Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ovo nije neki dogovor da ovaj tamo dobije otkaz da bi ovde došao, onda ne znam šta je.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Tumbakovic je bar trener,ali trener bez rezultata,pravio je igrace,imao dobru igru sa Partizanom za nasu ligu ali u evropskim utakmicama sve poraz do poraza. Bice nesto bolje u odnosu na Krstajica ali mi ne uliva poverenje da ce nas kvalifikovati za EP.

      Comment


      • Originally posted by NemanjaMikser View Post
        Ako ovo nije neki dogovor da ovaj tamo dobije otkaz da bi ovde došao, onda ne znam šta je.
        Nego sta je.
        Ajde budi heroj pa ispali milogorce dan pred utakmicu, a mi cemo te nagraditi nasim selektorskim mestom. Ionako se javnost buni na ovog naseg, pa nam treba novi poslusnik, ali ti si bar fudbalski trener pa ce se javnost umiriti. Ti samo treniraj a od Kokeze ces dobijati spisak za svaku utakmicu.

        Zato je Tumba i odbio sasvim razuman predlog od Savicevica. Tumba tulumba.

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Tumbakovic je bar trener,ali trener bez rezultata,pravio je igrace,imao dobru igru sa Partizanom za nasu ligu ali u evropskim utakmicama sve poraz do poraza. Bice nesto bolje u odnosu na Krstajica ali mi ne uliva poverenje da ce nas kvalifikovati za EP.
          Igra kratkih pasova na sredini terena

          Comment


          • Tulumba ako dodje idemo na euro i tamo pravimo dar-mar.

            Pozdrav za Tumbu najjačeg trenera.

            I da protiv Portugala nam pobeda nije pod must, dovoljno je i nerešeno, da se išlo na nerešeno protiv Ukrajine sad bi bili na konju ali ne ovde se htelo 15 špica i jedan bek.
            Last edited by Chiwwi; 12-06-19, 10:50.

            Comment


            • http://www.zurnal.rs/fudbal/reprezen...elektor-srbije

              Comment


              • To Koki majstore dovedi Tumbu ljubim te u onaj tvoj gips radikalski. Ako dovedu Tumbu glasam za Vučića na sledećim izborima a sirotinja nek mota kablove..

                @Mihajlo šta kažeš za Tumbu?

                Comment


                • Svu onu rakiju što su Mladja i Savo ispekli u Bijeljini Tumba ima da popije..

                  Plakaće Kristina u septembru, videćete...

                  Comment


                  • Rekao sam,ocekujem da cemo igrati lep fudbal za oko ali bez rezultata,to prati Tumbakovica kroz celu karijeru u evropskim utakmicama,bolje svakako od Krstajica,trener je i bar mogu da se nadam da je konacno naucio da igra na rezultat posle 40 godina trenerske karijere. Ja i dan danas ne shvatam kako on sa Partizanom nije mogao nista u Evropi,posebno kad je kreator igre bio Dragan Ciric jedan od najvecih talenata na ovim prostorima,pregled igre skoro kao u Piksija,brz,dribling,sve je Ciric imao samo nije imao glavu da isprati njegov fudbalski kvalitet.

                    Comment


                    • Izgleda da nista od Tumbe,opet Piksi i Ivica Jovanovic se spominju,kad Tumba sa ovim kriminalcima nije mogao da se dogovori nema sanse da ce i ova dvojica,posebno ne Piksi koji u Kini mlati lovu. Sve mi se cini da ce Krstajic nastaviti tamo gde je stao. Ivica Jovanovic je odlican trener,bilo bi lepo da on preuzme reprezentaciju ali cisto sumnjam da ce se to desiti.

                      Comment


                      • Otkud ti to? Ja i dalje mislim da će on biti.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Eno na sportklubu kazu da se nisu dogovorili a informer pominje ovu dvojicu kao kandidate za selektora,s tim sto Piksi ima ugovor u Kini a Jovanovic je slobodan.

                          Comment


                          • Pa jel Tumbica odjavio Poturice zbog Tvorevine da bi ga Kokeza sad drkao? Ako mu dođe Aca V. biće mu malo dva oka za plakanje.
                            Last edited by goku; 13-06-19, 09:11.

                            Comment


                            • Šuška se.... uskoro obaveštenje na sajtu saveza...




                              Last edited by belgrade_owl; 13-06-19, 15:36.

                              Comment


                              • Who the fuck is Ivica Jovanovic?

                                Comment

                                Working...
                                X