Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Glupo primljen gol, jojjjj sta smo promasili. Mi sa Mladenovicem na beku drzimo se , u drugom pokusati i napasti bez Ronalda su a Pepe ima karton.

    Comment


    • Ne može ovako da se igra. Mnogo se trči bez potrebe u odbrani baš kao muve bez glave. Krstajić mag je ladno ubacio Radonjića umesto Gaćinovića i ostavio Ljajića da mu igra osigurača..

      A Pepeu želim što pre drugi žuti, zaslužio ga je.

      Comment


      • Treba sa više hrabrosti napasti jer su i Portugalci bušni. Loš nam vezni red, ne može Maksimović da krpi sam u defanzivi.

        Comment


        • Za ocekivati je Tadic out, SMS in.

          Comment


          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
            Prvo mesto u ligi nacija, plasman u b diviziju, gde su nemci i hrvati npr, remi u nemackoj bez sedam igraca, najmanje ima baraz za euro i bar bod u Lisabonu na staru.malo? Hrvati juce izgubise od madjara sta je to?
            Odlični rezultati.

            Prvo mesto u ligi nacija, pored toliko kvalitetnijih repki od nas. Mislim da nam je to jedan od većih uspeha u istoriji.

            Remi u prijateljskoj utakmici. Čak i računamo unapred bod posle prvog poluvremena.

            Mislim da i sam vidiš da je to nedovoljno da se kaže da ima rezultate.

            A zašto sam kritičar? Zato što mu Ljajić igra DM-a protiv Portugala. Zato što je isti taj Ljajić pustio Danila da ga prođe kod gola. Ali ja ne krivim Ljajića, čovek nije DM. Krivim nedovoljno kvalitetnog trenera. Čoveka koji nije imao dan karijere pre preuzimanja repke. Jel ti to zvuči normalno? Treba ga maksimalno kritikovati.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Obzirom da ne igramo na centarsut i da guramo loptu kroz sredinu realno je da Mitar izadje. Ne znam ko jos osim Radonjica mora da udje po menadzerskoj liniji.

              Comment


              • Pavkov ulazi 100%

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Odlični rezultati.

                  Prvo mesto u ligi nacija, pored toliko kvalitetnijih repki od nas. Mislim da nam je to jedan od većih uspeha u istoriji.

                  Remi u prijateljskoj utakmici. Čak i računamo unapred bod posle prvog poluvremena.

                  Mislim da i sam vidiš da je to nedovoljno da se kaže da ima rezultate.

                  A zašto sam kritičar? Zato što mu Ljajić igra DM-a protiv Portugala. Zato što je isti taj Ljajić pustio Danila da ga prođe kod gola. Ali ja ne krivim Ljajića, čovek nije DM. Krivim nedovoljno kvalitetnog trenera. Čoveka koji nije imao dan karijere pre preuzimanja repke. Jel ti to zvuči normalno? Treba ga maksimalno kritikovati.
                  Ako ispadne iz kvalifikacija ok trebq kritika, kazes mnogo kvalitetne, zaboravio si ranije kako smo prolazili sa twkvim ekipama koje potcenjujes .. Remi sa Nemcima u gostima je uvek uspeh pa bila prijateljska ili ne.

                  Comment


                  • Uh kako bi nam sad legla još na poluvremenu izmena Ljajić-Lukić i Mitrović-Jović. Ali znam da od tog filma nema ništa..

                    Kapiram da ćemo da vidimo nešto tipa Tadić -SMS i Dmitrović-Rajković

                    Comment


                    • Primljen gol - u trenutku kada je jedini portugalski par nogu koji nešto može da uradi već bio na lađenju i kada su se ovi njihovi mučenici počeli polako opraštati od meča - tako što njihov štoper uvesla do tvojih dvadeset metara i pretvori penal u pokretu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                        Ako ispadne iz kvalifikacija ok trebq kritika, kazes mnogo kvalitetne, zaboravio si ranije kako smo prolazili sa twkvim ekipama koje potcenjujes .. Remi sa Nemcima u gostima je uvek uspeh pa bila prijateljska ili ne.
                        Nije baš tako crno kao što pričaš. Ja se sećam i pre Krstajića da smo rešavali te "manje" repke. Pa Muslin nas je odveo na SP tako. Pa pre njega i Antić.

                        Ako ispadne iz kvalifikacija, treba ga šutnuti nogom u dupe bez da se zahvalimo(samo što bi ja to uradio koliko sutra). A kritiku će uvek dobijati kad taktički zakaže. Kao što je večeras uradio sa Ljajićem.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Nije baš tako crno kao što pričaš. Ja se sećam i pre Krstajića da smo rešavali te "manje" repke. Pa Muslin nas je odveo na SP tako. Pa pre njega i Antić.

                          Ako ispadne iz kvalifikacija, treba ga šutnuti nogom u dupe bez da se zahvalimo(samo što bi ja to uradio koliko sutra). A kritiku će uvek dobijati kad taktički zakaže. Kao što je večeras uradio sa Ljajićem.
                          A pre Antica i Petkovic, zavrsio covek isped Spanije u grupi.

                          Comment


                          • Ma jok, odmah ga treba sutnuti u dupe da bi se plasirali.

                            Comment


                            • Inače, štoperi su nam večeras odlični. Sačuvali su bar 3 čista gola.

                              Originally posted by belgrade_owl View Post
                              A pre Antica i Petkovic, zavrsio covek isped Spanije u grupi.
                              Istina, zaboravio sam na njega.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Kako ovog Radonjica nije sramota da se odazove uopste. Ja losijeg fudbalera na toj poziciji nisam video jos od Pitera Rudija.

                                Comment

                                Working...
                                X