Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo treba puštati na svakom sastanku pred utakmicu našim nabeđenim "zvezdicama":

    Da li bi neko od njih uspeo da istrči?
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by goku View Post
      Prošla, al kad me redar čudno pogledao, mislio sam da ste me ispalili.[emoji4]

      Inače ovo je kraj praćenja srpske reprezentacije što se mene tiče. Kad ode Kolarov, kad odu njuške iz saveza, kad bude bilo prepoznatljivog stila igre i to u dužem kontinuitetu onda ću preispitati odluku, al to ne znači da ću ponovo pratiti.

      Zgadili su mi se. Za početak biće odjava sa ove teme.
      Po ko zna koji put po redu stari gokara menja ploču. Ako bolje ukapirati nekad nego nikad, nekome treba manje vremena nekome treba više, neko nikada ne ukapira. Znao sam dobri moj druže gokara da kod tebe postoji taj kapacitet.

      Kad je tvoj dobri drug Brajkula rekao da neće da prati zbog ljudi u savezu napljuvao si me najstrašnije sa pričom da je reprezentacija iznad ljudi koji je vode, tako nešto.

      Volim te gokarice.
      Last edited by Brajkula; 08-09-19, 13:27.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Tako da za mene Antic nije nikakav svetli primerak, vec jedan od njih - fudbalskih balavandera.
        Antić za ove posle njega jeste svetao primerak. Na SP smo mogli bolje ali i daleko od toga da smo se obrukali.

        Posle SP Tole je preko svojih novinara pustio priču o Antiću i njegovim primanjima i kako to nije patriotski.

        Niko nije napao njega jer je on taj koji je pristao na onakav ugovor. U svakom lsučaju Antić je višestruko vratio.

        Umesto da se pruži podršku takvom čoveku da nastavi sa radom, on je popljuvan i smenjen.

        Kasnije smo dobili muda labudova.

        Sjajan period je bio sa Antićem.

        Comment


        • Antic je covek trenercina,tvrdim da je busen od strane Karadzica na SP zato i nije hteo da prihvati odgovornost za rezultat. Tacno na SP Karadzic je pustio pricu o njegovoj plati,ako se dobro secam bilo je pokusaja da okrene i igrace protiv Antica na tom SP. To je onda diglo patriotsku Srbiju kako Antic moze da ima toliku platu,a za to vreme Karadzic i ekipa pokrali jedno 20 puta vecu cifru od njegove plate,na kraju krajeva nije Antic sam sebi dao platu nego Karadzic. Umesto da novinari krenu po Karadzicu da pljuju oni su se po nalogu okrenuli protiv Antica,mislilo se da ce da ga zajebu,da im oprosti pare ali nije Antic sisao vesla.
          Vise mi zao Muslina,Antic je bar vodio SP koje je izborio a Muslina su na kvarno oterali,i jedan i drugi su gospoda ljudi,nisu mogli da izadju na kraj sa mafijaskim savezom.

          Comment


          • Slažem se sa prethodnicima da je u eri Antare napravljen neuspeh na SP. Grupa sa Australijom i Ganom se jednostavno morala preskočiti. Al sad s ove tačke gledišta sve bi dali da učestvujemo na ovako nešto velikom. Nama su kvalifikacije postale nerešiv problem.
            Antić je sigurno bušen s Toletove strane. Tu nema razgovora niti dvojbe. FS pucao sebi i noge kada smo sklonili Antaru sa čela reprezentacije i posle njega dolazili sve sami cirkuzanti i trenerski duduci. Jedino je Slavoljub Muslin ličio na personu koja paše ovakvim timu ali je brže-bolje i on sklonjen čim je počeo praviti nešto a reprezentacija ličiti na iole nešto podnošljivo za gledati i pratiti.

            Comment


            • Reprezentacija je pod Antićem ličila na tim, kao da igraju svi zajedno u klubu i sama nesreća i sudija nas nisu odveli dalje od grupe, dok je pod Muslinom reprezentacija ličila na srećnu družinu koja veze sa životom nema i Muslin nije nikakav reper za nikakav ideal.
              Last edited by Chiwwi; 08-09-19, 13:52.

              Comment


              • S Muslinom je bila srecna druzina,e sad gledamo nesrecnu druzinu.

                Comment


                • Pete kvalifikacije kako smo ga izduvali, druge zaredom kada smo na pola odigranih utakmica ispali.

                  Kada imas ove degenerike koji drze Krstajica, otpuste ga pred najbitniju utakmicu i sada novi selektor treba da te cupa iz govana. O Tumbakovicu necu svakako da bacam neki sud do marta kada nas cekaju te da kazem dodatne kvalifikacije i menjas pola tima zato sto se degenerik pre njega posvadjao sa pola tima.

                  Idemo na to EP, ali na najjadniji moguci nacin. Dobro bi bilo uci u seriju pobeda zbog boljeg mesta na rang listi. Nije ni meni najjasnije kako ce to da biraju, samo da ne gostujemo nekoj osrednjoj repki koja moze da nas tuce kuci. Ja bih mozda uz par sitnih promena, drzao ovih startnih 11. Odbrana je skroz neuigrana i treba drzati Milenkovica na desnom beku. Kapiram da bih se i ja pre ozenio nego sto bi nasa repka obezbedila plasman na EP.
                  Last edited by Ricma; 08-09-19, 14:43.

