
          Skoro da si u pravu....ako je navijanje za reprezentaciju stvar patriotizma onda je stvar patriotizma i igranje za reprezentaciju, patriotizam je i kada ti povere formiranje reprezentacije u punom kapacitetu. Kako stvari stoje, prisustvo u reprezentaciji je samo prilika da se još više zaradi. Ja za takvu reprezentaciju neću da navijam, jer to nije moja reprezentacija. Neću da navijam za Faljija Ramadanija i njegovog kompanjona, uličnog dilera devizama....oni ne predstavljaju moju državu, koju volim, već nas samo brukaju....

          Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
          Tako je!

          Inače, utihnulo je sve ono oko Vidića što se dešavalo.

          Pozvao je Matić i Vučka kako bi rešio problem.

          Moguće da mu se Vučko javio i rešio problem tako što mu rek'o da njegov pajtos ostaje šef FSS-a.

          Comment


          • Logika po kojoj se zbog Vučića/Kokeze/Toleta/menadžera/whatever ne navija za reprezentaciju svoje zemlje je pogrešna i naopaka.

            Uostalom čemu onda interesovanje za ovu temu na forumu, to je onda neki vid mazohizma i patologije.

            Inače Rade Bogdanović je dao sjajnu analizu u intervjuu Novostima.
            "Nama je potrebno 11 Gudelja u reprezentaciji, neprimetnih van terena, skromnih, profesionalnih, tehnički obučenih i da im srce kuca za Srbiju. Nemanja nije dete rođeno u Srbiji, napravio je karijeru u inostranstvu, ne guraju ga menadžeri u selekciju."
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Comment


              • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                Logika po kojoj se zbog Vučića/Kokeze/Toleta/menadžera/whatever ne navija za reprezentaciju svoje zemlje je pogrešna i naopaka.

                Uostalom čemu onda interesovanje za ovu temu na forumu, to je onda neki vid mazohizma i patologije.
                Ja bih rekao, iz mog ugla gledanja, da je patologija ono što ti radiš ovde. Pre svega mislim na izlive mržnje prema nekim reprezentativcima (golman Rajković npr.) Ja, ako ukazujem na neke loše stvari u Savezu i Reprezentaciji, a nisam u manjini i očigledno imam istomišljenike, ne mislim da sam "patološki" slučaj, a svakako ne dozvoljavam da me neki opskurni likovi podjebavaju i leče komplekse na meni.
                Smatram dijalog završenim.



                Послато са Huawei MATE P40 Pro помоћу Тапатока
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • U 1 posle ponoći igramo prijateljsku sa Panamom.

                  Prenos na AS1.

                  Srbija neće spavati.

                  Ganac jedva čeka utakmicu, ni buđenje u 7 za posao ga neće sprečiti da je ne odgleda.

                  Comment


                  • Da li Kokeza ima nesto i na Panami, osim offshore racuna?

                    Znam da ima imanje na Dominicani.

                    Comment


                    • Originally posted by Karamazov View Post
                      U 1 posle ponoći igramo prijateljsku sa Panamom.

                      Prenos na AS1.

                      Srbija neće spavati.

                      Ganac jedva čeka utakmicu, ni buđenje u 7 za posao ga neće sprečiti da je ne odgleda.
                      Naravno, sve za Kokezentaciju...baš ću da se cimam da gledam ovo što pokušavaju da zovu reprezentacijom.
                      Last edited by nebitan; 28-01-21, 18:13.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Sta Kokeza kupuje ovim utakmicama u Dominikani i Panami,verovatno neki mir za sve sudijske lopovluke u korist Zvezde i Partizana,kao nagrada sto se ne bune nesto preterano stiglo je letovanje na Dominikani i Panami a Radnicki iz Nisa je kaznjen nepozivanjem njihovih igraca na egzoticno letovanje zato sto su digli glas protiv Kokeze i sudijske organizacije,ako je tacna ta informacija da ovde nema njihovih igraca i funkcionera.

                        Comment


                        • Da pohvalim Tumbakovica,prvi selektor koji je izvestaj prosledio medijima,a mozda ga je prvi i napisao,sad sta ce se uraditi da se ispravi ono sto ne valja,verovatno nista.

                          Comment


                          • Zašto se kod nas uvek debelo kasni sa izveštajem kako je mnogo toga trulo u reprezentaciji? Kad je bio aktuelan Tumba nije ovako govorio već je dapače hvalio atmosferu i odnos igrača prema državnom grbu. Svi do jednoga kad im guzica postane crvena počinju iznositi sav prljav veš.

                            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • EPL klubovi nece biti u obavezi da pustaju reprezentativce u zemlje koje su oznacene crvenom zonom, to znaci da bi Portugal protiv nas mogao biti prilicno oslabljen.

                              Rui Patricio, Nelson Semedo, Ruben Dias, Joao Cancelo, Joao Moutinho, Bernardo Silva, Bruno Fernandes, Ruben Neves, Pedro Neto, Diogo Jota....

                              Last edited by belgrade_owl; 05-02-21, 21:34.

                              Comment


                              • Piksi novi selektor.

                                Niko nije napisao pa da napišem.

                                Comment

                                Working...
                                X