Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je ovo s Maticem,zar nije do juce Krstajic pricao da je on nezamenljiv? Na kraju ce samo Kolarov i SMS igrati sa igracima za pijacu iz Zvezde i Partizana.Tako je trebalo da bude odmah posle SP,svi su trebali da odustanu od reprezentacije dok ih vode Kokeza i Krstajic,Terzic,Vucelic.

    Comment


    • A nije valjda da je tako trebalo još od SP !?

      Ja mislim i da je ranije trebalo....u ostalom izlomismo tastature ovde, bilo je raznih pisnja, drago mi je da na kraju bar u nečemu imamo konsenzus.

      Comment


      • Naravno trebali su posle smene Muslina svi kolektivno da odustanu od reprezentacije a ne da budu poslusnici SNS kadra.Prosto mi je neverovatno koliko jedna organizacija moze da ima ovakvih ljudi,sto bi Vujosevic rekao moralnih gmizavaca.

        Comment


        • SP se igra jednom u cetiri godine. Izborio si plasman i sada da se povuces zbog necega sa cim se ti ne slazes. Pravi tajming je tek okrenuti ledja nakon SP.

          Dobili smo SMSa, ali gubimo previse dobrih igraca koji su sigurni starteri. Pre godinu dana su nam Matic i Milivojevic bili neprikosnoveni na svojim pozicijama.

          Comment


          • Ivanovic,Nastasic,Milivojevic,Gacinovic,mozda sad i Matic,posvadjali su se sa 5 sigurnih startera kod Muslina samo zato jer su rekli ono sto svaka budala vidi,da su svi oni na pogresnim funkcijama,ne moze telohranitelj da bude funkcioner saveza,niti covek koji nije trener da bude selektor.Ne moze lice s poternice da ti vodi najveci klub u drzavi a dokazani lopov drugi najveci klub u drzavi i da svi oni prodaju igrace preko reprezentacije.To ne moze u normalnoj drzavi,a ocigledno da demokratija nije za nas jer je izbacila sve sam sljam,kriminalce na vlasti posle raspada SFRJ.

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              SP se igra jednom u cetiri godine. Izborio si plasman i sada da se povuces zbog necega sa cim se ti ne slazes. Pravi tajming je tek okrenuti ledja nakon SP.

              Dobili smo SMSa, ali gubimo previse dobrih igraca koji su sigurni starteri. Pre godinu dana su nam Matic i Milivojevic bili neprikosnoveni na svojim pozicijama.
              Vidim da ne pratiš SMS-a, evo naslovnice u Italiji pljuju, pa i fanovi Lacija, bio je neki ogroman hejterski transparent na račun njega i Luis Alberta.

              SMS je meni odličan fudbaler, ali ono SP je njmu nanelo više štete nego koristi, a oni natpisi od 100 miliona ili 150 tek da ne pričam, evo dan danas ne može da se spusti sa nebesa koliko je poleteo.

              Comment


              • SMS = Lažni talenat.....tako nešto je pisalo na transparentu. Obaraju mu cenu
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Ljudi su opleli po Sergeju a on je odlican igrac,trebace reprezentaciji,ubedjen sam da bi ga Muslin zvao za ovu ligu nacija i polako bi ga uklopio u tim,a ovako samo su mu ucinili medvedju uslugu pozivanjem na SP,selektor amater ne moze da mu nadje poziciju u timu,on se pogubio,nije znao sta igra i sad svi opleli po njemu.Uz pravog trenera,Sergej bi eksplodirao u reprezentaciji,mozda ne bi bio u startnih 11 ali bi svakako bio prva zamena Tadicu.

                  Comment


                  • Bilo koja priča o Sergeju je promašena, treba da igra kada zasluži i tačka. Kako je "odigrao" protiv Rumunije, bolje da nije ni na klupi bio, ona 100% promašena šansa glavom nas je između ostalog koštala dva zlata vredna boda.

                    Sa druge strane u fokusu moraju da budu Mijat Gaćinović i Filip Kostić, apsolutni hitovi Bundeslige i Lige Evrope ove sezone.
                    Šteta što nema Luke Jovića, iako su tu sjajni Mitrović i Prijović.

                    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Bez onog mandova na golu, bez Baneta, Matića, Kolarova i ostalih baksuza, ova reprezentacija čak i može da se gleda.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Bez onog mandova na golu, bez Baneta, Matića, Kolarova i ostalih baksuza, ova reprezentacija čak i može da se gleda.
                          Ti si verovatno jedini covek na ovom svetu koji za Baneta moze da kaze da je baksuz.

                          Comment


                          • Covek koji je osvajac LS i LE nama ne valja,tako smo i Vidica oterali.Umesto da uz njega stasavaju ovi klinci,oni su baceni kao s Marsa na utakmici s Brazilom i posle se cudimo sto lako primamo golove.Za Kolarova se slazem,bar kad je pozicija levog beka u pitanju Kolarov nas kostao gomile bodova svojim kiksevima.Matic igra zadnjeg veznog,on ono sto zna solidno igra a sad sto se od njega ocekuje da bude novi Piksi,od toga nema nista.

                            Comment


                            • Šta tačno da se gleda? Ovo ne liči na fudbal uopšte. Ne zna se koja je repka gora. Ni jedni ni drugi ne mogu akciju da naprave.

                              Ne očekujem neku lepršavu igru, ali nijedna repka ne može više od 4 pasa da veže u kontinuitetu.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                                Covek koji je osvajac LS i LE nama ne valja,tako smo i Vidica oterali.Umesto da uz njega stasavaju ovi klinci,oni su baceni kao s Marsa na utakmici s Brazilom i posle se cudimo sto lako primamo golove.Za Kolarova se slazem,bar kad je pozicija levog beka u pitanju Kolarov nas kostao gomile bodova svojim kiksevima.Matic igra zadnjeg veznog,on ono sto zna solidno igra a sad sto se od njega ocekuje da bude novi Piksi,od toga nema nista.
                                Nije vidica niko terao, on je sam odbijao pozive za prijateljske meceve, glumio povrede i slicno. Nemoj pogresno da me shvatis, on je po mom misljenju najbolji centarhalf kojeg smo imali, ali ga reprezentativni fudbal nije previse zanimao.

                                Comment

                                Working...
                                X