Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za razliku od Tumbakovica koji je trenirao Kineze,Grke i Crnogorce Muslin je trenirao klubove u Francuskoj ligi,Rusiji,Ukrajini,sto su mnogo jace lige a to se i videlo na delu kad je preuzeo reprezentaciju. Tumbakovic sa Crnom Gorom nije nista spektakularno uradio,pobedio jednom Dansku,pa i Zvezda pobedi Liverpul ali to ne znaci da je bolja od njih. Muslin nas je odveo na SP,sklonjen je od mafije i to je cinjenica,a to sta bi bilo kad bi bilo je nebitno za ovu pricu,da je trenercina u odnosu na naslednike moze se zakljuciti i bacanjem pogleda na teren.

    Comment


    • Muslin je prošlo vreme, Tumba sadašnje...kada su indijanci kao Krstaja dobijali šansu i podršku trebalo bi i Tumbi dati neko vreme.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Ne znam sto ti nasi selektori ne probaju ono sto igra Ajaks,Tadic kao lazna devetka a s krila Kostic i Gacinovic da napadaju,pokazalo se da Tadic u toj formaciji razbija u Ajaksu,trojka na sredini Milivojevic,Maksimovic,Sergej a nazad nama nema pomoci sa ovim igrackim kadrom.

        Comment


        • Kako da dam podrsku Tumbakovicu kad ce i njemu 60 igraca da prodje kroz reprezentaciju umesto da uigrava ekipu za mec sa Norveskom,kad vidim da je i on samo jos jedna marioneta Kokeze i tog njegovog saveza ne mogu da mu dam podrsku,selektor mora da ima svoje ja,Tumbakovic to nema.

          Comment


          • Ima tu i do mimozica koji iz raznih prestonica (London Berlin Rim Madrid Lisabon itd) porucuju da im nije bas do cimanja za ove prozore.. jos ako im ne garantujes minutazu.... pa koji moj me onda zoves...

            otud onda i Pavkovi Gudelji Kataiji i sl

            uz 3 ili 4 "menadzerska" a koje bi svako od vas uvrstio na svaki spisak.. zaboravljajuci da je zbog dva takva (tj nepozivanja istih) Muslin morao da leti

            slabo ljudi prate a mnogo komentarisu

            Tumbo je provincijski trener. ako je cilj mediokratizacija selekcije onda ok. ionako klupski fudbal odavno gazi reprezentativni na globalnom nivou i taj trend je nezaustavljiv..
            meni je za nasu ekipu indikativno to sto ni jedan selektor od kad znam za sebe nije sastavio citava dva ciklusa.. to nesto govori.,

            Comment


            • Iskreno, ne razumem kako su Pavkov i Rodić zaslužili poziv kada nisu uopšte u formi.
              Naravno da se treba datri podrška selektoru a onda (ne bi bio ni prvi ni poslednji) da ga ako usere i tu poslednju mogućnost kritikujemo ali pre svega kliku u FSS pa onda i njega.
              Inače nije to nikakva novotarija da se drvna građa reklamira preko reprezentacije, nije čak počela ni u periodima kada su naši igrači počinjali da odlaze na ostrvo jer su morali da ostvare određeni br utakmica u dresu repke. Bilo je toga i u vreme Miljana i pre njega, uzimala se lova da bi se pozivali u reprezentaciju...
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Pavkov,Rodic,Miletic,Mladenovic,Radonjic,Spajic igraci za procente pa onda jos gomila igraca koja se poziva reda radi,da sedi na tribinama iako imaju kvalitet za prvu postavu,pre svih Sergej,Jovic,Gacinovic. Ljudi koji stvarno imaju kvalitet ne mogu da dodju do izrazaja zbog prodaje polufudbalera kroz reprezentaciju,pored ove trojice tu mora da bude mesta za Aleksica koji dominira turskom ligom.
                Rec ne bih rekao da ta nasa odbrana nekako funkcionise,ali mi primamo po pet komada od prosecnih reprezentacija i ne igra nam Bane Ivanovic,kapiten Zenita,klasicna mafija nam je preuzela fudbal.

