Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo ako nekome treba link - http://www.usagoals.ws/c/football/eu...-luxembourg/1/

    Comment


    • Ala smo moćni[emoji5]

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Tutnu ga Mitar.

        Comment


        • I dalje ne verujem da ladno covek sam stoji u 5 metara i mi hocemo da igramo protiv Norveske,bek centrira publici,stoperi spavaju,popicemo 5 komada od Norveske.

          Comment


          • Dacemo tri, primicemo tri, pa cemo izgubiti na penale.

            Comment


            • Nama Luksemburzani lagano daju dva gola usred Beograda,iz Norveske sa minimum pet komada se vracamo,Kolarov stoper,Mladenovic bek,silovace nas po toj levoj strani.

              Comment


              • Silovacemo i mi njih, bice to odlicna utakmica za neutralne posmatrace.

                4+ u najavi

                Norvezani su mozda samo jednom dali vise od dva gola u ovim kvalifikacijama. Nama ce dati cetiri.

                Comment


                • Mnogo smo loši, Kolarov, Milivojević, Ljajić su očajni a Tadić nas je uz Milivojevića koštao trećeg gola. Neozbiljno igramo.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Ovo je bila zamisao da ova cetvorica budu starteri jos pre mesec dana, samo zbog povrede Nikole Maksimovica igrao je Miletic. Mnogo ce nas kostati neuigranost odbrane u martu.

                    Krajnji utisak je koliko Kolarov nema osecaj za markiranje kao stoper. Za Luku se ne brinem, kada treba on ce da grize.

                    Nisu Maksimovicu i Kolarovu strane pozicije na kojima igraju ovde. Veci je problem sto nemamo standardnu cetvorku pozadi.

                    Mozda Jovic puno ne fali, Grujic i Veljkovic itekako fale.

                    Comment


                    • Jović ne nedostaje uopšte, ono što je vidljivo, linija se postavi i briga ih gde su protivnički igrači a zadnji vezni lade muda na dvadeset metara (oko njih ni jednog protivnika. Takođe neozbiljno kada se izgubi lopta i dozvoli im se kontra, umesto da se ide na prekid. Tu su bili isti u stavu i Ljajić i SMS i Tadić. Nezadovoljan sam pristupom i angažovanošću, toliko pogrešnih pasova da su me na trenutak asocirali na Zvezdu.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Tumbakovic jos jedan u nizu selektora koji ne moze da ih motivise da trce,da igraju fudbal. Paunovic je slobodan,meni je dovoljno da vidim kako covek prica o svojim igracima i trenerskom poslu da znam da je on pravi covek za selektora,uz to ostvario je najveci uspeh u istoriji srpskog fudbala pa makar to bilo i s decom,ovi ostali samo idu iz bruke u bruku i daju partijska objasnjenja za neuspeh reprezentacije.

                        Comment


                        • Prizvao sam Norvezane, drugi put u ovim kvalifikacijama su dali vise od dva komada.

                          Videcemo u ponedeljak, da li ce uspeti Malti da daju vise od 2. Kada su kuci igrali sa njima, dali su im samo 2.

                          Comment


                          • Kolarov ne bi smeo ni kikirike-semenke da prodaje na stadionu, toliko je loš njegov uticaj. A "stručnjak" ga postavio za kapitena i komandanta odbrane?!
                            Milivojević i Maksimović očajni, kao što je već konsatovano u temi.
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Evo vam linkovi za našu utakmicu - https://livesport.ws/en/89184-serbia-ukraine.html

                              Mislim da je Nova S zažalilia zbog prenosa naše reprezentacije.

                              Comment


                              • Oko 700 ljudi na tribinama.

                                Comment

                                Working...
                                X