Strana 553 od 553 PrvaPrva ... 53 453 503 543 551 552 553
Rezultati 8.281 do 8.289 od 8289

Tema: Reprezentacija Srbije u fudbalu

Active Member
    Datum registracije
    04.08.2018
    Moć reputacije
    214748426
    Nisam mislio na tebe nego na ove nase selektore,tacnije Kokezu. Posvadjao se sa dva jako bitna igraca,Ivanovic je i u ovim godinama nas najkvalitetniji stoper,ima gomilu trofeja iza sebe i treba da bude oslonac ovim mladim stoperima Milenkovicu i Veljkovicu,uz njega da se uce sta komandant odbrane treba da radi,garantujem da se sa Ivanovicem i Milivojevicem ne bi raspali posle jednog,dva primljena gola,ne bi dozvolili saigracima da okrecu dupe i broje koliko cemo do kraja utakmice da primimo golova.

2. Your Google Adsense code here
    Active Member Chiwwi avatar
    Datum registracije
    11.05.2016
    Moć reputacije
    214748516
    Taj meč protiv Ukrajine i poraz od 5-0 nam je sam bog poslao u zadnjem trenutku. Prvo zato što se Vučić iznervirao i odmah zvao Kokija i naredio mu da menja Krleta pa smo dobili koliko-toliko solidnog trenera na klupi(Kad se uzme u obzir ko je sve bio dostupan), drugo zato što su neki mitovi sa ofanzivnim formacijama nadam se zauvek razbijeni.
    Pa porukaaa... poruka anglomanijskoj Srbiji, poruka jeee... kace budu policija, naši navijači, Srbi ujedinili, bićemo stvarno lideri u regionu, stvarno rideri u Ruskoj federaciji, u Ruskoj dumi, u Evropskoj uniji, u Americi, u Njujorku, Srbi će biti lideri i taj dan će doći. Kada umesto bombi budu dlanovi goreli, vratili smo, vratićemo se šalovima, iii drago mi je što je danas derbi, mnogo sam srećan, znači dali Partizan dobio ili ne, ubiću se od alkohola večeras, goreće Srbija, goreće Beograd. Partizan mora da napadne visoki presing na zadnju liniju štopersku Zvezde, ako budemo to uradili, Partizan dobija sa dva-nula, hvala.

... Saša Djani Ćurčić ... 139. Večiti derbi

Active Member goku avatar
    Datum registracije
    29.07.2014
    Moć reputacije
    214748611
    Citirati Originalno postavljeno od Mihajlo10 Pogledati poruku
    Nema logike da pozivas Kolarova i Rukavinu a ne pozivas Ivanovica koji je klasa za obojicu a isto su godiste,Kolarov mozda godinu dana mladji,uz to Ivanovic nije na zalasku karijere,uzeo je titulu sa Zenitom u Rusiji,standardno igra,vodili su bre Nemci Mateusa sa 39 godina na SP a mi cemo da se odricemo nasih najboljih igraca jer nemaju 25 godina.Sere mi se od te smene generacija,svaki ciklus je smenjujemo i nikad nista ne uradimo,treba da igraju najbolji,tj. koji se najbolje uklapaju u tim bez obzira na godine. Milivojevic je nas najbolji zadnji vezni,igra premijer ligu standardno,daje golove iz penala,slobodnjaka,sut iz daleka,dobar centarsut,borben,ne znam sta se to jos trazi od zadnjeg veznog,nas najbolji igrac na SP,sve se raspalo kad je Milivojevica i Ivanovica sutnuo iz reprezentacije,liga nacija je c grupa, a to ne racunam u ozbiljno takmicenje.
    Pa nema logike. Ne trebaju tu biti ni Rukavina, ni Kolarov.

Active Member La Jugoslavia avatar
    Datum registracije
    09.04.2018
    Moć reputacije
    214748446
    Najbolja sredina terena koju imamo je tandem Saša Lukić-Nenad Krstičić.
    To je temelj bilo kog našeg tima.
    Adem Ljajić apsolutno mora da ima mesto u timu, fantastičan učinak svaki put.
    Marko Gobeljić oduševljava energijom i on je obavezni četvrti čovek na sredini terena.

