Strana 592 od 592 PrvaPrva ... 92 492 542 582 590 591 592
Rezultati 8.866 do 8.871 od 8871

Tema: Reprezentacija Srbije u fudbalu

Pickle Rick Ricma avatar
    Datum registracije
    16.04.2011
    Moć reputacije
    214748966
    Pratim reprezentaciju od kvalifikacija '98 i moram da kazem da mi je do odlaska Antica bilo stalo do repke bilo bas zanimljivo za pracenje i ni u jednom trenutku nisam postao ravnodusan da mi bude svejedno da li cemo dobiti ili izgubiti. Kada pogledam na nase rezultate u proslosti, pogotovo taj period 98-04, srce mi se cepa za neke rezultate. Cak i kad smo fejlovali, malo nam je opet falilo da barem igramo baraz. Mislim da mi je definitivno najjaca stvar pet izgubljenih bodova protiv Azerbejdzana. I secam se pogotovo tog meca u Podgorici kada smo vodili 2:0 i oni izjednacise na 2:2. Razmisljam da li da pogledam ceo mec sa Slovencima, kada nam je trebala pobeda za baraz na SP 2002. Zaboravio skroz na drugi mandat Vujadina Boskova. A i slobodnjak Zlatka Zahovica za 1:1 u Sloveniji u nadoknadi vremena. Koliko su neke sitnice skroz promenile sudbinu naseg tima u kvalifikacijama. Imam osecaj ko da sam sinoc gledao BiH-SCG i da sam se nervirao sta je njihov gosa skidao sve nemoguce. Mada to su bile dobre kvalifikacije za nas.

A kvalifikacije za EP u Belgiji i Holandiji i nasi nastupi tamo tek posebna prica.
    'Cause I want it now
    I want it now
    Give me your heart and your soul
    I'm not breaking down
    I'm breaking out
    Lace chance to lose control

2. Your Google Adsense code here
    Wednesday belgrade_owl avatar
    Datum registracije
    04.05.2017
    Moć reputacije
    214748551
    Citirati Originalno postavljeno od Ricma Pogledati poruku
    Pratim reprezentaciju od kvalifikacija '98 i moram da kazem da mi je do odlaska Antica bilo stalo do repke bilo bas zanimljivo za pracenje i ni u jednom trenutku nisam postao ravnodusan da mi bude svejedno da li cemo dobiti ili izgubiti. Kada pogledam na nase rezultate u proslosti, pogotovo taj period 98-04, srce mi se cepa za neke rezultate. Cak i kad smo fejlovali, malo nam je opet falilo da barem igramo baraz. Mislim da mi je definitivno najjaca stvar pet izgubljenih bodova protiv Azerbejdzana. I secam se pogotovo tog meca u Podgorici kada smo vodili 2:0 i oni izjednacise na 2:2. Razmisljam da li da pogledam ceo mec sa Slovencima, kada nam je trebala pobeda za baraz na SP 2002. Zaboravio skroz na drugi mandat Vujadina Boskova. A i slobodnjak Zlatka Zahovica za 1:1 u Sloveniji u nadoknadi vremena. Koliko su neke sitnice skroz promenile sudbinu naseg tima u kvalifikacijama. Imam osecaj ko da sam sinoc gledao BiH-SCG i da sam se nervirao sta je njihov gosa skidao sve nemoguce. Mada to su bile dobre kvalifikacije za nas.

A kvalifikacije za EP u Belgiji i Holandiji i nasi nastupi tamo tek posebna prica.
    Meni je Boskov jedan od omiljenih selektora, zapravo mislim da je on najbolji trener koji je ikad vodio reprezentaciju od kako pratim fudbal.

Mene je nakon utakmice sa Spanijom bilo sramota posto je bilo vise nego ocigledno da smo ih pustili, ono sto se desilo protiv Holandije je neminovnost.

Pickle Rick Ricma avatar
    Datum registracije
    16.04.2011
    Moć reputacije
    214748966
    I dalje mi nije jasno kako smo prosli tu grupu. Mec protiv Slovenaca je da ne poverujes. Onaj penal za Spance je smejurija.

