Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni drago. Jebem ti ovu seljačinu ružnu Krstajića. Smrad.

    Comment


    • Naivno i glupo

      usput, jel imaju đetići neku kaznu, prazno na tribinama.

      Comment


      • Smradina odvratna, nek ide u kurac vise.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Ovo su prave utakmice koje pokazuju koliko vredi dobar trener. Gledaj ga Krstajić...ne zna gde bije.

          Kakva ti je ovo postavka treneru. Igraš na kontre, a bušan pozadi.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Je l sve države koje se otcepe na račun Srbije i Rusije moraju sa budu plavo žute ili šta

            Comment


            • Bruka.

              Potpuno bre svi drugačiji igrači kad igraju za reprezentaciju. Gaćinović i Kostić jedan upotrebljiv centaršut nisu imali.

              Comment


              • Nisu drugačiji igrači nego nema sistema. Igra od utakmice do utakmice drugi sastav i sistem. Baš su preko noći zaboravili svi da igraju.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Je l sve države koje se otcepe na račun Srbije i Rusije moraju sa budu plavo žute ili šta
                  Meni licno su Ukrajinci blizi od Rusa, napacen narod.

                  Crna Gora je kaznjena zbog rasizma protiv Engleske.

                  Comment


                  • Ne treba gledati individualne greske igraca. Sve je nekako lose, ne zna se ni sta je plan igre.

                    Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

                    Comment


                    • Dmitrović ima da nalema Kolarova do kraja, a Kolarov u fazonu smiri se druze ionako je samo termin [emoji1]

                      Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                      Comment


                      • Sprdaju se sa nama.

                        Comment


                        • Nego gde su sad oni koji su hvalili i branili Mladena naprednog?

                          Jedini spas za nas fudbal je suspenzija dok se stoka ne otera iz fudbala.

                          Comment


                          • Kostić dva puta nije uspeo proći svog čuvara u igri "jedan na jedan". U Ajntrahtu je s lakoćom takve situacije rešavao.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by belgrade_owl View Post
                              Meni licno su Ukrajinci blizi od Rusa, napacen narod.

                              Crna Gora je kaznjena zbog rasizma protiv Engleske.
                              Crna Gora je to smućkala sa Englezima da protiv Kosova ne bude pivajza i publike.

                              Meni nisu bliski ni jedni ebe mi se i za jedne i za druge.

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                Meni licno su Ukrajinci blizi od Rusa, napacen narod.

                                Crna Gora je kaznjena zbog rasizma protiv Engleske.
                                Ukrajinci nas mrze ko da smo im smrtni neprijatelji. I to ne kriju, već ističu na svakom koraku.
                                Oni i Gruzini najveća stoka i g***a.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                                Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 07-06-19, 20:24.

                                Comment

                                Working...
                                X