                Comment


                • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                  Za razliku od Tumbakovica koji je trenirao Kineze,Grke i Crnogorce Muslin je trenirao klubove u Francuskoj ligi,Rusiji,Ukrajini,sto su mnogo jace lige a to se i videlo na delu kad je preuzeo reprezentaciju. Tumbakovic sa Crnom Gorom nije nista spektakularno uradio,pobedio jednom Dansku,pa i Zvezda pobedi Liverpul ali to ne znaci da je bolja od njih. Muslin nas je odveo na SP,sklonjen je od mafije i to je cinjenica,a to sta bi bilo kad bi bilo je nebitno za ovu pricu,da je trenercina u odnosu na naslednike moze se zakljuciti i bacanjem pogleda na teren.
                  Samo sto ta Crna Gora nikad nije ni bila u prici za baraz pre njega. Tako da jeste to sto je napravio jeste bilo spektakularno, jer su odigrali odlicne kvalifikacije i ko zna kada ce sledeci put biti u prici za baraz.

                  Kada smo mi poslednji put pobedili iznadprosecnu reprezentaciju u gostima?

                  Ja samo hocu da kazem da covek uopste nije duduk naspram Muslina kao sto ti tvrdis i da je trece mesto u toj konkurenciji bio uspeh. Krstajic jeste duduk i tu nema spora.

                  I nema teorije da ce nas Tumbakovic izvuci, jer se vidi zasto je on tu dosao. On je podoban, Muslin nije.
                  Last edited by Ricma; 03-10-19, 13:48.

                  Comment


                  • Samo mala napomena Milan Rodić nije u ekipi, a Milan Pavkov jeste.

                    Što se Milana Rodića tiče njegove partije ove sezone, protiv Jang bojsa kući (namestio Aleksi Vukanoviću gol koji je odveo Zvezdu u Ligu šampiona) i sada protiv Olimpijakosa kući, su dokaz da se radi o našem daleko najboljem levom beku.

                    Izabrani su Kolarov i Filip Mladenović, kamo sreće da je tu Milan Rodić.
                    Filip Mladenović je bio odličan u Lisabonu, ali naš najbolji levi bek je Milan Rodić.
                    U svakom slučaju su oba defanzivni kosmos za jednog Kolarova koji je samo protiv Portugalije bio krivac za dva gola.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Crnogorci su jednom i igrali baraz ako me secanje dobro sluzi. Tumbakovic jeste trener za razliku od Krstajica,ali cim je on prihvatio da mu menadzeri pozivaju igrace za mene je klasican duduk,sta da ocekujem od selektora kome za svaku utakmicu pozivaju druge igrace,zato je Muslin trener a ovaj duduk jer Muslin ima svoje ja,ne mogu da igraju Sergej i Radonjic i tacka a Tumbakovicu da dovedu Ostojica iz Partizana da mora da igra on bi prihvatio,to za mene nije trener a jos manje selektor.
                      Za Rodica se slazem da je nas najbolji levi bek,odmah do njega Urosevic,o Kolarovu vise ne bih,covek nece defanzivu da igra i ne znam sta vise radi u reprezentaciji,zbog takvih zvezdica i primamo po pet komada.

                      Comment


                      • Pogresnu rec si upotrebio, nije duduk nego gnjida, beskicmenjak itd

                        Comment


                        • Za mene je upitno i to njegovo trenersko znanje,s Partizanom nikad nista u Evropi nije uradio,osvajao je neke titule po Kini dok jos nisu krenuli ovako da se Kinezi rasipaju s parama,trenirao je Grcki Aek i to je njegova trenerska karijera,zato mi je i blizi tome da je trenerski duduk. Imamo mi na hiljade takvih trenera pocevsi od pijanog Kosanovica,Vermezovica,Dostanica pa nadalje.

                          Comment


                          • Gde ovi nađoše Paragvaj.

                            Comment


                            • Svidja mi se kako je media tim uradio prezentaciju za startnih 11.

                              Startnih 11 mi se ne svidja.

                              Comment


                              • Miletic na desnom beku i Kolarov na stoperu,pa nismo Mancester Siti da mozemo ovako da se zajebavamo sa postavom.

                                Comment

                                Working...
                                X