Mislim da nas je taj sudija Francuz vise ostetio nego Brih na SP.
    'Cause I want it now
    I want it now
    Give me your heart and your soul
    I'm not breaking down
    I'm breaking out
    Lace chance to lose control

Active Member La Jugoslavia avatar
    Datum registracije
    09.04.2018
    Moć reputacije
    214748498

Savo Milošević trese mrežu Španije u Brižu (EURO 2000).

Zlatna kopačka turnira i legenda naše zemlje.

Dejan Govedarica postiže gol za vođstvo 2-1 protiv Španije.

Savo Milošević postiže pobedonosni gol protiv Norveške (EURO 2000).

Slavlje Slobodana Komljenovića i strelca Sava Miloševića.

Legendarni golman reprezentacije Ivica Kralj, na vrhucu svoje reprezentativne karijere, pozdravlja naše navijače na utakmici sa Norveškom (EURO 2000).

Legendarni centarfor reprezentacije Savo Milošević, nakon izjednačujućeg gola protiv Slovenije (bilo je 0-3 i Siniša Mihajlović je upravo dobio crveni karton, sa 10 igrača smo postigli tri gola i izjednačili na 3-3!)

Legenda naše zemlje i našeg fudbala, veliki Vujadin Boškov slavi nakon izjednačujućeg gola Sava Miloševića (Jugoslavija-Slovenija 3-3, EURO 2000)

Jedno od mnogobrojnih slavlja naših navijača na EURU 2000, samo godinu dana nakon zlikovačkog bombardovanja, naša zemlja je uspela da izbori plasman među 8 najjačih reprezentacija Evrope.

Jugoslavija-Španija:
    31: Milošević donosi vođstvo Jugoslaviji
    51: Govedarica ponovo donosi vođstvo Jugoslaviji
    64: Jokanović isključen
    75: Komljenović ponovo donosi vođstvo Jugoslaviji sa 10 igrača

Savo Milošević je postigao 4. gol na turniru na meču protiv Španije.
    Ljubinko Drulović je briljirao na turniru i namestio je većinu od naših čak 8 golova koliko smo postigli na EURO 2000.

Yugoslavia: Kralj, Djorovic (J. Stankovic 12), Jokanovic, Djukic, Jugovic (Govedarica 47), Mijatovic, Milosevic, Stojkovic (Saveljic 69), Mihajlovic, Komljenovic, Drulovic.

"Linija između katastrofe i herojstva je ekstremno tanka."
    Pep Gvardiola-učesnik legendarne utakmice
    "To je bila jedna od najznačajnijih utakmica u mojoj karijeri."

31 min: Ljubinko Drulovic probija po levoj strani kao što je to nekoliko puta već uradio. Upućuje divan centaršut i jedan od najjačih centarforova u tom trenutku u Evropi strajker Savo Milosević zakucava loptu u mrežu-Jugoslavija je u vođstvu.
    Španija 0-1 Jugoslavija

Govedarica slavi njegov gol u 51. minutu.
    Opet je Drulović namestio, i definitivno jedan od najboljih igrača prvenstva Evrope 2000.

Legendarni Milošević protiv Norveške.

Slavlje naše legende.

Vujadin Boškov je vodio svoj tim među osam najboljih u Evropi.

Savo slavi gol protiv Slovenije.

Boškov slavi veliki povratak svog tima.

Evo Sava!

Evo Boškova!
    Izmenio/la La Jugoslavia; 09.04.2020 u 20:53.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

Active Member
    Datum registracije
    04.08.2018
    Moć reputacije
    214748481
    Po mom misljenju najveca kradja u istoriji sporta je ta utakmica sa Spanijom na EP 2000.,direktno je uticala i posle na onu katastrofu protiv Holandije. Nema sanse da smo ih pustili,Mihajlovic je plakao,mislio da smo ispali,sudija nas je na toj utakmici unakazio ne jednom odlukom nego sa milion odluka u korist Spanije,morali su Spanci da prodju grupu. Posle s Holandijom je klasican nas mentalitet,kad su nas pokrali ovako protiv Spanije izgubili su i zelju,volju da igraju fudbal.

Active Member
    Datum registracije
    04.08.2018
    Moć reputacije
    214748481
    Evo na SK1 ta kradja.

Strana 592 od 592 PrvaPrva ... 92 492 542 582 590 591 592

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge