Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tadicu ostavi se ti penala,igraj fudbal a penale prepusti Mitrovicu.

    Comment


    • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
      Odzvanja stadionom.
      Kosovo- Serbia
      Jedini pravi prijatelji, ostali su svi kada im trebamo dobri kada im ne trebamo - ko nas jebe.

      Svaka čaš braći Rumunima. Divan ambijent, prava bratska utakmica.

      Comment


      • Kad god lopta blizu Veljkovića mene obuzme strah i panika.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Koliko Rumuni vole fudbal,cak i kad im reprezentacija srednje zalosna napune stadion,ali kod njih izgleda ne drma mafija savezom.

          Comment


          • Originally posted by cssr View Post
            Dali 72 gola na dvije utakmice i veli lik ovo, pakao moj dobri cssr
            sigpic

            Comment


            • Hoćemo li stići do cilja.
              Morali smo već voditi 2 razlike.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Koja konfuzija u zavrsnici napada, solidna organizacija iz sredine, ne ide lopta lose i onda neka nevidjena glupost, los pas ili katastrofalan centarsut.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • E moj Krstajicu,pa jos na poluvremenu si trebao Prijovica ubaciti da igra s Mitrovicem u spicu.

                  Comment


                  • Jel Sergej imao kontakt sa loptom?

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                      E moj Krstajicu,pa jos na poluvremenu si trebao Prijovica ubaciti da igra s Mitrovicem u spicu.
                      Tako je...sa igracem vise nema se sta taktizirati. Jos jedan spic ako smo vec jurili pobedu, ili se Krstaja uplasio svoje traume od Svajcarske. Prilicno ziheraski za hazardera.

                      Comment


                      • Pa definitivno se usrao da ne prodje kao protiv Svajcaraca,uvek donese pogresnu odluku i kostace nas odlaska na EP ili neke bruke tamo ako odemo na cist kvalitet igraca.

                        Comment


                        • Ne znam zašto se za sve i svašta proziva Krstajić. U redu ako si kriv, ali danas u samoj igri i postavci sve je bilo kako treba.
                          Da je bilo napadačkoga znanja završilo bi se par razlike za nas i onda bi se druga pesma spevala.
                          Ne može Krle baš na sve da utiče. Nije on mogao mesto Tadića šutnuti kazneni, ili pak, biti u koži Gaćinovića kada je promašen zicer.
                          Jedina falinka su prekidi koji su bili katastrofalni. od 10+ kornera da se ne izrodi niti jedna poluprilika e to ne mogu razumeti.

                          Comment


                          • Cekaj,pa koja je logika da ne ubaci Prijovica u spic sa Mitrovicem,ima igraca vise,dominiramo na terenu a ne mozemo gol da damo,pa valjda u takvoj situaciji ubacujes drugog spica a ne kao protiv Svajcarske gde nemamo igru,ne mozemo pola da predjemo on izbacuje zadnjeg veznog Milivojevica i ubacuje krilo Radonjica,trazi pobedu bez igre.

                            Comment


                            • Dva identična napadača...

                              Comment


                              • Šta se dešava u slučaju istog broja bodova? Gleda se gol razlika ili medjusobni?

                                Comment

                                Working...
                                X