Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U moru izgovorenih gluposti Vucica ovo je najveca i najsmesnija,uz onu kako mi samostalno odlucujemo u svojoj drzavi.

    Comment


    • Organizacija košta ali i donosi mnogo dobrog zemlji koja je organizator od poboljšane infrastrukture do punjenja budžeta i slanja određene slike u svet, tako da nije glupost ali je daleko od realizacije.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        I to ako je bio prvak sveta znači da može pišati po svemu.
        Balavac ne zna nos da obriše, protiv Crnogoraca bio najgori i on sebi daje pravo za svađanje i prozivke.
        Nije ni Luka svetac kakvim se predstavlja. Njegov ispad je velika režija agenta koji ga predstavlja.


        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
        Kod nas se ništa ne dešava spontano ???? Sve je neka režija, nekog tamo......pretvorićemo se svi u Željka Pantića, aman ljudi.
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Serem se na žurnal, Kokezine novine. Koliko su pristrasni ovi članci gde pljuju Mijata, kakav god da je igrač, sa pravom se buni. Ako je nešto trulo treba to i da se iznese. A truleži je mnogo, u svim slojevima, počevši od tima i kapitena pa do glavnog u savezu
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Promeniti selektora u ovakvim vremenskim uslovima bi bilo kao promeniti boju ostecenog broda i ocekivati da nece potonuti. Paunovic je idealno resenje za selektora ima postovanje svih mladih igraca pa i onih starijih koje nikad nije vodio i jos bitnije ima znanje, ima kliker, ima inovativnost, ima karakter, ima mirnocu ima stav koji ce biti postovan kod svih igraca.......ali cak i on ako udje u kolo sa krokodilima iz saveza nece dugo da potraje.
              Last edited by tamonajugu; 24-11-18, 15:27.

              Comment


              • Realno pre cu ja na Mars stici nego sto ce se u Srbiji ili na Balkanu organizovati SP,jedino ako potpisemo kapitulaciju Amerikancima i zvanicno postanemo njihova kolonija u Evropi.Do tada pre ce se igrati SP na Severnom polu nego na Balkanu,ne mogu ocima da nas vide,nisu nam dali SP za 150 godina i nece ga ni dati.

                Comment


                • Originally posted by Chiwwi View Post
                  Moderacijo ajmo anketa ko ce biti novi selektor Srbije.

                  Ponudjeni odgovori:

                  1. Piksi
                  2. Jokanovic
                  3. Milojevic
                  4. Lalatovic
                  5. Gvardiola
                  6. Niko od navedenih
                  7. Srbija ima svog selektora a to je Mladen Krle Krstajic (UAAA FSS!!!)
                  Tačan odgovor je pod brojem 1.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Gde ti je medju ponudjenim odgovorima Vucic,mene uopste ne bi cudilo da Kokeza postane selektor ili Tomin sin,ne moze selektor da bude covek koji nije podoban,tako da ocekujem da ako Krstajic dobije otkaz na njegovo mesto dodje jos nepismeniji trener,mozda neko ko u zivotu nije ni sutnuo loptu.

                    Comment


                    • Teško ćeš naći nekog ko baš nikada u životu nije šutnuo loptu.

                      Comment


                      • Prošao žreb, sad da vidimo ko će biti selektor. Ako misle da stave Pižona, onda bolje da ostane Krstajić.

                        Ako ostane Krstajić, da li će zvati Gaćinovića?

                        Comment


                        • Mi treba da se fokusiramo na to da plasman na evropsko prvenstvo pronadjemo preko Lige nacija.....u kvalifikacijama ko zna sta moze da se desi.

                          Comment


                          • U ovakvoj grupi nema sta da se lazemo. Ovo mora da se prodje...
                            Mada, sumnjam da cemo imati iole normalnog trenera. Tako da mozda i jesi u pravu

                            Comment


                            • Ništa iskusnijeg selektora nemaju ni Ukrajinci

                              Comment


                              • Originally posted by tamonajugu View Post
                                Mi treba da se fokusiramo na to da plasman na evropsko prvenstvo pronadjemo preko Lige nacija.....u kvalifikacijama ko zna sta moze da se desi.
                                Stani malo, pa kvalifikacije se igraju pre plej ofa Lige nacija.

                                Zašto da se fokusiramo na nešto što ide posle kvalifikacija.

                                Liga nacija je rezervna opcija ako se ne prođe kroz kvalifikacije.

                                Ako se prođe kroz kvalifikacije, mi nećemo ni igrati u tom plej ofu Lige nacija.

                                Comment

                                Working...
                                X