Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    Ma najbolje je da se ukine fudbalska reprezentacija, bar dok se ne srede stvari. Da se pare daju u sportove u kojima smo veoma uspesni a to su pre svega kosarka, odbojka, vaterpolo itd....

    Veruj mi R_R_Vettel ja sam uvek branio fudbalsku reprezentaciju, čak sam se sa drugovima kladio da će da budu minimum drugi u grupi na svetskom. I kada su ispali branio sam ih, ali je bezobrazluk dosegao vrhunac. Igraci su kao mrtvaci, Jovanovic, Kacar (decko je odlican fudbaler, nije mi jasno sta se sa njim događa ) Smesno da Ljajic ne igra, a sreća Jovanoviceva da je Jankovic povrešen, a da nije ja bih ga uzeo pre njega u svkoj situaciji, jer je doktor u odnosu na njega. Jovanovic se umislio da je Torres od kada je otisao u Liverpool, mozda i postane dobar igrac ( u sta cisto sumnjam ), ali eto nadam se da gresim.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      [quote author=gigas link=topic=1569.msg176679#msg176679 date=1286571470]
      Ljubav je slepa, a on je slepac koji po ko zna koji put svojim glupostima prodaje utakmice i u klubovima gde je branio i u reprezentaciji. /#*^D /#*^D
      &d$7
      [/quote]



      Majstore, malo suptilnije to.
      Ne iritiraj ostale bez potrebe.

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        D-Wade , dešava se to da Kačar i drugi koji su ranije bili odlični igrači , sada nisu u formi , jer ne igraju ni u klubovima ?! Za reprezentaciju bi valjda trebala da bude veća konkurencija , nego u klubu , a oni ni tamo nisu u prvoj (većina iz reprezentacije)!
        FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto & AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          @gigas a koliko je puta spasio utakmice je nebitno...kao i uvek!Ako je tebi ''slepac'' meni nije svi ste ga vi hvalili dok nije presao u partizan a sada je odjednom najgori! ma ja sam razocarana u reprezentaciju ima 2 igraca koji su ok za mene su to stojkovic i vidic a ovo ostalo samo trckaraju i poziraju! treba ljajic da dodje a ne ovaj jovanovic ...
          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

          sigpic

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            Ma ne treba sad pretjerivati,on je odlican golman,ni meni se ne svidja sto je otisao u Partizan,ali covjek je profesionalac,to je njegov posao i sta je tu je.Prelazili su i iz Barse u Real,sve je to fudbal.
            Ja sam kazem da je kriv za prvi gol,to je sve!
            sigpic

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              Vidić i Kuzmanović (ne zato što je dao gol , nego zato što je jedini non-stop u pokretu) , ostali su totalno bezveze !
              FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto &amp; AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                Kakve veze ima Partizan sa tim da li znas ili ne da branis. Covek je rupa oduvek.
                &amp;d$7

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  treba sve ove pare od fudbala uloziti u odbojku, kosarsku i vaterpolo, od ovih slepaca nikad nisat nece biti a imaju sve uslove, dok odbojkasi, kosarkasi i vaterpolisti moraju sami sebi da placaju putovanja, a da ne spominjem plivace koji plivaju u praznim bazenima itede

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    Pa izgleda da su ovi iz PFC sakupljali otpad od golmana u zadnje vrijeme
                    FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto &amp; AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      taj otpad brani u ls dok se ostali pate po nasoj &#039;&#039;super&#039;&#039; ligi &amp;+I}\
                      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        Pa branio bih i ja da su me doveli , jer su svi vjerovatno bolji od onog Ilića !
                        FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto &amp; AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          Malo bi ko odbranio ono sto je on odbranio protiv Sahtjora i Arsenala,naravno od golmana koji su dostupni Partizanu @(*6sd$%
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            To je sigurno!
                            FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto &amp; AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              @rossoner pitanje je kako bi branio!
                              <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                              *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                              *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                              LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                              Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                              JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                [quote author=rossoner link=topic=1569.msg176703#msg176703 date=1286572262]
                                Pa izgleda da su ovi iz PFC sakupljali otpad od golmana u zadnje vrijeme
                                [/quote]
                                Kad vidis ko su treneri golmana kod nas sve ti bude jasno &amp;*#GI(]
                                &amp;d$7

                                [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1569.msg176707#msg176707 date=1286572379]
                                taj otpad brani u ls dok se ostali pate po nasoj &#039;&#039;super&#039;&#039; ligi &amp;+I}\
                                [/quote]
                                E to je tek zalosno sto Partizan nije doveo dobrog golmana, ili stvorio nekog u svojoj skoli. $JS}| $JS}|
                                &amp;d$7

                                Comment

                                Working...
                                X