Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo ne znas sa koje strane vise biju. Imamo srece vise nego znanja.

    Comment


    • Uh, dosta srece. Dobro se zavrsilo.

      Pepe, najogavnija njuska.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Ne znam da li mi je više drago što smo uzeli bod ili krivo što je Ukrajina ovako glupo dobila.

        Svaka čast momcima. Borili su se lavovski. I da su izgubili, ne bih imao šta da im zamerim. Srce na teren, pa šta bude. To jedino možemo da tražimo, i to smo i dobili. Sreća i borbenost.

        Dobar bod.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Veliki bod! Kao sto rekoh, bez poraza od Nemaca i Portugala u gostima odlicmi rezultati koliko ide tesko videti jedva pobedu Ukrajinaca, sa tri boda u Kijevu smo jednom nogom na Euru.

          Comment


          • Da doživim da sudija dosudi penal protiv nas koji i jeste bio a onda preinači odluku u našu korist..

            Pa mislim doživeh i to

            Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
            Veliki bod! Kao sto rekoh, bez poraza od Nemaca i Portugala u gostima odlicmi rezultati koliko ide tesko videti jedva pobedu Ukrajinaca, sa tri boda u Kijevu smo jednom nogom na Euru.
            Biće dovoljan i bod tamo..
            Last edited by Chiwwi; 25-03-19, 21:52.

            Comment


            • Kako je nas usralo ovo, pa ne zna se da li nas je vise ukenjalo protiv Nemacke ili veceras. Krstajic ocajan, covek ne zna gde tera, znaci ima vise srece nego pameti.
              Ovaj X je premija, i steta sto je Ukrajina dobila u 93. neugodni Luxemburg.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Ne verujem da Jovic nije dobio ni minut...

                Comment


                • Mali Maksimović me oduševio. Koliko je dečko pretrčao i pokrio terena. Krpio je i za njega i za Ljajića. Svaka mu čast.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Kako smo ovo preživeli

                    Comment


                    • I sta je doneo ulazak Radonjica u pp?

                      Sreca ne prati uvek samo hrabre nego i Srbiju.

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Ne verujem da Jovic nije dobio ni minut...
                        Pa šta da radi? Da trči presing?
                        Ovi naši dva pasa ne znaju da spoje, svaki put kad dobijemo loptu gledamo kog Portugalskog štopera da pogodimo dijagonalom.

                        Comment


                        • Ovaj bod je osvojen na neverovatnu srecu,borbenost i genijalnost Tadica,ostalo nista nije valjalo,teska panika,ocajne izmene,Krstajic je vodio reprezentaciju kao i na SP,znaci kao da je radio protiv sopstvene ekipe,razbice nas Ukrajinci ako ovako budemo igrali

                          Comment


                          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                            Veliki bod! Kao sto rekoh, bez poraza od Nemaca i Portugala u gostima odlicmi rezultati koliko ide tesko videti jedva pobedu Ukrajinaca, sa tri boda u Kijevu smo jednom nogom na Euru.
                            Mi sa Ukrajinom ne igramo u Kijevu vec u Lvivu... a to je vec paklena atmosfera posto su u zapadnoj Ukrajini katolici koji mrze sve sto je pravoslavno zbog Rusa koji su tokom WW II pobili veliki broj stanovnika tokom povlacenja 1941. Mi imamo reputaciju i veliku ljubav prema Rusima tako da ce na tribinama verovatno biti pakao.

                            Comment


                            • Super rezultat, realno su nas trebali dobiti ali šta nas briga volim i da nas usere, nekako smo malerozni i baksuzni u fudbalu otkad znam za sebe. Ne znam kako samo ne dade Portugal bar još jedan.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                I sta je doneo ulazak Radonjica u pp?

                                Sreca ne prati uvek samo hrabre nego i Srbiju.
                                Minute u CV-u kao i uvek. Neverovatno los igrac.

                                Comment

                                Working...
                                X