Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Luka Jovic da osvoji zlatnu loptu, kod "strucnjaka" bi grejao klupu...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Mislim da je nerealno očekivati i kod nekog dosta ozbiljnijeg selektora da izađe sa Mitroivćem, Jovićem i Tadićem na ovu našu poslenju liniju.
      Ne znam koliko ste ispratili, ali Tadić blista u LŠ i prvenstvu Holandije kao napadač bez defanzivnih obaveza.
      Mitrović ima nestvarnu reprezentativnu statistiku i rekao bih nastandardniji naš igrač kada su u pitanju igre za nacionalni tim.
      Tu je Luka najmlađi i sasvim će sigurno dočekati uskoro svoju priliku.

      Sa druge strane u odbrani imamo Spajića, Mladenovića, Rukavinu... Kad bi stavio Jovića uz Mitrovića i Tadića ne bi niko pokrpio pozadi, vezni red bi umro trčeći.

      Sasvim realno je da uz Maksu zaigra Lukić koji se ustalio u prvoj postavi Torina i sasvim dobro guraju prethodnih meseci.

      Ne treba zaboraviti da igramo u Lisabonu, da je Portugal ofanzivno jako dobra ekipa, da su izgubili 2 boda pre neki dan i da će napasti svim snagama.

      Tako da ja očekujem neku 4411 postavu, da uz ovu četvorku i 2 jaka centralna vezna po boku zaigraju npr. Gaćinović i Lazović kako bi pomogli našim bekovima i ispred Tadić i Mitrović.

      Jović i SMS u zavisnosti od rezultata ulaze u drugom delu.

      Comment


      • I šta sad koliko sam razumeo mi koji nemamo Novu S nemamo gde da gledamo mrtvu reprezentaciju nego smo osudjeni na kladionice i strimove?

        Comment


        • Originally posted by Cooper View Post

          Jović i SMS u zavisnosti od rezultata ulaze u drugom delu.
          Ja bi pre reko da SMS igra od starta a da Lukic ostaje na klupi. Cim se konacno prodade onda ce da zamene uloge.

          Comment


          • Na svim SK kanalima u programu piše koji su mečevi u koje vreme na programu, samo na SK 1 piše u 20:45 Fudbal: Kvalifikacije za EP. Ali ne piše koji meč. Da neće da nas iznenade pa da prenose Srbiju.. A veća mogućnost je da je to ipak CG-Engleska. Svakako ne razumem zašto nisu uzeli onda našu reprezentaciju kad već prenose sve mečeve EP.
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Originally posted by NemanjaMikser View Post
              Na svim SK kanalima u programu piše koji su mečevi u koje vreme na programu, samo na SK 1 piše u 20:45 Fudbal: Kvalifikacije za EP. Ali ne piše koji meč. Da neće da nas iznenade pa da prenose Srbiju.. A veća mogućnost je da je to ipak CG-Engleska. Svakako ne razumem zašto nisu uzeli onda našu reprezentaciju kad već prenose sve mečeve EP.
              Mislim da to nije mogućnost pošto SK ne može ni jednu od bivših zemalja Yuge da pušta u prenosu, samo u snimku.. Takva je bila situacija u prošlim kvalama..

              Comment


              • Može prenositi, samo ne smije reprezentaciju iz države gdje emituje program. Tako će recimo SK HR prenositi Portugal-Srbija, SK SR vjerovatno Crna Gora-Engleska itd.

                Comment


                • Da na to sam mislio, zabravio sam to da dodam..

                  Comment


                  • Ja ako ovog Krstajica i Kokezu nesto razumem ubio me bog,zasto je Bogosavac igrao protiv Nemacke a Mladenovic nije pozvan ako ce veceras Mladenovic da igra,sto onda njega nije pokusao da uigra koliko toliko protiv Nemacke nego Bogosavca koji ce da greje klupu protiv Portugalije. Znaci po cenu menadzerisanja,da se Bogosavcu digne cena mi danas izlazimo prvi put u sastavu s Mladenovicem,ne da ne znaju Portugalci sta da ocekuju nego to ne znamo ni mi a ni sam Mladenovic ne zna kako je dospeo do prve postave kao cetvrti ili peti pozvani levi bek. Naravno,ako je tacan taj sastav zurnala,jedino logicno je da Bogosavac igra.

                    Comment


                    • Pa koja je to fora, evo vam možete da otkupite sve mečeve EP, ali ne možete svoju reprezentaciju?
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Neko drugi je već otkupio pretpostavljam
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                          Pa koja je to fora, evo vam možete da otkupite sve mečeve EP, ali ne možete svoju reprezentaciju?
                          Pa zato što je "Nova S" pljunula ozbiljnu kintu SK-u za prava prenosa Reprezentacije Srbije.
                          SK je otkupio prava prenosa celokupnih kvalifikacija za prostor SFRJ i ko god je hteo da prenosi nešto morao je da plati SK-bu..

                          "Nova S" očigledno ulaže ozbiljno u sopstvenu promociju agresivnim programom još na početku:
                          Utisak nedelje, Senke, Ubice, Reprezentacija.

                          Svaka im čast na tome ali dobar deo stanovništva nema tu televiziju uključujući i mene..

                          Više mi idu na živce ovi šošoni iz SK-a što su im prodali apsolutna prava na prenos(Ako jesu, videćemo večeras) mogli su da naprave dil i mi i vi.
                          Last edited by Chiwwi; 25-03-19, 18:31.

                          Comment


                          • Pod kojim brojem je na totalu ta Nova? Sastav je iznenadio i Krstajica,protiv Portugala samo sa Maksimovicem na zadnjem veznom a i njega cesto povuce lopta napred.

                            Comment


                            • Večeras samo jedan zadnji vezni u sastavu i to Maksimović koji baš i ne drži poziciju, ovo nisu istine.

                              Ipak Krsatajić sam sastavlja tim.

                              Comment


                              • To je pretpostavka Sofascore.

                                Ovo su zvanične postave i formacije...

                                Comment

                                Working...
                                X