                  Comment


                  • Ne znamo da igramo fudbal i kraj.

                    Svaki put isto.
                    Uopšte nisu svesni prostora, uvek se kriju od lopte, ne otvaraju se, ne rade, znamo samo da carinimo loptu i da pošaljemo po koju na bok u prazno našim kasačkim grlima koji prebace celi šesnesterac kad centriraju svaki put kao da imaju štitnike od olova.

                    U odbrani i sedmoricu da staviš obavezno duva promaja, jure svoj rep svaki put i ispadaju kao pijanac iz kafane.

                    Tu i tamo predriblamo nekog da bi odmah zatim udarili u sledećeg pobijene glave, obavezno neki crveni tupavi, neki debilni penal, sudaranje neko u odbrani itd,itd..

                    I kad se odigra nekad neka poštena akcija od odbrane do špica sve kako treba ili nam špic omaši tri gola ili ga obore pa nam ne dosude penal.

                    Jednom u deset godina usere nekog Iliju i Muslina da se plasiraju na svetsko i to je to.

                    Ne znamo!!!
                    Last edited by Chiwwi; 08-09-19, 18:44.

                    Comment


                    • Selektor je tu kljucan,da izoluje ekipu od mafijasa i da on odredjuje i koga ce da zove i ko igra i koja taktika se primenjuje,kvalitet igracki imamo. Kokeza i strucnjaci moraju da odjebu od ekipe,znao sam da Tumbakovic nista nije resio cim nije zvao Ivanovica koji mora da bude kljucni odbrambeni igrac,iskustvom,znanjem treba da predvodi te klince Milenkovica,Veljkovica. Kolarov mora da se sutne iz reprezentacije,on ponavlja kurcobolju iz utakmice u utakmicu,ne igra odbranu.Nije Ivanovic jedini sutnut bez objasnjenja,tu su i Tosic i Gudelj,koji kakvi god da su uvek su ginuli u dresu reprezentacije.

                      Comment


                      • http://sportklub.rs/Video/Fudbal/EUR...ak-Andore.html

                        Свака част људима на самопоштовању. Ми какви смо клошари, сасвим сигурно би почели одмах да играмо.

                        Comment


                        • Da mi jebes sve ako razumem kako su Skoti i Norvezani ispred nas u ovim potencijalnim dodatnim kvalifikacijama koje vec sada mirisu na smejuriju po odredjivanju toga ko je kada domacin.

                          Bitno je do kraja kvalifikacija uigravati poslednju liniju, ali tuzno mi je to sto Mitrovic mora nuzno da bude starter kao i to sto je tesko uklopiti vezni red i sto smo tanki na desnom krilu. Nije to bas pozicija za Tadica. Mada i vezni red nam zbog Krla idiota nije uigran. SMS uopste nije igrao protiv Portugalaca, ako veceras ne startuje to ce ici bas u prilog da je Muslin sve vreme bio u pravu i da ima pogresan stav.

                          Tacno vidim ako veceras kiskenmo, da gubimo od Norvezana ili Skota u gostima.

                          Edit: Sad sam sve video. Zahvaljuci ovoj podguznoj muvi ne samo da smo ga dobrim delom izduvali za EP nakon meca sa Ukrajincima, nego dileja nije mogla jednom da pobedi Rumuniju pa smo zato iza Norvezana i Skota. Gostujemo Norvezanima sem ako oni kojim cudom ne izbore EP.
                          Last edited by Ricma; 10-09-19, 10:58.

                          Comment


                          • Nemamo mi sta da trazimo sa ovim savezom i trenerom protiv Norvezana pa taman da se igra i kod nas oni bi nas dobili,oni su organizovani kao Svajcarski sat a mi kao raspustena banda.

                            Comment


                            • Taj isti trener je u proslim kvalifikacijama dobio Dansku u gostima i uzeo od Rumuna 4 boda sa mnogo inferiornijim sastavom, a podguzna muva nije mogla da pobedi te iste Rumune. Sudite o njemu na osnovu toga sto je izgubio od najjace ekipe u grupi. Veceras ako Luksemburg uzme bod(ove) treba udriti po njemu. Mi smo zahvaljujuci podguznoj muvi dosli u situaciju da moramo da se vadimo protiv najjace repke.

                              Generalno, losa atmosfera vlada poslednje skoro dve godine. Tu nista ni on nece da promeni, da barem par igraca nisu toliko kancerogeni ne bi bio problem pobediti Norvesku u gostima. Tumba sada ne moze bas da povuce nepopularne poteze, a nije da nema igraca za odstrel. Ako barem napravi pozitivne promene u veznom redu i u spicu, nije sve izgubljeno.

                              Jos jednom, veliko hvala Musliju. Nisam ga nikad pljuvao niti bio za njegovu smenu, ali sad mi je jos vise poraso u ocima. Vreme je pokazalo da je jos vise bio u pravu.
                              Last edited by Ricma; 10-09-19, 12:40.

                              Comment


                              • Dobro ga Tumba tumbao.

                                Comment

                                Working...
                                X