Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malo smo se popravili u defanzivi.

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Koje rezultate tačno ima Krstajić?
      Nema nikakve naravno, i ovo sto igraci igraju, to je iz inata protiv uputstava koja dobijaju u svlacionici.

      Comment


      • Ima rezultate... ispadanje sa SP i svadjanje sa znacajnom grupom igraca i velikim delom javnosti.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Ima rezultate... ispadanje sa SP i svadjanje sa znacajnom grupom igraca i velikim delom javnosti.
          Tačno. My bad.

          Malo ušla voda u uši Portugalcima posle izlaska Ronalda. Odlična prilika da malo odmorimo posle pritiska.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Jbt 5 naših oko njega, i lagano čovek zabi golčinu..
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Dali mu 30 metara fore pa se onda setili da mu pridju.

              Comment


              • Petorica ga gledaju.

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Koje rezultate tačno ima Krstajić?
                  Prvo mesto u ligi nacija, plasman u b diviziju, gde su nemci i hrvati npr, remi u nemackoj bez sedam igraca, najmanje ima baraz za euro i bar bod u Lisabonu na staru.malo? Hrvati juce izgubise od madjara sta je to?

                  Comment


                  • Baš ovo sam pričao za Ljajića. Jel video neko njegovu reakciju? Nije čovek DM, i to je to. Nema pozicioniranje, nema osećaj za to. Pustio je čovek da prođe pored njega.

                    Na kraju uklizava Maksimović, koji je bio dalji duplo od Danila od Ljajića...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Ima rezultate... ispadanje sa SP i svadjanje sa znacajnom grupom igraca i velikim delom javnosti.
                      Koliko tacno nemamo poraz? Ajde malo budite realni jedna hrvatska pukne od madjara, mi vodimo i protim nemaca i portugala, u gostima a do juce si gubio protiv Estonije, ovo podseca malo i na kritike Djordjevica makon par poraza.

                      Comment


                      • Daj bre crveni ovom debilu.

                        Comment


                        • Kad bi tadic znao da padne ovo bi bio cist crveni ko suza

                          Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                          Comment


                          • Odvratni Pepe!
                            Dusan car, kralj..
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Pavkov je za ovakav start dobio crveni.

                              Comment


                              • Pepe je jedini igrac kom bi voleo da neko razvali tu odvratnu njusku...najogavije stvorenje koje je ikad hodalo fudbalskim terenima...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X