Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma jaci smo mi od svih ovih.U prolaz ne sme da se sumnja.

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      To jeste stvarno smijesno da su oni u sestom a FO u petom sesiru,ali gledajuci kvalitet recimo Belgije i Skotske to nisu neke ekipe i s njima bi se moglo na kraj izaci
      skoti su standardno tvrdi a belgijanci su uzlaznoj putanji, daleko su ispred nego recimo unazad 2-3 godine

      Comment


      • Pa i nisu nesto ekipe ali sa ovim selektorom tesko cemo nesto da uradimo -.-
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • JBG mogli ste dobiti Spaniju ili Holandiju i zaboraviti prvo mjesto,tako da ste vi dobro prosli jer u ovoj konstalaciji snaga vi mozete hladno boriti za prvo mjesto...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Po igrackom kvalitetu smo najbolji u grupi samo sto nas koce neke druge, svima dobro poznate stvari. Ono sto me raduje je to da Stankovic ovim kvalifikacijama i nekim slucajem EP, zavrsava svoju reprezentativnu karijeru i nadam se da ce to mesto zauzeti neko kome je stalo. Treba nam vezni red Kuzmanovic-Ninkovic-Ljajic i ako bog da neki normalan selektor i prvi smo opusteno. Odbrana je jedna od najjacih na svetu, krila su takodje odlicna jedino nam treba neki krsten spic.
            sigpic

            Comment


            • Spic nije problem, spica nema.
              Trebalo bi odlaskom Stankovica da njegovu poziciju zauzme Kacar.Ninkovic bi mogao biti samo dobra rezerva i treba da pronadje klub u kojem ce biti standardan.Ako nam bude selektor koji forsira brzu igru, nadam se da ce ubediti Lazovica da se vrati.
              I da ce Pantelic na kraju ovih kvalifikacija da se pridruzi Stankovicu.
              Meni su Belgijanci mnogo opasniji rivali od Hrvata.Mozda su samo tanki na bekovima, na ostalim pozicijama su dobro popunjeni.

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Spic nije problem, spica nema.
                Trebalo bi odlaskom Stankovica da njegovu poziciju zauzme Kacar.Ninkovic bi mogao biti samo dobra rezerva i treba da pronadje klub u kojem ce biti standardan.Ako nam bude selektor koji forsira brzu igru, nadam se da ce ubediti Lazovica da se vrati.
                I da ce Pantelic na kraju ovih kvalifikacija da se pridruzi Stankovicu.
                Meni su Belgijanci mnogo opasniji rivali od Hrvata.Mozda su samo tanki na bekovima, na ostalim pozicijama su dobro popunjeni.
                Kako Kacar kad covek ili je povredjen ili ga setaju sa pozicije na poziciju, pogubljen je u poslednje vreme skroz. Ninkovic ne igra svaku ali igra dosta + sto nije normalno koliko covek gine na terenu kad igra u reprezentaciji. Ma samo da dodje neko normalan umesto one budale i nek forsira brzu igru pa ce sve biti u redu.
                sigpic

                Comment


                • Ne znam koliko pratis bundesligu, bilo je meceva tokom prosle sezone da je bio los, ali to ne znaci da je imao losu sezonu tamo.Bila mu je to tek prva sezona u Hamburgu i siguran sam da ce tek pruzati bolje partije.A i to je igrao na poziciji stopera samo zato sto je bilo na tim pozicijama puno povredjenih igraca.Ovako igra na poziciji defanzivnog(centralnog) veznog.Sada je otisao Ze Roberto iz Hamburga i svakako ce imati vise sansi da se dokaze , a time i da pokaze da na njega treba ozbiljno da se racuna.A i u ekipi ga gledaju kao nosioca igre.I kolko ja znam bio je samo povredjen pred kraj jesenje polusezone.On je po meni daleko bolje resenje od Milijasa, Petrovica i Ninkovica.Valjda ce to i naredni selektor videti.

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Ne znam koliko pratis bundesligu, bilo je meceva tokom prosle sezone da je bio los, ali to ne znaci da je imao losu sezonu tamo.Bila mu je to tek prva sezona u Hamburgu i siguran sam da ce tek pruzati bolje partije.A i to je igrao na poziciji stopera samo zato sto je bilo na tim pozicijama puno povredjenih igraca.Ovako igra na poziciji defanzivnog(centralnog) veznog.Sada je otisao Ze Roberto iz Hamburga i svakako ce imati vise sansi da se dokaze , a time i da pokaze da na njega treba ozbiljno da se racuna.A i u ekipi ga gledaju kao nosioca igre.I kolko ja znam bio je samo povredjen pred kraj jesenje polusezone.On je po meni daleko bolje resenje od Milijasa, Petrovica i Ninkovica.Valjda ce to i naredni selektor videti.
                    Znam ja odlicno da je on vezni igrac ali trenutno nije na svom nivou. Treba da bude u reprezentaciji ali ne u prvoj. Od Ninkovica nije bolje resenje jer Ninkovic je tehnicki potkovaniji i ima bolji pas, a to nam treba. Od Milijasa i Petrovica jeste svakako mada sto se te pozicije tice Nemanja Matic bi bio najbolje resenje ukoliko bude imao utakmica u nogama. Kuzmanovic je nosio Studgart prosle godine, jede ih tamo covek za dorucak i on treba da bude zadnji vezni a Ljajic i Ninkovic da kreiraju ili Matic ako bude igrao i to je odlicno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Hrvati su prvi favoriti u nasoj grupi po meni.Dobro su pokriveni na svim pozicijama,za razliku od nas koji smo popunjeni samo u odbrani i ofanzivnim veznim a napadace ni nemamo (dok oni imaju Olica,Eduarda,Mandzukica...).Belgijanci ,kao sto rekoh vec, bice mnogo opasniji nego sto to trenutno mnogi misle...
                      Last edited by milanche; 31-07-11, 21:00.

                      Comment


                      • Originally posted by milanche View Post
                        Hrvati su prvi favoriti u nasoj grupi po meni.Dobro su pokriveni na svim pozicijama,za razliku od nas koji smo popunjeni samo u odbrani i ofanzivnim veznim a napadace ni nemamo (dok oni imaju Olica,Eduarda,Mandzukica...).Belgijanci ,kao sto rekoh vec, bice mnogo opasniji nego sto to trenutno mnogi misle...
                        Ja ne znam da li postoji neko ko Belgijance ne shvata ozbiljno...bice ogromna borba izmedju nas, Hrvatske i Belgije.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by milanche View Post
                          Hrvati su prvi favoriti u nasoj grupi po meni.Dobro su pokriveni na svim pozicijama,za razliku od nas koji smo popunjeni samo u odbrani i ofanzivnim veznim a napadace ni nemamo (dok oni imaju Olica,Eduarda,Mandzukica...).Belgijanci ,kao sto rekoh vec, bice mnogo opasniji nego sto to trenutno mnogi misle...
                          Mi smo najjaci u igrackom kadru, samo nam treba selektor.
                          sigpic

                          Comment


                          • srbija ima obranu i krila a fali golman, napad i sredina (stankovic ce tad biti prestar). hrvatska je dobro pokrivena na svim pozicijama i definitivno ima najjaci sastav

                            Comment


                            • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                              srbija ima obranu i krila a fali golman, napad i sredina (stankovic ce tad biti prestar). hrvatska je dobro pokrivena na svim pozicijama i definitivno ima najjaci sastav
                              A dje to Hrvatska ima najjaci sastav?

                              Comment


                              • u ovoj grupi definitivno. a ne, crna gora ima jaci haha

                                Comment

                                Working...
                                X