Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stojanče View Post
    Lele bre Mihajlo, pa zašto nas ne ispoštuješ i pročitaš naše komentare u kojima je jasno da mi nismo tražili Krstajića, ni Chiwwi ni ja. Važan je interes reprezentacije, u njenom interesu nije da joj selektori budu ovakvi poput Muslina i Krstajića. To što je Krstajić loš ne znači da ću žaliti za Muslinom jer mi živci trepere kad pomislim na igru koju on forsira. Mogu da žalim za ljude poput Jokana i Pauna.
    Ne vredi njemu pričati, kad zajoguni nešto ići će i glavom kroz zid ako treba.

    Comment


    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
      Koji trener nije dobio otkaz? On je radio na Zapadu,Istoku,znaci ima solidno trenersko znanje,jos je nas covek i sad treba da pljujem po njemu,odveo nas na SP i ja treba da kazem ovaj Muslin veze nema,igramo los fudbal,to od mene nikada necete cuti,niti tako nesto mogu i da pomislim. Rekao sam vam sta mislim o toj lepoj igri.Recite Grcima da ne cene Rehagela ili Portugalcima da ne cene Santosa. Kada te neko odvede na SP onda ga ne smenjujes ni po koju cenu,to bih isto rekao i za Krstajica kad bi nas odveo na EP ali to zna svaka budala da to nema sanse da se desi cak ni u konkurenciji Norveske jer covek nije trener.
      Dobijaju otkaze mnogi, samo njemu su brzo uručeni. Kao što si i napisao rezultati su merilo, dela. A on osim titule u Bugraskoj nema više čime da se pohvali što se inostranstva tiče. Ni je ne bih ošinuo po Muslinu da nam je kao Rehagel Grcima doneo titulu na EP. Slažem se ja s tobom da on ima solidno trenersko znanje, ono je uglavnom starovremskog shvatanja a neko takav nam ne treba, pogotovo sada kada imamo odličnu grupu igrača koja igra u najjačim ligama.
      Last edited by Karamazov; 09-06-19, 18:33.

      Comment


      • Imali smo mi i selektore modernog kova,naravno Mihajlovica,videli smo sta je covek radio,slicna prica kao s Krstajicem ali on je bar trener za razliku od ovog. Za Muslina sam ti rekao covek je morao da nas vodi na SP jer je to i izborio. Sad ti mozes da kazes Muslin ne bi nista uradio na SP a ja mogu da kazem Muslin bi osvojio SP,to je sta bi bilo kad bi bilo,cinjenica je da je Muslin sklonjen na prljav i bezobrazan nacin.

        Comment


        • E sad je vreme da turimo tačku, krenuli smo da se ponavljamo što može izazvati dosadu kod ostalih forumaša, pa i da pokrene njihov linč prema nama.

          Evo najnovije vesti:

          Krstajić: Bilo bi neozbiljno da sada podnesem ostavku

          https://www.mozzartsport.com/fudbal/...ostavku/329455

          "Ukrajina nas nije nadigrala, bili smo egal ekipa do 20 i nekog minuta, a na sitne stvari su nam dali golove, što je nedopustivo. Da smo postigli gol preko Prijovića jednom ili drugi put, ko zna šta bi bilo.".

          Comment


          • Na sitne stvari pet komada i mogli jos 5 i na sve to kaze da nismo nadigrani,neozbiljna drzava,nije ni cudo sto ceo Zapad hoce da nas siluje.

            Comment


            • Terzica na celo saveza i procvetacemo.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Terzic je to odavno vec bio,pa je malo bezao,pa se sad opet vratio,posle ce verovatno opet da bezi,s njim nikad nije dosadno.

                Comment



                • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                    45 godina delovanja Partije i 30 godina delovanja Partijinih produkata je nanelo neprocenjivu štetu moralu ovog društva. Da ne govorim o odgovornosti.
                    Svaka cast burazeru. Sustina naseg danasnjeg polozaja u par reci.

                    Comment


                    • Je l' gleda neko?

                      Comment


                      • Ja tražim one linkove što ste mi ostavljali prošli put.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • http://mygoodstream.pw/channels/live...xpdGh1YW5pYQ==
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Loši su tamo linkovi za ovu utakmicu, pokušaj ovde - http://cdn.livetvcdn.net/webplayer2....8&ci=2488&si=1

                            Comment


                            • Cak i Jovic ono sto rutinski daje u klubu ovde ne moze,ali sad je stvarno svejedno i da daju 10 golova,ubili su mi i volju i nadu da ce ikada biti nesto od te nase reprezentacije.

                              Comment


                              • Pokaži mu Mitre kako se to rešava. Baš očajan šut Jovoća malopre, neprepoznatljivo loše
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X