Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Reprezentacija Srbije

    Ma možeš ti da priznaješ i ne priznaješ šta god hoćeš , D-Wade je sve objasnio !
    FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto & AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

    Comment


    • Odg: Reprezentacija Srbije

      Ma morao je da brani onaj prvi gol,nije bio postavljen kako treba to je cinjenica i iskljucivi je krivac za taj gol,a da on nije primljen mozda bi sve bilo drugacije...
      sigpic

      Comment


      • Odg: Reprezentacija Srbije

        [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1569.msg176641#msg176641 date=1286570169]
        brate prvi gol je ovaj sutirao brzinom 300 km/h ...[/quote]


        &*#GI(]

        Comment


        • Odg: Reprezentacija Srbije

          Vidis da mogu! A svako ima svoje misljenje mozda je to sto je objasnio tebi ok meni nije i tacka!
          a sada ispade da je samo on kriv za poraz a kako je ta lopta dosla do tamo jer su svi sem vidica igrali kao da su deca u skoli fudbala nema veze!
          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

          sigpic

          Comment


          • Odg: Reprezentacija Srbije

            a znaci Isailovic bi odbranio onaj prvi gol..ili mozda Brkic (%fsd%&amp;j ..lola ga zavuce majstorski u 90 i treba mu cestitati, malo se tu moglo..nzm samo sta je Lukovic pokusavao kod treceg, zaletio se i ladno prebacio Stojkovica koji je logicno isao na loptu..uopste mi je glupo pricati o golmanu kada igraci nisu mogli povezati jednu dobru akciju protiv jedne Estonije i to na domacem terenu...

            Comment


            • Odg: Reprezentacija Srbije

              Nisam gledao, i isto preporucujem svima za ubuduce, jer je neprevazidjen osecaj na miru citati postove nakon utakmice koju smo stojicki izgubili +*@WT*48*

              Comment


              • Odg: Reprezentacija Srbije

                Ne mogu da tvrdim ništa za Isailovića , jer ga nisam gledao 2x u životu , ali je Brkić trenutno bolji od Stojkovića jedno 10x i taman da je i primio jedan gol , ne bi primio tri - sigurno !

                FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto &amp; AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

                Comment


                • Odg: Reprezentacija Srbije

                  ma sada ispade da bi i radisa odbranio.......i jos bi i dao jedan sa naseg gola na njihov preko celog terena!
                  <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                  *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                  *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                  LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                  Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                  JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Reprezentacija Srbije

                    [quote author=manda link=topic=1569.msg175069#msg175069 date=1286305385]
                    [quote author=caniggia7 link=topic=1569.msg175054#msg175054 date=1286304797]
                    Mene jedino brine Pizon.
                    [/quote]
                    Daj sansu Pizonu,pa ako zabrlja onda brini. ;) &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                    [/quote]
                    &amp;*#GI(]
                    Da je covek podneo bi ostavku odmah.
                    Ne da je kriv nego je rupcaga lopta mu prosla iznad glave. I samo da potsetim napisao sam vec ovde ranije zabole ih za ovo evropsko bitno je bilo skloniti Antica, a na sledecem igraju 24 ekipe.

                    &amp;*(@W6 &amp;d$7

                    Comment


                    • Odg: Reprezentacija Srbije

                      [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1569.msg176662#msg176662 date=1286570737]
                      ma sada ispade da bi i radisa odbranio.......i jos bi i dao jedan sa naseg gola na njihov preko celog terena!
                      [/quote]Jel&#039; tebi Stojković nešto u rodu pa ga braniš toliko ?!
                      FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto &amp; AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

                      Comment


                      • Odg: Reprezentacija Srbije

                        Nije mi nista u rodu nazalost ali volela sam ga i kada je bio u zvezdi iako sam partizanovac a volim ga i sada u partizanu,bukvalno od kada sam se rodila ga volim.Sjajan je golman kada je odbranio penal na sp svi su ga slavili kao boga,takodje i jos neke sigurne golove a sada ga svi pljuju jer je odlucio da ne traci svoj zivot u nekom tamo klubu vec da ode u ligu sampiona i zvizde mu na utakmici i ispada kao da je on kriv za poraz! A i upoznala sam ga uzivo,mnogo je fin,veoma dobra osoba car od coveka i nervira me sto ga pljuju ovako!
                        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Reprezentacija Srbije

                          Hoću Vladanu da čestitam pobjedu đetića nad velikim protivnikom, a ne znam na kojoj temi to da uradim? l5&#039;%9

                          Comment


                          • Odg: Reprezentacija Srbije

                            OK! Hvala na odgovoru Raikkonen_Rossi_Vettel !
                            FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto &amp; AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

                            Comment


                            • Odg: Reprezentacija Srbije

                              [quote author=High_Hopes link=topic=1569.msg176672#msg176672 date=1286571164]
                              Hoću Vladanu da čestitam pobjedu đetića nad velikim protivnikom, a ne znam na kojoj temi to da uradim? l5&#039;%9
                              [/quote]
                              Hvala,hvala %QWT&amp;W
                              Trebale su da budu dvije pobjede danas,ali eto,Estonija je to sprijecila #%d*

                              P.S.Ovdje h5g6k8
                              http://www.sportklub.info/forum/inde...topic=2830.120
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: Reprezentacija Srbije

                                [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1569.msg176671#msg176671 date=1286571140]
                                Nije mi nista u rodu nazalost ali volela sam ga i kada je bio u zvezdi iako sam partizanovac a volim ga i sada u partizanu,bukvalno od kada sam se rodila ga volim.Sjajan je golman kada je odbranio penal na sp svi su ga slavili kao boga,takodje i jos neke sigurne golove a sada ga svi pljuju jer je odlucio da ne traci svoj zivot u nekom tamo klubu vec da ode u ligu sampiona i zvizde mu na utakmici i ispada kao da je on kriv za poraz! A i upoznala sam ga uzivo,mnogo je fin,veoma dobra osoba car od coveka i nervira me sto ga pljuju ovako!
                                [/quote]

                                Ljubav je slepa, a on je slepac koji po ko zna koji put svojim glupostima prodaje utakmice i u klubovima gde je branio i u reprezentaciji. /#*^D /#*^D
                                &amp;d$7

                                Comment

                                Working...
                                X