Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ko je to stao na Maticevu stranu kad je Sinisa bio selektor (cini mi se) ili na Tadicevu kad je tu bio Curcic?

    Ne moze tako, jeste logicno ali tad bi naredni selektor imao minimalan autoritet nad timom.
    A opet ne znam kako bi se brzo resila ova agonija sa njim kao selektorom + strucni stab. Jedno znam, ne gledam vise dok je ovakva situacija.
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Ne secam se to sa Tadicem, a ovo Sinisa-Matic je vrlo brzo bilo prevazidjeno.

      Kad bi se ova dvojica pridruzili bundzijama, mislim da se ne bi izdrzao pritisak javnosti i da bi sigurno doslo do smene trenera. Za neke vece promene od toga bi protest/bojkot trebao da bude duzi, da privuce paznju stranih medija uz neka direktna svedocenja (ako bi neko od njih imao taj motiv i zelju) kao sto je ovo sa Rambom, samo svezija.

      Comment


      • Skoro je to bilo za Tadica.

        Kad nisu stali za jednog Baneta Ivanovica..
        Trula nam je repka bas dugo, ali nikad ovoliki uticaj nisu imale struje van tima pa i selektora.
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Ja ne znam ova Fifa i Uefa i ono njihovo navodno pravilo da politika u sport ne moze da se mesa,to izgleda vazi samo za africke zemlje,jer mi bi po tim parametrima trebali vec odavno da smo dobro kaznjeni,da nas iskljuce iz svih mogucih takmicenja.Nas savez vodi telohranitelj i kum predsednika drzave,tu su njuske iz politike,sa interpolovih poternica,huliganski odredi vladajuce stranke,tu prakticno sport ne postoji,verujem da i igraci moraju da se uclane u SNS ili bar da budu na menadzerskoj listi nekog SNS clana koji radi za predsednika drzave da bi igrali za reprezentaciju.

          Comment


          • I mene cudi da nam savez nije suspendovan do sada obziom na to kakvi ljudi nam sede u savezu i u vodecim klubovima lige.

            Comment


            • Odvratan rezultat trenutno u Portugalu

              Comment


              • Kad Darko Kovačević nije hteo da igra za reprezentaciju dok je bio jedan selektor...
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • To je to, bahati foteljas skorojevic.

                  Comment


                  • Evo, ne znam da od svih sportista ti fudbaleri imaju najmanje mozga. Ili se ostali ne eksponiraju toliko
                    On ce nekome da zabrani da igra za reprezentaciju, cak i bez obzira ko ce biti selektor eventualno
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nisu ovo njegove reci nego Kokezine,a ako se to malo dublje proceslja vrlo moguce i Vuciceve,Kovacevic ih samo prenosi. Kovacevic kao igrac nije hteo da igra pod Djoricem,tako da ovo on ne moze da smisli.

                      Comment


                      • Kad se jednom, konacno, odradi lustracija u Srbiji...nece se ovakvi pojavljivati a svaki koji pokusa ce dobro razmisliti...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Čitam komentare i zaista se slažem sa većinom. Ali pogledajmo iza nas, kaži da je istorija učiteljica života. Od Santrača pa na dalje. Jedino su Muslin, Ilija Petković i Antić imali slobodu u radu, koja ih je na kraju skupo koštala. Srbija je takva zemlja, vode nas pogrešni ljudi na svim nivoima. Igrači su toga svesni i zato se ne bune. Možemo oterati Krstajić , da li će doći neko bolji? Da li bi taj bolji mogao da radi slobodnije? Da li bi Kokeza dozvolio Zidanu da pozove u repku koga želi? Muslin je dobio otkaz zbog neposlusnosti...

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Evo, ne znam da od svih sportista ti fudbaleri imaju najmanje mozga. Ili se ostali ne eksponiraju toliko
                            Nije samo u pitanju sićušni mozak nego i to što nemaju srama. Srama da ima ne bi se ovako ponašao, pogotovo kad zna da je i on radio slične stvari.

                            СРБИЈА: Дмитровић, Рукавина, Спајић, Миленковић, Младеновић, Милинковић-Савић, Максимовић, Лукић, Тадић, Митровић, Љајић.
                            Ovo je Žurnalov sastav. I ja sam mišljenja da će ovako biti.

                            Comment


                            • Originally posted by Stojanče View Post
                              Nije samo u pitanju sićušni mozak nego i to što nemaju srama. Srama da ima ne bi se ovako ponašao, pogotovo kad zna da je i on radio slične stvari.



                              Ovo je Žurnalov sastav. I ja sam mišljenja da će ovako biti.
                              'bo ga Ljajić....sreća je što nemam Novu S...

                              https://www.livesoccertv.com/news/29...march-25-2019/
                              https://www.livesoccertv.com/match/3...gal-vs-serbia/
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Sta ce Lukic u sastavu....ko ce da igra po desnoj strani? Nije valjda da ce opet da gurne Tadica desno?

                                Comment

                                Working...
                                X