Tandem napred je apsolutno savršen i on se ne dira, Dušan Tadić-Aleksandar Mitrović.
    Sve ostalo je i više nego jasno i vraća se na vreme pre Krstajića, 4-4-2:

Stojković
    Rukavina-Ivanović (kpn)-Milenković-Rodić
    Gobeljić-Lukić-Krstičić-Ljajić
    Tadić-Mitrović

Bilo bi ekstremno loše ako bi se Tumbaković okrenuo dokazanim rupama tipa Maksimović, Nastasić, Kolarov, u odbrani.
    Matić je ekstremno štetan na sredini terena, kreativnost je ubijena njegovim ekstremno negativnim i ekstremno sporim načinom igre.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

Datum registracije
    11.05.2016
    Moć reputacije
    214748516
    Zanimljivo je kako niko ne pati za Matićem na forumu.
    Pa porukaaa... poruka anglomanijskoj Srbiji, poruka jeee... kace budu policija, naši navijači, Srbi ujedinili, bićemo stvarno lideri u regionu, stvarno rideri u Ruskoj federaciji, u Ruskoj dumi, u Evropskoj uniji, u Americi, u Njujorku, Srbi će biti lideri i taj dan će doći. Kada umesto bombi budu dlanovi goreli, vratili smo, vratićemo se šalovima, iii drago mi je što je danas derbi, mnogo sam srećan, znači dali Partizan dobio ili ne, ubiću se od alkohola večeras, goreće Srbija, goreće Beograd. Partizan mora da napadne visoki presing na zadnju liniju štopersku Zvezde, ako budemo to uradili, Partizan dobija sa dva-nula, hvala.

Active Member
    Datum registracije
    04.08.2018
    Moć reputacije
    214748426
    Gledao sam nekada Jokanovica na toj poziciji,Matic je mnogo slabija verzija Jokanovica iako igra u vecim klubovima.Sigurno je bar Milivojevic trenutno bolji igrac na toj poziciji od njega. Nekako mi u reprezentaciji delovao kao Dejan Stankovic,hteo je mnogo vise nego sto moze i od onoga sto zna,nisu mu selektori nasli ulogu kakvu ima u klubu,sto i ne cudi jer nas stalno neki amateri vode.

Active Member goku avatar
    Datum registracije
    29.07.2014
    Moć reputacije
    214748611
    Citirati Originalno postavljeno od La Jugoslavia Pogledati poruku
    Marko Gobeljić oduševljava energijom i on je obavezni četvrti čovek na sredini terena.

Tandem napred je apsolutno savršen i on se ne dira, Dušan Tadić-Aleksandar Mitrović.

Stojković
    Tadić-Mitrović

Bilo bi ekstremno loše ako bi se Tumbaković okrenuo dokazanim rupama tipa Maksimović, Nastasić, Kolarov, u odbrani.
    Matić je ekstremno štetan na sredini terena, kreativnost je ubijena njegovim ekstremno negativnim i ekstremno sporim načinom igre.
    Jugosloven, jako cenim tvoj nadahnut stil pisanja, ali nemoj da nas zajebavaš sa Lukićem i Krstičićem na sredini terena i Gobeljićem na krilu. Gobeljić u nekim varijantama može da igra desnog beka ako se pokaže u ovim kvalama za LŠ i ako dobije priliku od Miloja.

Wednesday belgrade_owl avatar
    Datum registracije
    04.05.2017
    Moć reputacije
    214748483
    Citirati Originalno postavljeno od La Jugoslavia Pogledati poruku

Stojković
    Tadić-Mitrović

I ova tema odise tvojim EKSTREMNO glupim postovima... kakav bre Krsticic, Goeljic i Rodic

Datum registracije
    11.05.2016
    Moć reputacije
    214748516
    Lukić može a ovi ostali budi bog s nama. Dobro i za Rodića se može naći mesta u nekoj kombinaciji na klupi s obzirom da su nam bekovi katastrofa, osim neprikosnovenog Rukavine, naravno..

Strana 553 od 553 PrvaPrva ... 53 453 503 543 551 552 553

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •