Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Međusobni.

    Comment


    • Kakve veze ima sto su dva slicna napadaca,pa protiv Gruzije su zajedno igrali i Muslin je par puta kad je jurio rezultat igrao sa obojicom,uostalom ako mu ne odgovara Prijovic mogao je Jovica da zove.Ne znam to za bodove,stvarno bi bila bruka da ne budemo prvi u grupi pored ovakve Rumunije i Crne Gore.Rumunima svaka cast,kako ljudi podrzavaju reprezentaciju kao SP da igraju,50 000 ljudi,steta je sto nemaju bolje igrace,fali im jedan Hadzi,taj je bio igracina.

      Comment


      • Originally posted by Weltschmerz View Post
        Međusobni.
        Biće čupavo onda. Crna Gora mora da drmne bar bod Rumunima. U tom slučaju nas nerešeno sa CG i pobeda protiv Litvanije vodi dalje.

        Comment


        • Article 15 Equality of points – league phase
          15.01 If two or more teams in the same group are equal on points on completion of the
          league phase, the following criteria are applied in the order given, to determine
          their rankings:
          a. higher number of points obtained in the group matches played among the
          teams in question;
          b. superior goal difference from the group matches played among the teams in
          question;
          c. higher number of goals scored in the group matches played among the teams
          in question;
          d. higher number of goals scored away from home in the group matches played
          among the teams in question;
          e. if after having applied criteria a) to d), teams still have an equal ranking,
          criteria a) to d) are reapplied exclusively to the matches between the
          remaining teams to determine their final rankings. If this procedure does not
          lead to a decision, criteria f) to l) apply in the order given to the two or more
          teams still equal;
          f. superior goal difference in all group matches;
          g. higher number of goals scored in all group matches;
          h. higher number of away goals scored in all group matches;
          i. higher number of wins in all group matches;
          j. higher number of away wins in all group matches;
          k. lower disciplinary points total based only on yellow and red cards received in
          all group matches (red card = 3 points, yellow card = 1 point, expulsion for
          two yellow cards in one match = 3 points);
          l. position in the UEFA national team coefficient rankings (see Annex D.1.2).

          Da, gleda se ko je bio bolji u međusobnom duelu.

          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Međusobni.

            Comment


            • Moramo da dobijemo CG u Beogradu.

              Comment


              • Inače ova liga nacija je odlična karta za evropsko. Ako budemo prvi u grupi u baražu idemo na ekipe tipa Finska, Škotska, Bugarska. Mnogo bolje nego proći grupu sa npr. Francuzima i Poljacima. Lepa šansa.

                Comment


                • I dalje držimo stvari u svojim nogama, ne treba očajavati jer će se današnji promašaji naplatiti protiv Đetića i Litve.

                  Comment


                  • Neverovatna i katastrofalna pozicija, činjenica i situacija da jedna Rumunija ima bolji head to head skor protiv nas.
                    Bodovi 2-2
                    Gol razlika 0-0
                    Golovi 2-2
                    Golovi u gostima, neverovatnih 0-2 za Rumuniju

                    Ovo naravno dolazi na red ako završimo takmičenje sa istim brojem bodova.

                    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                    Last edited by La Jugoslavia; 14-10-18, 19:19.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Tako je...sa igracem vise nema se sta taktizirati. Jos jedan spic ako smo vec jurili pobedu, ili se Krstaja uplasio svoje traume od Svajcarske. Prilicno ziheraski za hazardera.
                      Uvodi strucnjak Miletica a imamo igraca vise
                      Volio bi da znam sta treba da se dogodi, da mi zaigramo sa dva napadaca?

                      Comment


                      • "Na Svetskom prvenstvu smo rizikovali, stavili ste me na margine, kako nemam pojma o fudbalu. Ne može vam Bog više ugoditi. To su odluke koje sam ja doneo i tako će biti ubuduće", dodao je.
                        To je to... povredjena sujeta nekompetentnog iskompleksiranog trenera, prirodnog ziherasa koji bi hteo da postane hrabar pa zato ne oseca kada treba da igra zatvorenije a kada otvorenije, i zbog toga iz nemoci se poziva na formalni autoritet: "bice kako ja kazem!".
                        Kaze novinarima da je eto protiv Svajcarske rizikovao pa zbog toga sad nije... sto mu dodje na to da protiv ekipe koja ima igraca manje zbog cega se nabija u bunker, uvodjenje drugog napadaca - on vidi kao rizik? E moj jarane...

                        Comment


                        • Sve je to delo Bata Djore,imamo vise trenera nego fudbalera,svako ko ima par hiljada evra i bivsi je fudbaler dobija trenersku diplomu,a onda uzme klub i reprezentaciju i tada se vidi koliko je nepismen i kao trener i kao covek,dve recenice ne znaju da sastave a da ih ne dobiju napisane na papiru,neki se muce i to da procitaju.

                          Comment


                          • Ako ih je potkačio, novinari su ološ i to veliki. Lezilebovići i poltroni, a bilo je i ozbiljnih optužbi za korupciju i traženje mita od sportista da bi se "pisalo"/"govorilo"/"izveštavalo" u pozitivnim tonovima.
                            Ako je potkačio tu bagru, malo im je i rekao koliko zaslužuju.

                            Inače nakon svih turbulencija, mi poslednja dva kola dočekujemo u pol poziciji, prvi smo na tabeli, a rival nam dolazi na noge u Beograd.
                            Hazarder Mladen Krstajić je menjao i sekao po svom ukusu, a igra je ta koja mu daje za pravo, kao i rezultati/mesto na tabeli u Ligi nacija.
                            Sama činjenica da je od Nikole Milenkovića napravio to što je napravio je dovoljna da period selektora hazardera Mladena Krstajića postavi na pozitivno mesto.

                            Hazarder Mladen Krstajić je čak i zamenio glavnu uzdanicu reprezentacije, golmana Vladimira Stojkovića, a da se to ni malo nije osetilo, Marko Dmitrović je položio sve ispite. Miloš Veljković i Milan Rodić su sve bolji i bolji.
                            Sredina terena Nemanja Maksimović-Saša Lukić je najpozitivnija i najprogresivnija promena. Umesto dva izuzetno spora balvana i truta koji su znali samo za pas u stranu ili unazad, dobili smo pozitivnu agresiju, ambicioznu ideju i presudan kvalitet više koji definiše našu postavku, strategiju i igru kao definisanu prema napred. Zmija Milivojević i beskrajno usporeni Matić su daleka prošlost, pozitivna ideja i agresija Nemanje Maksimovića i novog mozga naše reprezentacije, sjajnog Saše Lukića, donosi preokret u našoj igri koja je sada orjentisana prema napred.

                            Mijat Gaćinović, Andrija Živković i Aleksandar Mitrović predstavljaju ekstra izbor za navalu, koja u perspektivi može da traje u sledećoj deceniji.
                            Last edited by La Jugoslavia; 15-10-18, 10:24.
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Pored Rumunije i Crne Gore i ja bih sa Srbijom bio prvi u ligi nacija,dobro je jedino sto su Lukic i Maksimovic dobili sansu i odlicno odigrali ali pitanje je kako ce to protiv jacih reprezentacija izgledati kad zaigraju mnogo jaci presing,ako i tada budu ovako mirno iznosili loptu i dodavali unapred i po strani onda moze da se prica da smo dobili konacno dva igraca sredine terena koji imaju tehniku igranja fudbala unapred.Ne znam zasto je Milivojevic zmija,Krstajic je pravio nenormalne greske na SP i Milivojevic mu je samo rekao gde je gresio e sad sto je ovaj sujetan tip pa ga oterao iz reprezentacije je druga stvar.Ili Matic ili Milivojevic su neophodni reprezentaciji na tom mestu zadnjeg veznog,protiv jacih timova ce ostajati ogromne rupe na sredini terena kad Maksimovic ili Lukic krenu napred,trpace nas na kontre,sto se videlo vec u Beogradu protiv Rumuna.Idealna formacija bi bila 4-3-3,i dalje mi nije jasno kakvi su to mozgovi da se odreknu Baneta Ivanovica a ostave Rukavinu.

                              Comment


                              • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                                Zmija Milivojević


                                Ajde da se vodim pretpostavkom da nisi bot pa da te nešto pitam na čemu gajiš toliki optimizam?

                                Mislim ok, prvi su na tabeli i sve imaju u svojim rukama ali na čemu gajiš optimizam. Država nam stoji u mestu, savez nam je pun botova, trener nam je početnik(za zadnju utakmicu i nema šta da mu se zameri mnogo osim što nije uveo Prijovića ali generalno osim što eksperimentiše vidi se da ne zna), igrači nemaju kvalitet-želju imaju ali ne znaju vidi se iz aviona.

                                Na čemu gajiš toliki optimizam reci mi molim te.

                                Comment

                                Working...
                                X