Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja je to bagra. Nek im ne padne na pamet da krenu po Vidicu
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Golmani:
      Stojković, Dmitrović
      Odbrana:
      Milenković, Ivanović, Pavlović, Rodić, Gobeljić, Spajić, Ristić
      Sredina terena: Lukić, Krstičić, Maksimović, Gudelj
      Krila: Tadić, Lazović, Mladenović, Katai, Ranđelović, Živković, Kostić
      Trequartisti: Đuričić, Ljajić
      Centarforovi: Mitrović, Jović, Vlahović
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Nadam se da se grof, bata-Djorin Miloje i Stanoje ne kriju iza nick-a La Jugoslavia Neozbiljno je to kolega. Priznaj za kog menadzera radis pola ce da ti se oprosti
        Last edited by tamonajugu; 25-11-20, 10:05.

        Comment


        • Hahahahha kakva spanska serija ovo oko Vidica
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Mala bara puna krokodila.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Matić moli Vučića: Ubedite Vidića da dođe i spasi srpski fudbal!

              https://www.rts.rs/page/sport/sr/sto...pas-vucic.html

              Ja se izvinjavam na rečniku ali ne mogu odoleti - Popišam se na tvoju molbu Matiću.

              Kao da ga Vučić zamolio za ovako nešto, da on ispadne i spasilac srpskog fudbala.

              Vidić treba znati ako pristane na razgovor sa đavolom da će đavolski zabrljati i uprljati.

              Ko s đavolom tikve sadi o glavu mu se obijaju.
              Last edited by Karamazov; 25-11-20, 19:15.

              Comment


              • Matić je imao zapaženu reprezentativnu karijeru, ali ni za dlaku nešto više od toga-nema govora da je dosegao nekakav status legende, pa da je sada u poziciji da bilo kome soli pamet.

                Branislav Ivanović na primer ima neuporedivo značajniju i po važnosti daleko težu ulogu u istoriji naše reperezentacije-respekt za reči Branislava Ivanovića ima specifičnu težinu kompetentnog autoriteta po osnovu prirodnog merita.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Bojim se da grešiš, na ovim prostorima se vlastelin uvek pitao i zato svaka Matićeva ima smisla. Sve je instalirano tako, glasačka mašinaa u FSS i podružnicama da SNS kandidat (naravno nezvanični) pobedi.
                  Pa tako i sada recimo da se pokrene postupak smene ako nema miga od prvorođenog nema ni smene.
                  Last edited by nebitan; 25-11-20, 19:33.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Svima je poznato da je Vučić država, tamo gde se ne pita znači da nije zainteresovan i da je to nešto nevažno.

                    Molba Matića me nije iznenadila, on je jedan od onih koji je oduševljen Vučićem i koga je podržao.
                    Last edited by Karamazov; 25-11-20, 19:38.

                    Comment


                    • Originally posted by Karamazov View Post
                      Svima je poznato da je Vučić država, tamo gde se ne pita znači da nije zainteresovan i da je to nešto nevažno.

                      Molba Matića me nije iznenadila, on je jedan od onih koji je oduševljen Vučićem i koga je podržao.
                      Nisam otpratio njegov sns opus (iako lično mislim da svako ima pravo na svoje mišljenje) ali ako je tako kako kažeš to može da znači i da je dobio mig za tako nešto a to onda ima za posledicu smenu kuma sa mesta predsednika FSS.
                      Last edited by Karamazov; 25-11-20, 19:38.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Ne želim ja nikome da oduzmem pravo na mišljenje, ali način na koji razmišlja Matić u vezi Vučića za mene je neprihvatljiv.

                        On je čovek koji je svojim radom stekao ono što ima, tako da svakako isključujem neku ličnu korist.

                        Ovde je u pitanju nedostak inteligencije. Njegova pamet ne vidi da je Vučić problem a ne rešenje.

                        Comment


                        • Jel ima FSS neki statut i tome slicno na osnovu koga se bira nova garnitura ili se sin naroda i narodnosti pita licno ?

                          Comment


                          • Maticu je jasno ko o svemu odlucuje,kome da se obrati,nekim fudbalskim organima u kojima je opet Vucic smestio svoje ljude...Vucic sigurno nece na to mesto postaviti coveka s kojim nece moci da upravlja odozgo,tako da od Vidica nema nista,mozda je ovo jedini nacin da Matic kaze odjebi covece iz fudbala i pusti Vidica da se spase u fudbalu sta se spasti moze,bar ja tako shvatam ono sto je napisao.

                            Comment


                            • Mišljenja mogu da se razlikuju, ali ostaje čvrsta činjenica da nas je neznalica sa klupe unakazila.
                              Smena na klupi reprezentacije je isključiv uslov za bilo kakav napredak-izbori dosadašnjeg selektora su bili katastrofalno pogrešni od prvog dana, a kao rezultat imamo izuzetno skup neuspeh, naš fudbal ostao bez kumulativno blizu ~20m€.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Pogledao intervju sa Ivanom Golcem, čovek je fudbalska aristokratija.
                                Ivan Golac mora imati mesto u FSS nakon obavezne čistke koja treba da usledi nakon serije blamaža od smene Muslina.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X